משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

הגדל את תעבורת האתר בחינם באמצעות בלוגים של WordPress

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אם לא תשתמש בבלוגים כדי להגדיל את תעבורת האתר בחינם, תפספס מספר הזדמנויות למכור את המוצרים שלך. מלבד מתן כתובת URL בת קיימא בספריות הבלוגים, הבלוגים יכולים לשרת מספר מטרות שימושיות אחרות. בפרט, אם תשתמש בפלטפורמת WordPress, ייתכן שתוכל לבנות אתר שיעזור לך להשתמש באסטרטגיות שיווק אחרות.

שקול מצב שבו תרצה שיהיה לך אתר שכולל תפריטים נפתחים ופורום. כאשר אתה משתמש בנושא Atahualpa עבור WordPress, אתה יכול להכניס את שני האלמנטים לבלוג שלך. במקביל, תוכל גם לרשום את הבלוג שלך בספריות הבלוגים Technorati, Digg, Reddit ועוד. זה, בתורו, יעזור לך לדרג טוב יותר בקרב מנועי חיפוש, וגם להפוך את האתר שלך לגלוי לקוראי הבלוג.

על מנת להגדיל את תנועת האתר בחינם באמצעות בלוג, תמיד תצטרך לספק חומר רלוונטי ושימושי. למרבה הצער, אם אתה משתמש במידע בן כמה שנים, הצופים שלך עשויים כבר לדעת עליו מאתרים אחרים. לכן, אם תרצה למשוך תנועת צופים חוזרת באמצעות בלוג, תצטרך לשים לב בזהירות לחדשות בתעשייה ולחידושים בנישה שלך. אתה יכול להסתכל באתרים ארגוניים המוקדשים לנישה שלך על מנת לסקור מאמרים שנמצאים בחדר העיתונאים שלהם. ייתכן שתרצה גם לראות אם תוכל להשיג מידע על מוצרים חדשים שעומדים לצאת לאקרנים.

כאשר אתה עובד עם פורמט בלוג, תבחר פורמט עיתונאי או משהו שנראה יותר כמו יומן אישי. בהתאם לנישה שלך, סגנון כתיבה אחד יעבוד טוב יותר מהשני בכל הנוגע לביצוע מכירות. כצפוי, יתכן שתצטרך להקדיש זמן לניסוי וטעייה לפני שתמצא את היתרה הטובה ביותר.

אנשים רבים שרוצים להגדיל את תנועת האתר בחינם מרגישים שהבלוג שלהם הוא האתר בפועל. אם אתה משתמש בערכות נושא מסוימות של WordPress, תגלה שיש לך כמעט כל מה שאתה צריך כדי להצדיק את הרושם הזה. עם זאת, אם ברצונכם להשלים את הרושם הזה ולעשות שימוש באסטרטגיות של מיתוג מוצרים, יהיה בכך קצת עזרה לרשום שם תחום רלוונטי. זה יכול גם לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך, ולהקל על הכללת פרטי האתר שלך בכרטיסי ביקור ובנייר מכתבים.

פורסם על ידי Tarron Acuff
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?