האם קופירייטינג SEO מת? מה זה יכול להיות עבור כותבי אתרים פרילנסרים רבים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בכל פעם שמשהו חדש יוצא פופולרי להחריד – ואנשים מתחילים להרוויח מזה כסף – מישהו בא להשמיע את פעמון המוות. זה נורמלי וקורה כמעט עם הכל – החל מאופנה וכלה באלקטרוניקה ועד ל- yes – אפילו כתיבה מקוונת. כבר כמה שנים שאומרים כי "קופירייטינג של SEO מת".

כמפתח קורס כתיבת תוכן SEO, קיבלתי אימייל מקורא שרצה שאסביר אם זה נכון. הוא כתב, בין השאר:

לגבי כתיבת SEO: [Named SEO professional] אומר קופירייטינג של SEO מת. הוא מציע [something else] להחליף אותו. במאמרו בנושא זה הוא מביא מקרה משכנע. אולי אולי אכפת לך לקרוא אותו ולראות מה אתה חושב.

הוא סיפק קישורים לכמה מאמרים שקראתי. להלן דעתי על מות כתיבת העתקים של SEO. לידיעתך, אני הבעלים של חברת כתיבת קידום אתרים, כך שמגיע עם מנה בריאה של תובנה ממקור ראשון.

מדוע רבים כל כך חושבים שכתיבת תוכן SEO מתה

הסיבה מספר אחת – לדעתי – כל כך הרבה מצלצלים בפעמון המוות לצורה זו של כתיבה טכנית היא שיש כל כך הרבה זבל שמזהם את הרשת שמתחזה ל"כתיבת אופטימיזציה למנועי חיפוש ".

ללא ספק נתקלת במאמרים מסוג זה, מה שככל הנראה תסכל את מאמצי החיפוש שלך עד תום. הם בדרך כלל ממולאים במילות מפתח (לכל היותר); כל כך אופי כל כך שהם חסרי תועלת; ובקושי לכסות דף (למשל, 200 מילים, כאשר ביטוי מילת המפתח תופס מחצית מספירת מילים זו).

כן, סוג זה של כתיבת SEO מת

ואנשי המקצוע בכתיבת SEO שאומרים כי SEO מת הם צודקים – סוג העותק הזה מת. מנועי חיפוש כמו גוגל לא רוצים את זה, ומקפידים למגר את זה ברצינות מזה שנתיים האחרונות.

אז במובן מסוים, כן, אפשר לומר שקופירייטינג SEO – בצורה זו – מת. אבל, כתיבה טובה ברשת היא לא מתה – והיא נקראת בשם …

תוכן לקידום אתרים בנושא: לידתו מחדש של קופירייטינג בקידום אתרים נולדה מחדש

במקום להתמקד בביטוי מילת מפתח ספציפי אחד – ולחזור במילים, בחילה מודעה במאמר, מאמר SEO בנושא מתמקד במספר עצום של ביטויי מפתח – באותו מאמר.

זכרו, מנועי חיפוש הם רק מכונות; הם רובוטים. הם לא קוראים אנושיים. לפיכך, הם נתקלים (כלומר "לקרוא") גוש תוכן עם המילה "תפוח" בתוכו, הם לא יודעים אם אתה מדבר על פאי תפוחים או מחשבי תפוחים.

אז אם אתה לוקח על פאי תפוחים למשל, הוא יצפה שהמאמר יכיל כמה ביטויים כמו מתכוני פאי תפוחים, איך להכין פאי תפוחים וכו '. זה לא היה מצפה לראות משפטים כמו iPod, כונן קשיח iTunes – כל הדברים הקשורים למחשב.

לידיעתך, מיגור עותק ממולא מילות מפתח הוא מה שעדכוני הפנדה והפינגווין של גוגל היו במידה רבה, ומדוע הם ניסחו את מה שקראתי " הנחיות כתיבת קידום אתרים של גוגל, "שהייתה הלידה האמיתית של תוכן SEO בנושא, לדעתי.

מדוע תוכן אתרים לקידום אתרים לפי נושאים כה חשוב

תוכן SEO בנושא נושאים חשוב כל כך מכיוון שהוא עוזר למנועי חיפוש במדויק הבחין במה מדובר בפיסת תוכן אינטרנט – ושומר על תוכן ממולא מילות מפתח לעלות לראש תוצאות מנועי החיפוש.

וגוגל יודעת כי שולחי דואר זבל (שהם משתמשים גדולים בתוכן ממולא מילות מפתח) לא יקחו את הזמן לעשות מחקר מילות מפתח בכדי להגיע לביטויים של מילות מפתח משניות ושלישוניות לשימוש בכל המאמר. והם לא יקחו את הזמן לכתוב פוסט של 600, 700 או 1,200 מילים / פיסת תוכן אינטרנט.

זו הסיבה שתוכן לפי נושא עולה יותר ליצירה – ומקבל תגמול רב יותר על ידי מנועי החיפוש.

ומה המשמעות של קופירייטרים SEO – יותר עבודה – בשיעורים גבוהים יותר, וזה דבר טוב לכל כותבי הפרילנסרים המקוונים.

פורסם על ידי Yuwanda Black
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?