הגדל את תעבורת האתר בחינם באמצעות בלוגים של WordPress

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם לא תשתמש בבלוגים כדי להגדיל את תעבורת האתר בחינם, תפספס מספר הזדמנויות למכור את המוצרים שלך. מלבד מתן כתובת URL בת קיימא בספריות הבלוגים, הבלוגים יכולים לשרת מספר מטרות שימושיות אחרות. בפרט, אם תשתמש בפלטפורמת WordPress, ייתכן שתוכל לבנות אתר שיעזור לך להשתמש באסטרטגיות שיווק אחרות.

שקול מצב שבו תרצה שיהיה לך אתר שכולל תפריטים נפתחים ופורום. כאשר אתה משתמש בנושא Atahualpa עבור WordPress, אתה יכול להכניס את שני האלמנטים לבלוג שלך. במקביל, תוכל גם לרשום את הבלוג שלך בספריות הבלוגים Technorati, Digg, Reddit ועוד. זה, בתורו, יעזור לך לדרג טוב יותר בקרב מנועי חיפוש, וגם להפוך את האתר שלך לגלוי לקוראי הבלוג.

על מנת להגדיל את תנועת האתר בחינם באמצעות בלוג, תמיד תצטרך לספק חומר רלוונטי ושימושי. למרבה הצער, אם אתה משתמש במידע בן כמה שנים, הצופים שלך עשויים כבר לדעת עליו מאתרים אחרים. לכן, אם תרצה למשוך תנועת צופים חוזרת באמצעות בלוג, תצטרך לשים לב בזהירות לחדשות בתעשייה ולחידושים בנישה שלך. אתה יכול להסתכל באתרים ארגוניים המוקדשים לנישה שלך על מנת לסקור מאמרים שנמצאים בחדר העיתונאים שלהם. ייתכן שתרצה גם לראות אם תוכל להשיג מידע על מוצרים חדשים שעומדים לצאת לאקרנים.

כאשר אתה עובד עם פורמט בלוג, תבחר פורמט עיתונאי או משהו שנראה יותר כמו יומן אישי. בהתאם לנישה שלך, סגנון כתיבה אחד יעבוד טוב יותר מהשני בכל הנוגע לביצוע מכירות. כצפוי, יתכן שתצטרך להקדיש זמן לניסוי וטעייה לפני שתמצא את היתרה הטובה ביותר.

אנשים רבים שרוצים להגדיל את תנועת האתר בחינם מרגישים שהבלוג שלהם הוא האתר בפועל. אם אתה משתמש בערכות נושא מסוימות של WordPress, תגלה שיש לך כמעט כל מה שאתה צריך כדי להצדיק את הרושם הזה. עם זאת, אם ברצונכם להשלים את הרושם הזה ולעשות שימוש באסטרטגיות של מיתוג מוצרים, יהיה בכך קצת עזרה לרשום שם תחום רלוונטי. זה יכול גם לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך, ולהקל על הכללת פרטי האתר שלך בכרטיסי ביקור ובנייר מכתבים.

פורסם על ידי Tarron Acuff
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?