דרכים לקחת חלק בתחרויות SEO!

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

"אין קיצורי דרך להצלחה." – המקסימום תקף בכל מקום, במיוחד אם אתה מדבר על אופטימיזציה למנועי חיפוש. קידום אתרים נחשב לאחד הנושאים ההפכפכים ביותר. אינך יכול לעקוב אחר אותה אסטרטגיה לכל אתר. כמו כן עליך לעדכן את האסטרטגיות שלך מעת לעת. כל זה בגלל האופי המיסטי של מנועי החיפוש. מנועי החיפוש עשויים לשנות / לעדכן את אלגוריתמי הדירוג שלהם לעתים קרובות למדי. לכן, צריך לעדכן את תוכנית המשחק במגמות המשתנות של מנועי החיפוש.

אבל זה לא כל כך קל לחזות את אופי מנועי החיפוש. מנועי חיפוש לעולם אינם חושפים את הקריטריונים בהם הם משתמשים לדירוג הדפים. לפיכך, צריך לפקוח עין על התנהגות מנועי החיפוש. כמו כן אתה אף פעם לא צריך לפחד להתנסות בטריקים חדשים כדי לעלות בדירוג. ואם אתה מבצע ניסוי כזה – דאג לשתף אחרים בחוויותיך באמצעות בלוג כלשהו או לוח דיונים של SEO.

כדי לקדם את הרגל הניסוי, ארגונים רבים מארגנים תחרויות SEO. לאחרונה, אירוע אחד כזה מאורגן על ידי NetBuilders.org. התחרויות נדרשות לקידום רשומות התחרות שלהן עבור מילת המפתח "sulumits retsambew". השתתפות באירועים כאלה תאפשר למתמודדים להתנסות בשיטות חדשות לקידום אתרים. ולמי שמתחיל ב- SEO יכול ללמוד הרבה בזמן שהוא משתתף בתחרויות כאלה.

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול להשתתף בתחרויות כאלה. גם אם אין לך אירוח או אפילו דומיין, גם אז אתה יכול להשתתף בתחרויות. תן לי להצביע על כמה דרכים להשתמש במה שאתה יכול להשתתף:

1) Blogger.com – אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא יצירת בלוג באמצעות Blogger.com. כל שעליך לעשות הוא לרשום חשבון ב- Blogger וליצור בלוג חדש. וכשאתה רושם את הבלוג אתה לא צריך לקנות דומיין זה נותן לך מבנה קישורים כמו "yourblog.blogspot.com". לאחר מכן תוכל לפרסם בקלות בבלוג ההוא.

2) WordPress.com – WordPress.com דומה מאוד ל- Blogger.com במושג, אך הוא משתמש במערכת בלוגים של WordPress. ושוב אתה לא צריך לבזבז שום שקל כדי ליצור את הבלוג ב- WordPress.com.

3) טוויטר – נראה כי אנשים רבים משתמשים בטוויטר כדי להשתתף בתחרויות כאלה. זהו ניסוי די טוב אם אתה רוצה לערוך. ויכול להניב תוצאות טובות אם תצליחו להשיג כמות עוקבים יפה.

4) Slideshare.net – Slideshare היא פלטפורמה טובה מאוד לשיתוף מצגות. כדי להשתתף באמצעות Slideshare.net כל שעליך לעשות הוא ליצור מצגת ב- PowerPoint ולהעלות אותה לשיתוף שקופיות.

5) יוטיוב – יוטיוב היא מדיה חברתית נוספת להשתתפות בתחרות. אתה יכול ליצור סרטון הקשור למילת המפתח של התחרות ולהשתתף באמצעות זה.

6) סקווידו עדשות Squidoo צברו לאחרונה פופולריות רבה. עדשה היא דף מידע יחיד. ההבדל בין בלוג לעדשה הוא שהעדשה היא עמוד יחיד ובלוג עשוי להכיל מספר עמודים ופוסטים. אתה יכול ליצור עדשה אינפורמטיבית דרך squidoo.com ולהפוך אותה לפתח שלך לתחרות.

כזכור, ישנן גם דרכים רבות אחרות להשתתף בתחרות SEO, ויש לי להצביע על כמה מפורסמות. לכן, תוכלו לחקור יותר ולמצוא אלטרנטיבה אחרת שתצטרף לתחרות מבלי להוציא שקל.

לאחר שתיצור את רשומת התחרות שלך תוכל לתכנן את תוכנית קידום מנועי החיפוש שלך כדי לקדם את האתר שלך במנועי חיפוש. תוכלו למצוא הדרכות רבות באינטרנט כיצד לקדם את אתרי האינטרנט שלכם, ותוכלו גם להצטרף לכמה פורומים לדיון SEO כדי לצבור יותר ידע. בהצלחה!

פורסם על ידי Gautam Chadha
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?