הטיפים הטובים ביותר לאופטימיזציה למנועי חיפוש – 5 טכניקות פשוטות של וורדפרס SEO

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

במאמר זה תוכלו ללמוד את הטיפים הטובים ביותר למנועי חיפוש עבור וורדפרס. וורדפרס היא התוכנית היעילה ביותר לייצור תעבורה לשימוש. עם זאת, חלק מבעלי העסקים הקטנים הלא טכניים נרתעים משימוש בוורדפרס מכיוון שהם חושבים שזה יישום קשה. אבל זה לא. וורדפרס די קל ללמוד ותוכל להפעיל בלוג וורדפרס תוך מספר דקות.

כעת למרות שמנועי החיפוש אוהבים בלוגים של וורדפרס, אתה עדיין צריך ללמוד כמה נקודות עיקריות בכל הנוגע לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), כך שאפשר יהיה למצוא את הודעות הבלוג שלך באינטרנט. ואתה לא צריך להיות מומחה SEO כדי לבצע אסטרטגיות SEO פשוטות אלה עבור הבלוג שלך. אתה פשוט צריך מעט ידע ורצון ליישם את מה שאתה לומד כדי שתוכל להתחיל לראות תוצאות.

להלן 5 טכניקות WordPress פשוטות של SEO

1 – PERMALINKS: כאשר אתה יוצר דף חדש או פוסט חדש, וורדפרס תיצור כתובת URL סטנדרטית המורכבת מסימן שאלה ואחריו מספרים. כשאתה משתמש בקישורים גולמיים אלה, קשה לעכבישים של מנועי החיפוש להצמיד את עצמם אליו. כתוצאה מכך, האתר לא יופיע בספריות. לכן, כדי להימנע מכך, יש צורך בקוד פרמלינק מיוחד. יש למקם את הקוד בקטע המותאם אישית של הקישורים הפרמליים של מנהל הוורדפרס שלך. כל שעליך לעשות הוא לעבור ל'הגדרות ', ואז' קישורים פרמליים ', ואז לבחור' מותאם אישית 'ולשים את הקוד הזה בשדה: /% post_id% /% postname% / ולחץ על שמור. כעת, במקום שיהיה לך כתובת URL מכוערת ארוכה, תהיה לך כתובת אתר עם כל מילת המפתח שתקצה לה בעת יצירת ההודעה שלך.

2 – כותרות: בעת יצירת הודעות הבלוג שלך, ודא שאתה שם בכותרת את מילת המפתח שבה אתה משתמש לפוסט שלך. מכיוון שהעכבישים קוראים משמאל לימין, עדיף להוסיף קודם את מילת המפתח ואז את הכותרת שלך לפוסט בבלוג. לדוגמא: נניח שמילת המפתח שלך היא "הטיפים הטובים ביותר למנועי חיפוש", כתוב את הכותרת שלך כדי להיראות כך: "הטיפים הטובים ביותר לאופטימיזציה למנועי חיפוש: 5 טכניקות WordPress פשוטות של SEO". התחל תמיד את הכותרת עם מילת המפתח שלך ואז הנח את הכותרת האמיתית שלך לצידה. ונסה להמציא כותרות קליטות כדי לפתות את קוראי היעד שלך ללחוץ על ההודעה שלך.

3 – גוף: כשאתה כותב את התוכן שלך לפוסט בבלוג שלך, הקפד להתחיל את המשפט הראשון שלך בפסקה הראשונה שלך עם מילת המפתח שבחרת. ואז כשאתה ממשיך לכתוב, פשוט שלב את מילת המפתח שבחרת לא יותר מפי 3 לאורך המאמר. אל תעשה את זה יותר מדי מכיוון שזה ייראה ספאמי ומנועי החיפוש לא יאהבו את זה.

4 – TAGS: ל- WordPress יש קטע בצד ימין של קטע ההודעה שלך שנקרא TAGS. כאן תשים את מילות המפתח שלך לפוסט בבלוג שלך. הדבר הטוב ביותר עבורך הוא לא לשים יותר מ -2 או 3 מילות מפתח רלוונטיות. כל דבר מעבר לכך יבלבל את העכבישים בכל הנוגע לאינדקס התוכן שלך. תג המפתח הראשון צריך להיות מילת המפתח בה אתה משתמש בכותרת שלך. כך, למשל, אם מילת המפתח שלך היא "הטיפים הטובים ביותר למיטוב חיפוש למנועי חיפוש", זו צריכה להיות מילת המפתח הראשונה בקטע TAG. ושתי מילות המפתח האחרות יהיו אולי "הטיפים הטובים ביותר לקידום אתרים" ו"טכניקות WordPress פשוטות SEO ". שוב, רק היה בטוח שזה רלוונטי לפוסט שלך.

5 – שירותי פינג: שימוש בשירותי פינג כגון pingomatic.com או pingoat.com מאפשר לך לשלוח אותות למנועי החיפוש כדי להודיע ​​להם שפרסמת תוכן חדש באתר שלך. כאשר אתה מתריע בפניהם, הם שולחים את העכבישים לאתר שלך כדי לסרוק את התוכן שלך כדי להוסיף אותו לאינדקס.

לכן, כפי שאתה יכול לראות, אופטימיזציה לאתר שלך בוורדפרס אינה קשה כמו שרבים חושבים שזה. אתה יכול גם להתקין תוסף SEO בחינם לאופטימיזציה נוספת בתוך WordPress. 2 הטובים ביותר הם ALL-In-One-SEO ו- HeadSpace2.

פורסם על ידי Lisa Torres Allen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?