היכן להציב מודעות באנר בבלוג WordPress

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תלוי באיזה סוג ערכת נושא אתה משתמש יקבע היכן תוכל למקם מודעות באנר על נושא וורדפרס שלך. חלק מהנושאים מוכנים למודעות ואחרים לא.

אם אין לך ערכת נושא מוכנה למודעה, ייתכן שתצטרך להתקין כמה תוספים כדי להפוך אפשרות זו לזמינה עבורך.

אתה יכול גם לערוך את קבצי העיצוב כדי לפרסם את הבאנרים שלך באופן ידני, אלא אם כן יהיה לך נעים לעשות זאת, תהיה לך עקומת למידה גדולה.

בכל הנוגע לנושאים, האפשרויות הן אינסופיות. בחלק מהנושאים יהיה תפריט בצד ימין או בצד שמאל ובחלקם יהיו שני תפריטי עמודות מימין או משמאל לבלוג WordPress. ובכל זאת יש המאפשרים תפריטים משני הצדדים. וכמובן שלכל הנושאים יש אזור כותרת.

כעת נעשו מחקרים לקביעת האזורים שהמשתמשים נוטים ביותר ללחוץ עליהם. הם כינו אזורים אלה כ'נקודות חמות '. נקודות חמות ממוקמות בצד שמאל של הדף, מעל לקפל ובצורה משולשת. אז אם היית מצייר משולש בבלוג שלך היית מתחיל בפינה השמאלית העליונה, הולך לפינה הימנית, ממשיך למטה לפינה השמאלית התחתונה וחוזר למעלה לפינה השמאלית העליונה, ומשלים את המשולש.

אזור המשולש הזה הוא המקום החם שלך. אם המטרה שלך היא להציג את מודעות הבאנר שלך באופן בולט למשתמשים ללחוץ עליהם, זה המקום האידיאלי להציב את מודעות הבאנר שלך.

עכשיו זה גם משאיר אתכם עם תהיות היכן שמים את התפריט שלכם. בהתחשב בכך שרוב האנשים מפעילים עיוורות בכל מה שקשור למודעות באנר, אם התפריט שלך בצד השני של הדף יטה את עיניהם ממודעות הבאנר שלך אם הם מגיעים לאתר שלך לקבלת מידע.

אז המקום האידיאלי להצגת מודעות באנר הוא ליד התפריט או לידו. מכיוון שהנקודות החמות שלך הן בעיקר השמאליות העליונות של הדף שלך, אם אתה מוגדר לתפריט שלך בצד ימין, עליך לשמור על מודעות הבאנר שלך בתפריט שלך. אם אתה משתמש בצד ימין של שתי עמודות עבור תפריט ומודעות הבאנר שלך, תוכל למקם מודעת באנר בתוך הטקסט של ההודעה שלך בצד שמאל של הדף כדי לקבל חשיפה רבה יותר.

עכשיו זה צריך להיות מובן מאליו שמודעה באזור הכותרת היא מקום אידיאלי להציב את מודעות הבאנר שלך בבלוג הוורדפרס שלך. זה באזור הנקודה החמה והוא הולך להיות קדמי ומרכז כאשר משתמש יגיע לאתר שלך.

הצגת מודעות באנר בפוסט שלך עצמה היא גם אידיאלית. אך אינך רוצה להציב כל כך הרבה מודעות באנר בתוכן שלך, עד שאתה מתסכל את המשתמשים שלך וגורם לבלוג שלך להראות מסובך ועמוס מדי.

אז לסיכום היכן להציב מודעות באנר בבלוג הוורדפרס שלך:

  1. בכותרת.
  2. באופן אידיאלי בצד שמאל של הדף לצד התפריט שלך בנושא וורדפרס בן שתי עמודות.
  3. אם אתה מעדיף להשתמש בצד ימין של הדף לתפריט שלך, שמור את מודעות הבאנר שלך בצד ימין של הדף יחד עם התפריט שלך בפריסה של וורדפרס בשתי עמודות.
  4. אם אתה משתמש בפריסה בצד ימין, תוכל למקם מודעת באנר בתוך טקסט ההודעה שלך בצד שמאל של הדף.
  5. הצב מודעות בתוך הפוסט עצמו, אך לא יותר מדי.

פורסם על ידי Breny Kindred
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?