האם אתה רוצה מוזיקה או אודיונים באתר הבלוג שלך ב- WordPress?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תלוי למה אתה משתמש באתר וורדפרס שלך, ייתכן שתרצה שיהיה לך מוזיקה לקוראים שלך. אם אתה מוזיקאי אז מוזיקה היא מרכיב טבעי. עבור צלמים ואחרים הוספה של מוזיקה יכולה לעזור לאתר שלך להתאים לצרכי האתר שלך. בלוגרים החלו להוסיף אודיו כדי להסביר דברים או לדיון.

האם קשה להוסיף אודיו לאתר וורדפרס?

אתה יכול להוסיף בקלות קבצי מוסיקה MP3, Midi ו- WAV לאתר WordPress שלך מהמחשב שלך. זה ידריך אותך בשלבים הדרושים להוספת מוזיקה לבלוג הוורדפרס שלך.

האם אוכל להוסיף אודיו בפוסטים שלי ב- WordPress?

כן. היכנס ללוח המחוונים שלך, זה הפאנל הניהולי של אתר WordPress שלך. אם ברצונך להוסיף מוסיקה לפוסטים שלך תוכל להוסיף אותם במהירות מבלי לעזוב את הדף. מעל הפוסט תראו ארבעה סמלים. לחץ על התו המוסיקלי והוא יפתח חלון להוסיף תכונות שמע.

מה עלי לעשות עם חלון מאפייני השמע?

כאן יש לך כמה אפשרויות בהתאם למיקום המוסיקה שלך. הכרטיסייה שתיפתח תעלה מהמחשב. לחץ על עיון ומצא את קובץ השמע שלך במחשב שלך. העלה אותו לאחר מכן, הוסף כותרת ולחץ על הוסף. אם קובץ המוסיקה או האודיו כבר מקוון, לחץ על כתובת האתר. תזדקק לכתובת האינטרנט הנקראת גם URL של השמע ואז תוכל לתת לה כותרת. אם כבר העלית אותו לבלוג שלך, ספריית המדיה היא מה שאתה צריך. לחץ על זה והכנס אותו. כשתלחץ על הכנס זה יוסיף אותו לפוסט בבלוג שלך.

מה לגבי מדיה בלוח המחוונים?

מתחת לקטע המדיה בלוח המחוונים של הבלוג של וורדפרס שלך, תמצא שני חלקים, ספרייה והוסף חדש. השתמש בהוסף חדש כדי להעלות קובץ מהמחשב שלך. בפעם הבאה שיש לך פוסט או עמוד שזקוק לשמע, תוכל ללחוץ על ספריית המדיה מתוך בחירתך בתיבה מאפייני שמע.

מה אם יש לי קוד לאודיו?

אם זהו קוד HTML או נקרא קוד הטמעה, הוא ייחתך ויהיה קל להתקנה. כתוב את הפוסט שלך ובצד שמאל של עורך הטקסטים שלך ב- WordPress תראה שתי כרטיסיות. אחד אומר חזותית שזה המקום שאתה נמצא בו. לאחר שציינת היכן ברצונך שקובץ השמע יופיע לחץ על הקובץ עליו כתוב HTML. אתה הולך לראות קודים בנוסף לטקסט שכתבת. גלול למטה למקום בו אתה רוצה את קובץ השמע. לחץ על Control V כדי להדביק את הקוד בפוסט של WordPress. כעת לחץ חזרה לצפייה חזותית. אתה אמור לראות את הנגן שיצרו עבור השמע שלך.

כעת תוכל לקבל מספר דרכים להוסיף שמע לאתר WordPress שלך.

פורסם על ידי MJ Schrader
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?