היסטוריה של ריטוש תמונות ותיקון צבעים במסחר אלקטרוני

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תמונה מוצגת כמו גם דקות מאובנות. באופן זה, הרקע ההיסטורי של תרופת שינוי והצללת תמונות חוזר לתקופה שאינה ניתנת להבחנה מזו של פיתוח אנשי דמיון אנושיים. עם זאת, תיקון תמונות ממוחשבות והצללה הם הרחבה האחרונה למומחיות הצילום, כך או כך, הנטייה לספוג פגמים היא ישנה. שינוי תמונות נכון לעכשיו גם בכלי תקשורת שונים כמו פרסום, כתבי עת מודפסים, עיתונים יומיים ומדיה ברשת. כמה מומחים החלו כעת להשתמש במערכות מונעות בכדי לפרסם את הגישות הקיימות כיום לשינוי תמונות או אפילו להצללה בסיסית.

תיקון תמונות הוא מונח מטריה המשלב את כל האסטרטגיות והנהלים הייחודיים המשמשים להכפלת כפילויות משופרות של תמונה נתונה. זהו תוצר של חדשנות מתקדמת בצילום שמאפשר לתיקון תמונות להיות מעולה כמו אנרגיה יצירתית אנושית. במונחים שונים, ניתן לדמיין את כל הליך שינוי הצילום כגרם מדרגות שהונף. השלב הראשוני מתחיל בצילום, נגרר על ידי חיזוק התמונה למחשב אישי והתקדמות של אסטרטגיות טיפול ממוחשבות שבסוף הופכות תמונה ללא דופי. תכנות ריאליסטי מניח חלק קריטי בתוך כל ההליך.

חלק מהמערכות המתקדמות הבולטות הן דרך חיתוך פוטושופ, חיתוך דרך וצל צל, שינוי פוטושופ, רסטר לטרנספורמציה וקטורית, רעלת תמונות פוטושופ, בקרת תמונות, דרך גזירה וייצוג מושלם, שינוי גודל וכן הלאה. במקרה של סיכוי שדרך החיתוך בפוטושופ משמשת לשינוי הבסיס, ייצוג זהה מוסיף צל השתקפות לתמונה. הצללית משמשת כדי להסית צל לתמונה והסתרה עושה את הפעולה של שינוי הרקע לתמונות המבטות יותר נקודות מבט. שינוי נעשה כדי לפנות כל אחד שנראה מרד ושליטה בתמונה היא המפתח מאחורי ניצול חלקים ייחודיים של תמונה באופן עצמאי. מערכות חלופיות כמו סריקה לשינוי וקטורי היא קביעה משופרת של התמונות. שינוי הגודל משמש לתיקון רעש של התמונות.

עזרת פגמים מושגת באמצעות תרופת הצללה. ההתחייבות יכולה להיות פשוטה כמו הסתרה בסיסית ולהאיר את התמונות לסידורים מורכבים כמו מיזוג ערוצי הצללה וזכירת ההתאמה. זה ועוד נעשה על ידי שימוש ראשי בכלי עט. אלה רק כמה דרכים שונות שניתן להפוך כל תמונה למקסימה ומשמעותית יותר. המטרה המהותית של שדרוג היא לשפר את אופי התמונה. כעת ניתן יהיה להגיע לכל אחד מהמינהלים הללו ברשת והם חכמים מאוד. לקוח יכול לשבת באחד השחקנים על פני כדור הארץ ולהשתמש בצילום החיתוך מפיסת עולם אחרת.

העולם ראה שינוי בתמונות לאחרונה. מעבדות צילום מיומנות שונות עלו באזורים שונים בעולם. אפשר בלי להתאמץ למיקור חוץ את העבודה אליהם, אך פשוט לאחר ששוכנעו לגבי אופי העבודה. מלבד זאת, צריכים להיות תנאי תשלום ואמינות ברורים. יש חברות כאלה האופטימיות לאסוף תשלומים פשוט לאחר שהלקוח מרוצה מהעתקת התמונה.

פורסם על ידי Motaleb Hossain
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?