משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

הניסיון האישי שלי עם אירוח שירותי אינטרנט של Bluehost

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

ישנם שירותי אירוח אתרים רבים. אני רואה את עצמי בר מזל על התחלת העבודה עם Bluehost. אתרים רבים שאני מפרסם מתארחים אצל Bluehost. אני משתמש גם ב- HostGator עבור אתרים אחרים.

זהו תיאור הניסיון האישי שלי עם Bluehost.

דוגמת תמיכת הלקוחות האישית של Bluehost שלי דוגמה מס '1

כשהתחלתי לבנות אתרים, לא היה לי מושג מה אני עושה. פשוט כתבתי וכתבתי וכתבתי. ככל שעבר הזמן גיליתי טכניקות לשיפור SEO, ההמרה ועיצוב האתר שלי.

אני זוכר שהיו לי שני אתרים עם כ- 50 עד 60 עמודים של תוכן שביליתי חודשים בכתיבה. ואז החלטתי שאני רוצה שם דומיין אחר לאחד האתרים שלי. הבעיה שלי הייתה שלא היה לי מושג איך להעביר אתר לדומיין חדש.

לא היה לי לאן ללכת למעט שירות מארח האינטרנט שלי שהיה והיה Bluehost. התקשרתי אליהם, הייתי בהמתנה למשך 10 שניות בערך והוצגתי בנימוס בפני נציג תמיכה טכנית. הסברתי את מצבי. הוא הגיב ב"אין בעיה "ושאל אם יש לי כ -20 דקות לטפל בניתוח. היה לי את כל הזמן שבעולם אם הוא יכול לעזור.

נציג תמיכה בלקוח זה של Bluehost לקח את המושכות ותוך 20 דקות בערך העביר את כל האתר שלי לשם הדומיין החדש שלי בלי תקלה.

דוגמא מס '2 לתמיכת הלקוחות האישית של Bluehost

עשיתי כמה דברים טכניים מטופשים עם אתרי האינטרנט שלי כאשר למדתי לבנות אתרים. יום אחד התקנתי בהיסח הדעת מחדש את וורדפרס באתר מבוסס עם הרבה תוכן. כשאתה מתקין מחדש את WordPress דרך אתר, אתה מאבד את כל האתר. זה מה שקרה לי. חודשים של מאמץ נעלמו תוך שניות.

החלטתי להתקשר ל- Bluehost כדי לראות מה אפשר לעשות. למרבה המזל, Bluehost גבה את האתר באופן אוטומטי כשבוע לפני כן. סיפור ארוך קצר, נציג התמיכה הטכנית של Bluehost הצליח לשחזר את כל האתר שלי שאיבדתי. פעולה זו ארכה כ- 50 דקות (אמרו לי לא לסמוך ש- Bluehost יקבל גיבוי עדכני – אבל במקרה זה הם עזרו לי מאוד).

שירות הלקוחות המהיר של Bluehost

לא כל חברות האירוח שוות כשמדובר בתמיכת לקוחות. אני יודע, כי לפני שנרשמתי ל- Bluehost היו לי שמות דומיינים רשומים בשירות אירוח פופולרי אחר. כעת, בעסקי אירוח האתרים, מטרה אחת היא לגרום ללקוחות לרשום שמות דומיינים בשירות שלהם מכיוון שהסיכוי שהלקוח יפתח איתם חשבון אירוח הוא גבוה.

אבל, שירות האירוח הקודם הזה הפיל איתי את הכדור בשתי דרכים.

ראשוןהייתי זקוק לעזרה קטנה בניהול שמות הדומיינים שלי הרשומים בשירות שלהם. התקשרתי אליהם והייתי בהמתנה 20 דקות. זה היה גרור אמיתי.

שְׁנִיָה, ממשק המשתמש שלהם היה די מסובך. למעשה, לעולם לא הצלחתי להבין מה עלי לעשות.

באותה תקופה שהתקשרתי לשירות האירוח הזה לעזרה בשמות הדומיינים שלי הרשומים אצלם, חיפשתי חברת אירוח שתפתח חשבון לאירוח אתרי האינטרנט שלי. מכיוון שהייתי מתוסכל מההמתנה ומממשק המשתמש המעוצב בצורה גרועה, התחלתי לחקור שירותי אירוח אחרים.

קראתי פוסט בבלוג של בלוגר שנראה כאילו יודע את הדברים שלו. הוא לא המשיך והמשיך בכל התכונות שהציע Bluehost (הרי רוב שירותי האירוח מציעים כמעט את אותן התכונות). במקום זאת, בלוגר זה המשיך ואמר כיצד שירות הלקוחות של Bluehost היה כה גדול. הוא התייחס באופן ספציפי כי לעיתים נדירות היה בהמתנה לתמיכה טלפונית יותר מדקה.

כמעט ונמכרתי באותו הרגע. עשיתי קצת יותר מחקר ולמדתי ש- WordPress ממליצה על Bluehost לאירוח אתרי וורדפרס של WordPress. זה עשה את זה – נמכרתי – אבל עמדתי לתת ל- Bluehost שיחת בדיקה לגבי שירות הלקוחות שלהם.

התקשרתי למחלקת המכירות שלהם ולא הייתי בהמתנה יותר מכמה שניות. שאלתי כמה שאלות; הם ענו על שאלותי בנימוס. באותו יום נרשמתי ל- Bluehost.

מאז התקשרתי ל- Bluehost פעמים רבות לעזרה. אם הם מסוגלים לעזור, הם מפשילים שרוולים, חופרים בחשבון שלי ועוזרים. אני גם משתמש לעתים קרובות בתמיכת הצ'אט החי שלהם, שלעתים קרובות פותר במהירות בעיות או שאלות שיש לי. בסופו של יום, לתמיכת הלקוחות שלהם יש גישה "יכולה לעשות" והם מאוישים מספיק בכדי לספק שירות ותמיכה מהירים.

פורסם על ידי Peter Lawlor
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?