משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

החשיבות של ממשק ה- API של WordPress Rest

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

החשיבות של ממשק ה- API של WordPress Rest

תוך כדי פיתוח יישומי אינטרנט עם WordPress, מפתחים מחברים את היישום לתוכניות ושירותים של צד שלישי באמצעות ממשקי תכנות יישומים (API) ספציפיים. בנוסף, הם משתמשים במגוון ממשקי API כדי לשפר את הפונקציונליות של יישום הוורדפרס ואת חווית המשתמש. ממשק ה- API של WordPress REST מאפשר למתכנתים לחבר את היישום שלהם לתוכנות ושירותים אחרים בצורה פשוטה ויעילה יותר. היזמים יכולים להשתמש בפלאגין בכדי לגרום ליישום וורדפרס שלהם להתחבר לאתרים ושירותים אחרים על ידי התגברות על הבדלים בפורמט הנתונים ובשפות התכנות הרקעיות.

הבנת היבטים חשובים ב- REST API של WordPress

פורמט נתונים JSON

הם יכולים להשתמש בפלאגין בכדי לגרום ליישום וורדפרס לתקשר עם תוכנות ושירותי צד שלישי על ידי שליחה וקבלה של אובייקטים של JavaScript Object Notation (JSON). JSON הוא פורמט נתונים מודרני וקריא לאדם. כמו כן, ל- JSON מקודדים ומפענחים עבור שפות התכנות הנפוצות ביותר. לפיכך, יישום הוורדפרס ותוכנת צד שלישי יכולים להחליף נתונים בפורמט המובן ביניהם. המפתחים יכולים לחבר את יישום הוורדפרס שלהם בצורה חלקה למגוון תוכנות ושירותים על ידי כתיבת קוד JavaScript פשוט.

מתודולוגיית REST

וורדפרס תכננה את התוסף כמחבר אוניברסלי על ידי שימוש במתודולוגיית העברת המדינה (REST). בנוסף לכך שיש פורמט נתונים פשוט, REST מאפשר למפתחים להשתמש בשיטות HTTP נפוצות כמו POST, GET, DELETE ו- PUT. יחד עם זאת, המתודולוגיה יכולה להקל על חילופי נתונים הן בפורמט XML והן ב- JSON. מתודולוגיית REST מפשטת את התקשורת בין שתי תוכניות. זה עוד גורם ליישום WordPress להחליף נתונים עם אתרים ושירותים אחרים הן בפורמט XML והן ב- JSON.

תאימות לשפות אחרות בתכנות אתרים

בזמן פיתוח אתרים עם WordPress, על המתכנתים לכתוב קוד ב- PHP. נכון לעכשיו, PHP היא שפת התכנות הפופולרית ביותר בצד השרת. אך הוא חסר תכונות מתקדמות רבות המסופקות על ידי שפות תכנות מודרניות כמו Ruby, Java ו- C #. מכאן שמפתחים רבים מעדיפים כיום לכתוב יישומי אינטרנט בשפות תכנות מודרניות. ממשק ה- API של WordPress REST יקל על מתכנתים לחבר יישומי וורדפרס לאתרים ושירותים אחרים ללא קשר לשפת התכנות בצד השרת. החיבור החלק יעזור עוד למתכנתים לבטל בעיות תאימות נפוצות.

להקל על פיתוח יישומי אינטרנט בהתאמה אישית

ממשק ה- API של WordPress REST יקל על מפתחים לבנות יישומי אינטרנט מותאמים אישית בהתאם לדרישות העסקיות המשתנות. מכיוון שהם יכולים להשתמש בפלאגין לגישה למידע ומשאבים של צד שלישי ממקורות רבים, המפתחים יכולים לשפר בקלות את המראה, התחושה והפונקציונליות של יישום האינטרנט. מפתחים רבים יכולים ליצור עוד אתרים מותאמים אישית מבלי להסתמך על ממשק וורדפרס מסורתי. הם יכולים להשתמש בכלי נוסף לבניית חזית וקצה אחורי של יישום WordPress בצורה חדשה ויעילה לחלוטין.

אופטימיזציה של יישומי WordPress עבור מכשירים ניידים

נכון לעכשיו, מערכות הפעלה ניידות גדולות כמו iOS ו- Android תומכות בפורמט נתונים JSON. מכיוון ש- WordPress REST API מאפשר ליישומים להחליף נתונים בפורמט JSON, קל יותר עבור מתכנתים לבצע אופטימיזציה של יישומי WordPress למכשירים ניידים. מפתחים רבים יכולים להשתמש בפלאגין כדי לפתח ולהריץ יישומים ניידים באמצעות WordPress. הם יכולים לפתח ולפרוס יישומים ניידים בצורה יעילה יותר באמצעות וורדפרס כ- back-end. ממשק ה- API REST של וורדפרס יאפשר למפתחים רבים ליצור יישומים ניידים מקומיים על ידי מינוף כישורי התכנות הקיימים שלהם.

לפשט את שילוב התוכן של צד שלישי

ממשק ה- API REST של וורדפרס יקל על מתכנתים לשלב תכנים ממקורות שונים באתר. כמו כן, הכלי יפשט את תהליך הנגשת התוכן והמשאבים של אתר וורדפרס לאתרים אחרים. ה מפתחי וורדפרס יכולה להשתמש בוורדפרס בצורה יעילה יותר כמערכת ניהול תוכן לניהול ומקורות תוכן אתרים ממקורות רבים. בנוסף, הם יכולים להשתמש ב- WordPress REST API כדי לגרום לאתרים לספק מידע רלוונטי והקשרתי יותר למשתמשים באופן קבוע.

בסך הכל, WordPress REST API מקל על מתכנתים לחבר את יישומי WordPress שלהם לאתרים ומכשירים אחרים. היזמים יכולים להשתמש בתוסף ליצירת אתרים מותאמים אישית על פי דרישות עסק שונות, תוך שילוב תוכן ממקורות שונים ואופטימיזציה של תכנים למכשירים ניידים.

פורסם על ידי Arun Kumar Biswal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?