משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

החשיבות של אבטחת אתרי וורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

יש אנשים שחושבים שהם לא צריכים לדאוג הרבה לאבטחת אתר הוורדפרס שלהם. למרבה הצער, רוב האנשים מבינים את חשיבות האבטחה רק כאשר האתר או הבלוג שלהם נפרצים. וורדפרס נמצאת ברשימת מערכות ניהול התוכן הידידותיות והפופולריות ביותר שתוכלו למצוא בימינו. יחד עם זאת, פלטפורמה זו מהווה יעד נפוץ עבור שולחי דואר זבל והאקרים.

על פי דיווח שפורסם לאחרונה, 9 מתוך 10 אתרים שנפרצים מבוססים על וורדפרס. עם זאת, חשוב לזכור שוורדפרס היא אחת הפלטפורמות המאובטחות ביותר. באותו אופן, אם האתר שלך מתוחזק ומאובטח כראוי, לא יהיה קל יותר להאקרים לתקוף אותו.

למעשה, רוב ההאקרים לא תוקפים פלטפורמות לא פופולריות. לכן, הם תוקפים אתרי וורדפרס מכיוון ש 61% מהאתרים של ימינו הם מבוססי וורדפרס.

כעת, ייתכן שאתה תוהה מדוע אתרך נמצא בסיכון למרות העובדה שיש בו תנועה נמוכה מאוד. למעשה רוב ההאקרים פורצים אתר קטן ולא פופולרי כדי לא למחוק קבצים חשובים או לגנוב נתונים. המטרה שלהם היא להשתמש בשרת האינטרנט שלך בכדי לשלוח הודעות דואר זבל. למעשה, לאחר פריצה לאתר שלך, הם יתקינו תוכנה מיוחדת שתשלח הרבה הודעות דואר זבל. ולא תבין שמישהו מנצל את השרת שלך ללא רשותך.

אתה לא צריך לפחד. אנו הולכים לשתף אתכם בכמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לאבטח את אתר הוורדפרס שלכם.

1. אל תלך לתוספי פרימיום המוצעים בחינם

אם אתה מנהל את העסק המקוון שלך בתקציב הדוק, אתה מחפש דרכים לחסוך כסף. זה מובן לחלוטין. עם זאת, זה לא רעיון טוב להוריד את תוספי הפרימיום הרצויים מכל אתר בו הם נמכרים. מה שאתה צריך לעשות זה להיכנס לאתר הרשמי של התוסף בכל פעם שאתה צריך להתקין מחדש את התוסף.

מה שקורה הוא שתוספים בחינם מכילים תוכנות זדוניות כמו תוכנות זדוניות. לכן, ייתכן שתרצה לקנות את התוסף הדרוש לך מהאתר הרשמי של נותן השירות.

2. השתמש ב- htaccess כדי להגן על הקבצים החשובים שלך

אם היית משתמש וורדפרס מנוסה, ייתכן שניגשת לקובץ.htacces והשתמשת בו. לאחר ששינית קובץ זה, דע כי ישפיע מאוד על אבטחת האתר שלך.

אם מעולם לא עבדת עם .htaccess, עליך לדעת על כך תחילה. בעיקרון, קובץ זה אחראי על התצורה של שרת האינטרנט שלך. חוץ מזה הוא מכיל כללים ספציפיים ששרת האינטרנט שלך מקיים על מנת לטפל בקבצי האתר שלך.

בעיקר, קובץ זה משמש ליצירת כתובות אתרים ידידותיות למשתמש עבור כל עמוד אינטרנט. מלבד זאת, הוא משמש גם לשינויים הדרושים הקשורים לאבטחה באתר האינטרנט שלך.

להלן כמה דברים שהקובץ יאפשר לך לעשות באתר וורדפרס שלך בכל הנוגע לאבטחה:

 • חסום כתובות IP חשודות
 • השבת את הגלישה בספריות
 • אפשר לכתובות IP שנבחרו לקבל גישה ל- wp-admin
 • חסום בוטים רעים

3. הסתר את שמות המשתמש של המחבר שלך

זה לא רעיון טוב להשתמש בברירות מחדל של WordPress. הסיבה היא שכמעט כל משתמש בוורדפרס יודע את שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל בו משתמש וורדפרס עבור כל אתר. לעיתים קרובות, שם המשתמש המחבר המוגדר כברירת מחדל של אתר WordPress הוא מנהל מערכת. לכן, עליכם לשנות זאת. אם לא תשנה את זה, יהיה קל יותר להאקרים לגשת לאתר שלך ולהשתמש בתכניו ובתכונות אחרות.

אם באתר שלך יש יותר מחבר אחד ואף אחד מהם אינו המנהל, אתה יכול ללכת. עם זאת, אם יש לך אתר קטן ואתה המנהל היחיד וארתור, ייתכן שתרצה ליצור משתמש נפרד לפוסט שלך. אל תשכח להקצות את תפקיד המחבר למשתמש. זה חשוב מכיוון שאינך יכול לאפשר למשתמש זה שיש לך את כל הזכויות לבצע את השינויים הנדרשים באתר שלך. במילים אחרות, המשתמש צריך לקבל גישה מוגבלת.

4. הסתר את דף הכניסה לאתר שלך

אם אסטרטגיית האבטחה שלך כוללת הסתרת דפי כניסה וקבצים, זה לא יספיק. אחרי הכל, כל האלמנטים הללו באתר וורדפרס שלך לא ימנעו מהאקרים לקבל גישה אליהם. אבל זה לפחות יקשה עליהם לפרוץ את האתר שלך. הסתרת דף ה- longin של האתר שלך לא תדרוש יותר מכמה שניות אם תבחר בשיטה הנכונה, כגון תוסף.

אם אתה מעביר או שם לדף הכניסה שלך ל- WordPress, זה יקשה הרבה יותר על האקר לקבל גישה לא מורשית. למעשה, רוב סוגי ההתקפות מתוכנתים. לכן, אם יש לך דף כניסה אחר, הם יצטרכו להשקיע במאמץ הרבה יותר לתקוף את האתר שלך.

תוכלו לבחור מתוך הרבה תוספים שיכולים להקל עליכם בעבודה זו. לדוגמה, אתה יכול לנסות WPS הסתר התחברות למטרה זו.

5. לכו עם חברת אירוח אמינה

על פי הסטטיסטיקה, 4 מתוך 10 אתרים נפרצים רק בגלל שהם היו פגיעים יותר. פגיעות זו נובעת מפלטפורמת האירוח. לכן, זה רעיון נהדר לבחור מארח בעל רמת אבטחה גבוהה. להלן כמה תכונות של שירות אירוח טוב:

 • סריקה וזיהוי של תוכנות זדוניות של קבצים חשודים
 • עדכוני נושא אוטומטיים
 • הגנת חומת אש
 • מותאם למילה WordPress
 • תמיכה בגרסה האחרונה של mySQL ו- PHP

אלה רק כמה דברים חשובים שיכולים לעזור לך לבחור את חברת האחסון הנכונה. בחירת הספק הפופולרי והאמין ביותר היא רעיון נהדר אם אתה רוצה להיות בצד הבטוח.

בקיצור, אם אתם מחפשים טיפים לאבטחת אתר הוורדפרס שלכם, אנו מציעים לכם לעקוב אחר הטיפים שניתנו במאמר זה. זה לא רעיון טוב להתעלם מהיבט האבטחה של האתר שלך אם אתה ברצינות לגבי מה שאתה עושה. זכור כי יש חשיבות עליונה לאבטחת האתר שלך.

פורסם על ידי Shalini M
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?