דרכים ליצור עיצוב אתרים חזק

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כדי שעסקים יצמחו ויצליחו הם זקוקים לאתר מאחר וזהו הכלים היעילים ביותר למימוש מטרתם. זו גם הדרך למשוך לקוחות פוטנציאליים למוצרים ו / או שירותים שהם מציעים. בנוסף לכך יש טווח הגעה רחב יותר בהשוואה לשיטות שיווק אחרות ללא עלויות ההפעלה הגבוהות שלהן. עסקים יכולים לשקול את העצות הבאות ליצירת עיצוב אתרים רב עוצמה.

נצלו את ההיררכיה החזותית

המונח היררכיה חזותית מתייחס לסידור של אלמנטים באתר כמו צבע, גודל גופן, רווח לבן ומיקום כדי לשים דגש על הנקודה הראשית לכל עמוד. על מנת להשלים קריאה לפעולה (CTA), חשוב להפנות את עיני המבקרים למשהו שהם רוצים שיעשה באמצעות גורמים חזותיים אלה.

כדי להדגיש את הנושא המרכזי של דף הנחיתה שלהם, הם יכולים לעשות את הפעולות הבאות:

  • הגדל את גודל הגופן.
  • מקם את הטקסט בחלקו העליון של החלון.
  • בחר צבע מנוגד מכיוון שזה בולט משאר הדף.
  • כלול גרפיקה או וידאו כובש המשתמש במגמות החדשניות ביותר בתחום עיצוב אתרים.
  • השתמש ברווח לבן כך שהוא יבלוט מטקסט אחר.

השתמש במינימליזם

על עסקים להשתמש ולשלב את האלמנטים הנ"ל באתר, אך עליהם לזכור כי יש לעשות זאת במתינות. אם זה מוגזם, הדבר יביא לעומס, מה שיגרום ללקוחות להיות מבולבלים או אפילו יותר גרועים, להתייאש.

כמו כן, עליהם לא לאפשר למבקרים לבצע משימות רבות. עליהם למזער שדות טופס כמו גם פריטי תפריט ולהתמקד רק בקריאה לפעולה אחת שיש לה יעד אחד בעמוד.

על פי מחקר של גוגל, משתמשים לא אוהבים מורכבות חזותית. ישנן דרכים לפשט אתר כגון:

  • בטל את סרגל הצד – במקום שהקוראים ילחצו על מידע בסרגל הצד, ניתן להקל על התהליך על ידי הסרת אלמנט זה ופשוט ליצור דף ארוך מאוד. בצורה זו הם יוכלו לגלול בתוכן ולסרוק הכל, ולהעלות את האפשרות שהמסר של המותג יועבר.

  • לכו על פריסות מוכרות – בעוד שהם עשויים לחשוב שעיצוב אתרים יוצא דופן יבדיל את התחום שלהם משאר התחרות, המבקרים דווקא נמשכים לפריסות פשוטות עם סמלים ואפקטים קלים להבנה. כמו כן, שימוש במבנה אינטרנט רגיל יכול לשפר את הניווט באתר שלהם.

העדיפו עדיפות לקריאות

עסקים צריכים לשקול את הקריאות כדי להקל על המשתמשים לזהות ולהבין את הטקסט באתר שלהם. תעדוף גורם זה יוודא שהמשתמשים לא יתקשו בסריקת האתר שלהם ויזכרו את המידע שהם רוצים שישמרו עליו. עליהם להשתמש בגופן האידיאלי ביותר, בגודל הגופן ובצבעים מנוגדים עבור המותג שלהם.

סיכום

אתרים חשובים מכיוון שאלו מספקים ללקוחות פוטנציאליים מידע על העסק, הכולל את כתובת המשרד, כתובת הדוא"ל ומספרי הטלפון.

בנוסף, אתרים מאפשרים לעסקים לבנות ולבסס אמינות בנישת הבחירה שלהם בכך שהם מקור שהם יכולים לסמוך עליהם ולסמוך עליהם. מיטב אסטרטגיות ה- SEO והתכנים הרלוונטיים יסייעו בבסיס סמכותם בענף שלהם תוך שימוש בתחום שלהם ובעיקר, אתר רב עוצמה.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?