משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

דיון באלמנטים של תוכנית פיתוח אתרים מדויקת ויעילה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

זריזות שירותי פיתוח אתרים תלויה בגורמים חיוניים שונים. המטרה העיקרית והעיקרית בפיתוח אפליקציה היא להציע אוטומציה מלאה ואינטגרציה של רכיבים שונים. העסק שלך אומר לך הרבה מאוד ולכן מומחים בתחום מציעים ליצור תוכנית פיתוח אתרים עם הבנה ברורה של הדינמיקה העסקית של היישומים. יש לבנות שילוב נכון של תשתית יישומים סביב התהליך כדי לוודא תוצר קצה. מאמר זה מנסה לגייס מספר דרישות קדם לתהליך פיתוח אתרים.

 • מוטיבציה לפיתוח אפליקציות: כעת ממדי האינטרנט הפכו באופן דרמטי ממערכת מידע למדיום יישום מלא. מכוון המוטיבציה של התהליך כולו מערער את מורכבות המערכת ומשפר את גישת המסירה המהירה של היישום. המוטיבציה מתאימה רק לתפיסות מסוימות לגבי כדאיות המערכת שמפתחים לוקחים בחשבון בעת ​​פיתוח היישום.
 • יסודות ודרישות: יש לציין בבירור הבחנה ברורה בין המודל לפיתוח אתרים המוצע לבין השיטות הנהוגות כדי להגדיר את ההקשר התהליכי הכולל של הפיתוח. להיפך, שיטה גם מפרטת את המנגנון בפירוט. ניתוח דרישות הוא היבט חשוב נוסף המתאר את כל התהליך העסקי. ניתוח הצורך יוצר מחזורי פיתוח נאותים וקצרים לשילוב מערכת היישומים כולה.
 • שינוי בדרישות: ניתוח פירוט של פיתוח אתרים הוא תהליך חובה המגדיר באופן מקיף דרישות יציבות של יישום. קבוצת משתמשים מוקצה גם לגיליון דרישות הפיתוח כדי לקבל את ההבנה הנכונה של התהליך. זה ברור למומחים ששינוי פיתוח הוא הכלי הטוב ביותר להסקת מסקנות לגבי התגובות של משתמשי הקצה כנגד פיתוח אפליקציות האינטרנט.
 • מועדים גמישים ותכני יישומים: תחרות תחומים עקבית גורמת למומחי הפיתוח לקצר את פרק הזמן שהוחלט לפיתוח. פיתוח מחזור חיים מקבילי של פרויקט מציע יישום מלא ופעילויות מתודולוגיות אחרות כדי לאפשר למומחים לתכנן ולפתח תכני יישומים נהדרים כדי להפוך את הדברים לנכונים.
 • שילוב רכיבים במהלך: זהו דרישה מוקדמת חיונית נוספת שדורשת התייחסות קפדנית של אנשי המקצוע בכדי לוודא. הם מבצעים סקירה מעמיקה של סביבת יישומי האינטרנט וטכנולוגיות נוספות. הדיון מרחיב את תהליך החשיבה אודות טכנולוגיות הפיתוח המתקדמות כגון CSS, JavaScript ו- XML ​​וכו '. תהליך מקיף מכין את מתווה הפרויקט בכדי לוודא שתהליך אוטומציה עסקית ישלב רכיבים רצים שונים של יישום אינטרנט יעיל. יוזמות ממלאות תפקיד משמעותי בפיתוח סביבת יישומים מתקדמת.

פורסם על ידי Tarun Gupta
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?