ההשפעה של קישורים נכנסים על קידום אתרים מקומי וכיצד לרכוש אותם

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עבור כל מי שמחפש להבין מה הם בדיוק קישורים נכנסים ובשביל מה הם נועדים, התשובה הקצרה היא שהם כמו שערים ליקום אחר, בתוך חור ארנב שאנחנו מכנים "האינטרנט". כל אחד מהם לוקח אותך למיקום אחר שקשור למקום הקודם.

לפני שנצלול לפרטים מה הם קישורים נכנסים, מה הם עושים וכיצד להשיג אותם, מומלץ למיקור חוץ של SEO שלך לסוכנות קידום אתרים מקומית. אם אתה מחפש מישהו שיטפל בקידום אתרים שלך בדובאי אז לא חסר סוכנויות שיעשו זאת בשבילך.

מה עושים קישורים נכנסים?

אתה לא צריך להיות משווק מנוסה או מפתח כדי להבין שמנועי החיפוש משתמשים באלגוריתמים של AI כדי לדרג אתרים. כל העניין בכך הוא להציע חוויה משופרת לקהל הרחב הגולש באינטרנט. אתה יכול למלא את כל האתר שלך בתוכן האיכותי ביותר, אך כל עוד אין לך רשת חזקה של קישורים נכנסים במיוחד באתרים המקומיים, הסיכוי שתעבור לאור הזרקורים של מנוע החיפוש הוא קלוש ביותר.

הם כמו תעודות מקוריות מאתרים אחרים. ככל שיש לך יותר קישורים נכנסים מהאתרים הרלוונטיים לתעשייה כך תשומת לבך תהיה מנועי החיפוש.

האם גדול יותר יותר טוב?

ובכן, בתור התחלה, קישורים מסוימים עדיפים על קיום קישורים כלליים אבל זה בהחלט עוזר לקישורים נכנסים מאתרים בעלי סמכות תחום גבוהה. זה כמו לקבל תעודת מקוריות מאתרים הנחשבים מאוד על ידי גוגל עצמה.

אז האם זה יעזור להשיג קישור אחורי מאתר כלשהו ברשות תחום גבוהה? ככל שאנחנו רוצים שזה יהיה המצב, זה לא כך. הרלוונטיות לענף היא המפתח כאן. קבלת קישור אחורי מטיים או מ- BBC לאתר הנכסים שלך לא עשויה לעזור לך כמו לקבל קישור מפלטפורמה מקומית מקוונת אחרת המפורסמת בחדשות נדל"ן / בלוגים למרות העובדה שגם זמן וגם BBC מקבלים טונות של תעבורה בינלאומית במיוחד כשאתה מחפש להתגלה באופן מקומי. אם אתה חושב שזה יותר מדי עבודה בשבילך, תוכל גם לפנות לשירותי ה- SEO המקומיים שלך כדי לבנות רשת קישורים נכנסים חזקה עבורך.

איך להשיג אותם

אם אינך בטוח מאיפה להשיג את הקישורים, תוכל תמיד להרים עיניים למתחרים שלך שכבר מדורגים. ראה מאיפה הם מקבלים את הקישורים שלהם ותוכל לפנות לאותם אתרים ולשלוח הצעה משלך.

פורסם על ידי Brian Lee Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?