משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

היבטים של פיתוח אתרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

פיתוח אתרים מוסבר כתהליך קידוד או הצפנה של כל שפת מחשב סטנדרטית במטרה לבנות אתר באמצעות תהליך התכנות. תהליך ההתפתחות של אתר יכול לנוע בין יישום טקסט בסיסי ופשוט ביותר ועד ליישומי רשת מורכבים מאוד ומסובכים מאוד.

פיתוח אתרים נחשב לאחד הענפים המתפתחים והצמחים ביותר בכל רחבי העולם כיום. מספר הארגונים ברחבי העולם הפועלים לפיתוח אתרים עבור אנשים וארגונים שונים התרבה ​​במידה רבה יותר במהלך השנים האחרונות. אחת הדרכים למדוד כמה ענף זה צומח במהירות וחשובה, היא מכך שמספר הגוברת של חברות שהוקמה במהלך זמן קצר כארגוני פיתוח אתרים הפועלים בהצלחה. יש לתת קרדיט לכל העסקים הגדולים בכל רחבי העולם על השקעה במגזר זה, תמיכה וסיוע בו, מה שהביא להצלחה בתחום זה. האמון והתמיכה של עסקים אלה בתחום פיתוח אתרים הוכיחו כאבן דרך בהצלחתו של מגזר זה באופן היעיל ביותר.

אחת הבעיות העיקריות העומדות בפני עסקים המתנהלים ברחבי העולם, היא העלות שהם צריכים לשלם בתחום יישומי האינטרנט ופיתוח אתרים. העלות יכולה לגדול ככל שמורכבות האתר תגדל, כלומר אם רוצים להוסיף תכונות נוספות לאתר ונדרש יותר קידוד אז העלות תעלה במקביל. אך כעת, ככל שהזמנים משתנים ומתבצע מחקר מתקדם בכל התחומים, עלות פיתוח אתר מופחתת במידה רבה. תעריפים משתלמים זמינים כעת באתרי פיתוח חסכוניים עבור העסקים. כעת פיתוח דף אינטרנט זול ומשתלם יותר בהשוואה למה שהיה פעם בפעמים הקודמות. לכן, זה נחשב כיום כחיוני לכל עסק שיהיה לו אתר מפותח שיעזור לו להרחיב את עסקיו וללא הוצאות רבות.

כלים ויישומים המשמשים בתהליך ההתפתחות של האתר זמינים לציבור מה שהופך את פיתוח אתרים לפופולרי יותר בכל רחבי העולם. בין הכלים הפופולריים ביותר המשמשים לפיתוח דפי אינטרנט הם MySQL, PHP, Linux ועוד רבים אחרים. מספר רב של אנשים המשתמשים באינטרנט משתמשים בכלים אלה של פיתוח אתרים ויישומי רשת על מנת לשדרג את אתרי האינטרנט שלהם, ובכך, חלק מרכזי במשחק עם כלים אלה בעולם פיתוח האתרים.

כשמגיעים לשלב של פיתוח אתרים, כל התהליך הכרוך בפיתוח האתר מתחשב במספר חיבוקים ביטחוניים. אלה נמצאים בכל יישומי האינטרנט, גם לאחר הערכה ובדיקה מדוקדקים ושלב ההשקה המאוחר יותר. זה נעשה על מנת למנוע מהאקרים לנצל הפרות אבטחה ולהימנע מפריצה. זה קל ופשוט לביצוע וכל מי שיש לו ידע קל באינטרנט יכול לעשות זאת. זה נעשה על ידי קידוד המסייע לגישה לא חוקית ואיסוף כל המידע הסודי על בעל האתר.

פורסם על ידי Yasir M Chohan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?