היכן הכותרת לעיצוב אתרים בשנת 2018?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אלמנטים דביקים

כפי שמראה, השנה יבדוק את המים ביחס לחוויית המשתמש שתושפע מתנועה בלתי צפויה, כמות שערורייתית של צבע וטיפוגרפיה שגורמים להם להתאמץ מהרגיל. מסיבה זו, יהיה נחמד לדעת שיש מגמות עיצוב אתרים בשנת 2018 שלא יהיו משבשות מדי.

כדוגמה, התבונן באלמנטים הדביקים. בעבר נעשה שימוש במושגים כמו פסי שלום וניווט דביק. בהקשר זה, מעצבים מבינים את היתרונות בכך שגורמים מסוימים לאלמנטים "להיצמד" לצד דף אינטרנט כדי להפחית את החיכוך בעת שיתוף הודעות באופן בלתי מורגש עם מבקרים.

אלמנטים מצוירים ביד

תמונות מלאי היו ה"אינו "בימים הראשונים של עיצוב אתרים. היה קל למצוא אותם, מכיוון שמשתמשים אינם צריכים לעשות הרבה מלבד חיפוש, קנייה והורדה. היה גם צילום בהתאמה אישית. זה נתן למעצבים הזדמנות להוסיף מגע אישי לעיצוב האתרים שלהם.

זה די ברור שאף אחת מאפשרויות העיצוב הללו לא תוותר, מכיוון שעדיין נעשה שימוש בצילומים בהתאמה אישית. עם זאת, מעצבים שרוצים להוסיף ספין יצירתי באתר ולהפוך אותו לשלהם יכולים להשתמש בטרנד המצויר ביד. זה לא אומר בהכרח שעליהם ליצור אתר חדש לגמרי מאפס, אלא במקום לשלב בו אלמנטים מצוירים ביד כמו – טקסט, תמונות – כמו גם הדגשות בתוכו.

צורות נוזלים

אם מעצבים מעוניינים לגלות מאיפה מקור העיצוב הצורה הנוזלית, הם רק צריכים לחשוב על העיצובים הגיאומטריים שהיו דומיננטיים באתרים בשנים האחרונות. בעיקרו של דבר, מגמה זו מראה שגיאומטריה שולטת, אך לא תמיד צריכה להיות מוגזמת מדי. כמו כן, אם תרצה, זה בסדר לתת עומק ותנועה לצורות.

בהמשך לשנת 2018, מעצבים עשויים לרצות לרכך את הקצוות החדים באתר. הם גם ממתינים להחזרת שכבות התלת מימד בתלת מימד.

עדיפות לנייד

לבסוף, עליהם לתת עדיפות לחוויית המובייל. עם שליטה בטכניקות – כמו עיצוב אתרים רספונסיבי ואתרים ידידותיים לנייד – סביר שגוגל תהיה מוכנה להפוך את הכל למעניין יותר באמצעות אינדקס ראשון למובייל.

כתוצאה מכך, אתרים לא ידורגו יותר בעיקר באמצעות שולחן העבודה. בקרוב, גוגל תשתמש בגירסת המובייל של האתר כדי לקבוע דרגה. מכיוון שחוויית המובייל זוכה לתעדוף בתהליך עיצוב אתרים, יוזמות, כלים וטכניקות ראשונים ניידים הופכים לטיפוס לאט לאט נגישים לרבים. השנה, במיוחד, יראו הרבה יותר אתרים בהתאם ל- SVG (ולא JPG או PNG), ואתרים רבים עוברים דרך AMP של גוגל.

בעקבות מגמות כאלה בשנת 2018

דבר נהדר בעיצוב אתרים הוא שהוא ממשיך להתפתח. כל מגמות עיצוב אתרי 2018 יצטרכו תצורה מחודשת של האופן בו מתוכננים אתרי וורדפרס, אך אין צורך ללמוד טכניקה חדשה לחלוטין. זה רק קשור להתניה של המוח לתפוס עיצוב שונה לגמרי בשנת 2018.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?