היבטים שונים של פיתוח DNN

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מערכת ניהול תוכן היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בניהול אתרים. הוא משמש לדלת אחורית לאתר, ומאפשר גישה מנהלתית להעלות, לערוך ולעדכן צורות שונות של תוכן דיגיטלי באתר. CMS ידוע בדרך כלל כי הוא מאוד ידידותי למשתמש ודורש מעט או אין שפת תכנות כדי לשלוט בו. וורדפרס, דרופל, ג'ומלה ומנוע הבעה הם כמה ממערכות ניהול תוכן האינטרנט הנפוצות ביותר. במאמר זה, נדבר על CMS דומה ונפוץ כל כך, DotNetNuke.

מה זה DotNetNuke (DNN)?

לפני שנעסוק בהיבטים השונים של פיתוח DNN, בואו להבין מה זה DotNetNuke וכיצד הוא בולט מיתר מערכת ניהול תוכן האינטרנט. DNN הוא CMS בעל קוד פתוח המבוסס על Microsoft.Net ונכתב בתחילה ב- VB.NET. ל- DotNetNuke מודל ארכיטקטורה פשוט בן שלוש שכבות המאפשר לנהל אתרים ללא ידע טכני רב. בנוסף, המסגרת של DNN תוכננה כך שניתן להרחיב את המבנה המודולרי שלה בהיקפים גדולים באמצעות יישומי צד ג ', וכך להגדיל את הפונקציונליות של אתרי האינטרנט. היא שומרת על ממשק משתמש עקבי בכל תחומי הניהול, בין אם זה עדכון, עריכה או יצירת תוכן על ידי הצעת לוחות מחוונים דומים שקל לזהות ולנווט. מאפיין בולט נוסף של DNN הוא עורך התוכן המוקפץ שהוא מציע במהלך העריכה, המאפשר למנהלים להציג את התוכן החי מבלי להפנות לעמודים חדשים.

היבטים חשובים בפיתוח DNN

ישנם כמה היבטים או שלבים חשובים בפיתוח DNN, מהם החשובים ביותר מפורטים להלן.

1. התקנת DNN – התקנת DotNetNuke לפלטפורמת אינטרנט מבוססת מיקרוסופט כוללת שלבים רבים כמו הגדרת מסד נתונים באמצעות שרת SQL, הורדת הגרסה האחרונה של קובץ DNN, העלאת קבצי ההתקנה לספריה, התקנת DNN עם SQL Express וגימור אשף ההתקנה על ידי שינוי פרטי הכניסה המוגדרים כברירת מחדל.

2. פיתוח מודול DNN – אחד ההיבטים החשובים ביותר בפיתוח DNN, הוא כולל הרחבת פלטפורמת DNN על ידי הוספת מודולים של צד שלישי לפונקציות מורחבות. ניתן למצוא את המודולים הללו בספריית המודולים הקיימת, או שתוכננו בהתאמה אישית לביצוע הפונקציות הרצויות באתר.

3. DNN Skins התקנה ועיצוב – Skins הם חלק בלתי נפרד מעיצוב אתרים המורכב ממקומי מקום לתוכן, לתפריט ולפונקציות אחרות. בדומה למודולים, עורות DNN מוגדרים מראש זמינים כיישומי צד שלישי הניתנים להתקנה לנושאים הרצויים. אם לא מסתפקים במראה החזותי של עורות ה- DNN הזמינים, ניתן לעצב גם עור חדש. לפיכך, התקנת עורות של DNN ועיצובים הם היבט מרכזי בפיתוח DNN המחליט על מראה אתר.

מלבד האמור לעיל, עדכון DNN, ביקורות DNN והדרכות DNN הם גם ההיבטים החשובים בפיתוח DNN.

פורסם על ידי Minerva Murzyn
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?