הוראות לאמנות במקלדת: מדריך לאמנות על קצה אצבעותיך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אמנות מקלדת, הידועה גם בשם ASCII (American Standard Code for Information Interchange) Art, היא צורה מהנה ויצירתית של אמנות שתוכלו ליצור באמצעות מקשי המקלדת ליצירת תמונה. נשמע קל, הא? זה יכול להיות מאוד קל או קשה מאוד, תלוי בעיצוב הרצוי. עיצוב פשוט יכול להיות משימה מהנה למדי, בעוד שעיצוב קשה ומסובך שתשלים יכול להיות מספק מאוד ואולי אפילו להיקרא "יצירת אמנות". אבל לפני שתוכל להתחיל עם זה, אתה צריך לדעת כמה דברים. הנה כמה הוראות אומנות למקלדת שעליך לדעת לפני שתתחיל.

ראשית, אינך יכול להשתמש בסתם גופן לאמנות המקלדת. סוג הגופן שבו אתה משתמש חייב להיות ברוחב קבוע, כלומר האותיות והתווים שלו תופסים את אותה כמות שטח, לא משנה כמה הם עבים או דקים. אחד הגופנים הנפוצים ביותר באמנות המקלדת הוא קורייר. העובדה שיש לך רוחב קבוע שומר על מקשי המקלדת פרופורציונליים זה לזה ומקלה על יצירת תמונות.

כעת, כשבחרת את גופן הרוחב הקבוע שלך, הבא בהוראות אמנות המקלדת שלך הוא: חשוב על עיצוב שאתה רוצה לעשות. מתחיל צריך כנראה להתחיל בתמונות בטון פשוטות וקטנות, כמו צורות וקריקטורות. ברגע שתקבלו את העניין, תוכלו לעבור לעיצובים גדולים ומסובכים יותר כמו אנשים ואפילו נופים. ציור של התמונה עשוי לעזור לך לדמיין אמנות זו בצורה טובה יותר. תמונות בשחור לבן עובדות הכי טוב בשביל זה. אתה יכול גם להסתכל על דוגמאות מקוונות שיעזרו לך לקבל את המפתחות הטובים ביותר לשימוש ביצירת תמונה משלך. פשוט השתמש במנוע חיפוש מקוון והקלד "אמנות מקלדת" או "אמנות ASCII" והרבה דוגמאות יופיעו.

עכשיו כשאתה מוכן להקליד את אמנות המקלדת שלך, התחל בפינה קטנה של התמונה כולה. תחשוב על החלק הקטן ההוא שבור בקווים ובעיקולים. דמיין אילו מקשים יתאימו לחלק הטוב ביותר, והתנסה בתווים ובאותיות שונות. ואז המשך למלא את גבולות התמונה שלך. היזהר עם הפרופורציות שלך; אתה לא רוצה שהתמונה תיראה עקומה, ואתה צריך שיהיה מספיק מקום בתוך מעטפת התמונה שלך לחלק הפנימי. אם אתה יוצר פרצוף של בעלי חיים מצוירים, למשל, עליך לוודא שיש לך מספיק מקום לעיניים, לאף ולפה. הוראה מועילה היא להתקרב לעתים קרובות כדי לראות את התמונה שאתה יוצר בקנה מידה קטן יותר. זה יעזור לך לראות אם התמונה שאתה עושה נכונה או לא.

לאחר שתסיים את פינות התמונה שלך, תוכל להמשיך במילוי החלק הפנימי של אמנות המקלדת שלך. שוב, התנסה במפתחות שונים למילוי הפרטים. האות 'o' לעיניים, למשל, היא בחירה קלה, אז למה לא לנסות אות 'a' או אפילו 'e'? אין באמת בחירה נכונה או לא נכונה של מפתחות ביצירת אמנות זו – הכל תלוי בחזון שיש לך בתדמית שלך. צמצם ועבד על זה עד שתהיה מרוצה מהתוצאות.

וטאדה! כעת יש לך אמנות מקלדת משלך. כעת תוכל לפרסם אותו באינטרנט, לשתף אותו עם חברים ואפילו לכלול אותו בחתימת הדוא"ל שלך. אבל אתה לא יכול לעצור שם, ולכן ההוראה החשובה ביותר לאמנות במקלדת היא: תרגול, תרגול, תרגול! יש כל כך הרבה עיצובים יצירתיים שאתה יכול לעשות. אתה יכול אפילו לשלב מילים, ציטוטים ואפילו שירים באמנות שלך, אם כי זו צורה מתקדמת יותר של אמנות מקלדת; כנראה שתזדקק לעוד כמה הוראות אומנות למקלדת לפני שתוכל ליצור את התמונות המסובכות האלה.

יש למעשה אתרים מקוונים שבהם אתה יכול ליצור אמנות מקלדת רק על ידי העלאת התמונה הרצויה ואז פרסטו! יש לך את המקלדת שלך. אך כמובן, דרך מסוימת זו אינה מהנה או מספקת בהשוואה להוראות הבאות כאן. האם זה לא הרבה יותר מספק לדעת שיצרת אמנות לבד? בדיוק כמו צייר שיוצר עבודות ייחודיות משלו במקום להעתיק פשוט את הסגנון והצורה של מישהו. וזה בהחלט הרבה יותר כיף בדרך זו.

אוקיי, אז הוראה אחרונה לאמנות במקלדת: תיהני בזמן שאתה עושה את זה! האפשרויות אינסופיות. יתכן שיש ימים שבהם אתה בכלל לא יכול להיווצר דבר ויכול להיות שיש לך כל כך השראה שאתה יוצר יצירות מדהימות, זה הטבע של האמנות. אתה יכול אפילו להדפיס את אומנות המקלדת שלך ולהכניס מסגרת לתלייה במקום מועדף. פתח את הסגנון הייחודי שלך, והתגאה בכך שעכשיו תוכל ליצור "יצירת אמנות" משלך.

פורסם על ידי Freeha Irfan Ahmed
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?