הניסיון האישי שלי עם אירוח שירותי אינטרנט של Bluehost

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ישנם שירותי אירוח אתרים רבים. אני רואה את עצמי בר מזל על התחלת העבודה עם Bluehost. אתרים רבים שאני מפרסם מתארחים אצל Bluehost. אני משתמש גם ב- HostGator עבור אתרים אחרים.

זהו תיאור הניסיון האישי שלי עם Bluehost.

דוגמת תמיכת הלקוחות האישית של Bluehost שלי דוגמה מס '1

כשהתחלתי לבנות אתרים, לא היה לי מושג מה אני עושה. פשוט כתבתי וכתבתי וכתבתי. ככל שעבר הזמן גיליתי טכניקות לשיפור SEO, ההמרה ועיצוב האתר שלי.

אני זוכר שהיו לי שני אתרים עם כ- 50 עד 60 עמודים של תוכן שביליתי חודשים בכתיבה. ואז החלטתי שאני רוצה שם דומיין אחר לאחד האתרים שלי. הבעיה שלי הייתה שלא היה לי מושג איך להעביר אתר לדומיין חדש.

לא היה לי לאן ללכת למעט שירות מארח האינטרנט שלי שהיה והיה Bluehost. התקשרתי אליהם, הייתי בהמתנה למשך 10 שניות בערך והוצגתי בנימוס בפני נציג תמיכה טכנית. הסברתי את מצבי. הוא הגיב ב"אין בעיה "ושאל אם יש לי כ -20 דקות לטפל בניתוח. היה לי את כל הזמן שבעולם אם הוא יכול לעזור.

נציג תמיכה בלקוח זה של Bluehost לקח את המושכות ותוך 20 דקות בערך העביר את כל האתר שלי לשם הדומיין החדש שלי בלי תקלה.

דוגמא מס '2 לתמיכת הלקוחות האישית של Bluehost

עשיתי כמה דברים טכניים מטופשים עם אתרי האינטרנט שלי כאשר למדתי לבנות אתרים. יום אחד התקנתי בהיסח הדעת מחדש את וורדפרס באתר מבוסס עם הרבה תוכן. כשאתה מתקין מחדש את WordPress דרך אתר, אתה מאבד את כל האתר. זה מה שקרה לי. חודשים של מאמץ נעלמו תוך שניות.

החלטתי להתקשר ל- Bluehost כדי לראות מה אפשר לעשות. למרבה המזל, Bluehost גבה את האתר באופן אוטומטי כשבוע לפני כן. סיפור ארוך קצר, נציג התמיכה הטכנית של Bluehost הצליח לשחזר את כל האתר שלי שאיבדתי. פעולה זו ארכה כ- 50 דקות (אמרו לי לא לסמוך ש- Bluehost יקבל גיבוי עדכני – אבל במקרה זה הם עזרו לי מאוד).

שירות הלקוחות המהיר של Bluehost

לא כל חברות האירוח שוות כשמדובר בתמיכת לקוחות. אני יודע, כי לפני שנרשמתי ל- Bluehost היו לי שמות דומיינים רשומים בשירות אירוח פופולרי אחר. כעת, בעסקי אירוח האתרים, מטרה אחת היא לגרום ללקוחות לרשום שמות דומיינים בשירות שלהם מכיוון שהסיכוי שהלקוח יפתח איתם חשבון אירוח הוא גבוה.

אבל, שירות האירוח הקודם הזה הפיל איתי את הכדור בשתי דרכים.

ראשוןהייתי זקוק לעזרה קטנה בניהול שמות הדומיינים שלי הרשומים בשירות שלהם. התקשרתי אליהם והייתי בהמתנה 20 דקות. זה היה גרור אמיתי.

שְׁנִיָה, ממשק המשתמש שלהם היה די מסובך. למעשה, לעולם לא הצלחתי להבין מה עלי לעשות.

באותה תקופה שהתקשרתי לשירות האירוח הזה לעזרה בשמות הדומיינים שלי הרשומים אצלם, חיפשתי חברת אירוח שתפתח חשבון לאירוח אתרי האינטרנט שלי. מכיוון שהייתי מתוסכל מההמתנה ומממשק המשתמש המעוצב בצורה גרועה, התחלתי לחקור שירותי אירוח אחרים.

קראתי פוסט בבלוג של בלוגר שנראה כאילו יודע את הדברים שלו. הוא לא המשיך והמשיך בכל התכונות שהציע Bluehost (הרי רוב שירותי האירוח מציעים כמעט את אותן התכונות). במקום זאת, בלוגר זה המשיך ואמר כיצד שירות הלקוחות של Bluehost היה כה גדול. הוא התייחס באופן ספציפי כי לעיתים נדירות היה בהמתנה לתמיכה טלפונית יותר מדקה.

כמעט ונמכרתי באותו הרגע. עשיתי קצת יותר מחקר ולמדתי ש- WordPress ממליצה על Bluehost לאירוח אתרי וורדפרס של WordPress. זה עשה את זה – נמכרתי – אבל עמדתי לתת ל- Bluehost שיחת בדיקה לגבי שירות הלקוחות שלהם.

התקשרתי למחלקת המכירות שלהם ולא הייתי בהמתנה יותר מכמה שניות. שאלתי כמה שאלות; הם ענו על שאלותי בנימוס. באותו יום נרשמתי ל- Bluehost.

מאז התקשרתי ל- Bluehost פעמים רבות לעזרה. אם הם מסוגלים לעזור, הם מפשילים שרוולים, חופרים בחשבון שלי ועוזרים. אני גם משתמש לעתים קרובות בתמיכת הצ'אט החי שלהם, שלעתים קרובות פותר במהירות בעיות או שאלות שיש לי. בסופו של יום, לתמיכת הלקוחות שלהם יש גישה "יכולה לעשות" והם מאוישים מספיק בכדי לספק שירות ותמיכה מהירים.

פורסם על ידי Peter Lawlor
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?