דברים שיש לקחת בחשבון לפני שתעצב את הלוגו של החברה שלך על ידי סוכנות לעיצוב מותגים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם אתה זוכר, בילדותנו היינו משחקים בזיהוי שם החברה או סימני המסחר של החברה רק על ידי הסתכלות על הלוגואים שלהם? זה היה באמת משחק מהנה מכיוון שפעמים רבות נהגנו לספר את שם החברות הגדולות באופן מיידי עם הצצה בלבד ללוגו שלהן, בניגוד לכמה סמלי לוגו שבעבר נראו לנו לא קיימים. ובכן, זו האסטרטגיה העומדת מאחורי יצירת לוגו של סימן מסחרי!

אם לוגו מעוצב ומשווק אסטרטגי, יכול להיות שיש לו את הכוח להכפיל את כוח הקנייה של הלקוח. התבונן בכמה מהלוגואים האיקוניים ביותר כמו נייקי, אפל, לואי ויטון ולוגואים אחרים של חברות ענק. הם לא עוסקים בפרסום כבד של המוצרים שלהם, אך המכירות גבוהות יותר. הסיבה לכך היא שרוב המכירות מונעות בשל סמלי הלוגו שלהן. בואו נדבר על כמה מהדברים שיש לקחת בחשבון לפני שעיצוב הלוגו של החברה שלכם מעוצב:

 • סוג לוגו חשוב
  היית שם לב שרוב החברות משתמשות בלוגו בצבע יחיד ואילו חלקן משתמשות באותיות כדי ליצור את הלוגו שלהן. בואו נדון בסוגי הלוגו השונים:
 • סימני מילים
  סמלים אלה הם לרוב מילים עצמאיות אשר אינן זקוקות לעיטור כלשהו. הם עצמאיים מכיוון שהם עשויים עם צבע, מבנה וגודל יחיד. דוגמאות: CNN, Facebook, IBM וכו '.
 • אותיות
  סמלי לוגו אותיות דומים לסימני מילים במקום העובדה שהם מיוצרים באמצעות עליות ויורדות. כמו כן, יש הבדל בגובה של אותיות גדולות וקטנות. דוגמאות: HP, Godrej, DC וכו '.
 • תַקצִיר
  כאשר לוגו אינו קשור למותג, המוטו או הרקע, זה נקרא מופשט. סמלי לוגו אלה הם רק טקסטורות גרפיות או תמונות.
 • תמונהית
  חלק מהחברות כמו טוויטר וסטארבקס השתמשו בצורה חכמה בלוגו ציורי ועושות מצוין בתחומן. כאשר תמונה כלשהי מתארת ​​את המותג הדומה לאובייקטים מטפוריים, אלה הם לוגואים פיקטורליים.
 • צבע לוגו
  יש זווית מדעית בבחירת צבע הלוגו שלך. היית רואה סמלי לוגו בצבעים שונים של חברות ידועות. לכל צבע יש השפעה פסיכולוגית על המוח האנושי שהופך אותו למושך. לדוגמא, צבע צהוב מתאר רעננות, אנרגטית ושמחה שבגללה הוא יכול לשמש לשירותי בריאות. הצבע האדום מייצג נועזות, נעורים ועוצמה גבוהה המותאמים היטב למוצרים כמו רדבול או פפסי
 • גופן לוגו
  בדומה לצבע של לוגו, בחירת גופנים חשובה לא פחות מכיוון שיש לה השפעה על מחשבותיהם של אנשים. כשאתה לוקח בחשבון, עליך לבחור את הגופן של הלוגו שלך בחוכמה. לדוגמה, אם אתה מנהל חברת IT או חברה חוקית, הלוגו צריך להיות מורכב מגופנים מודגשים, חסונים ומוצקים. מצד שני, אם אתה הבעלים של חברת ייצור שוקולד, הבחירה בגופן הקלובי והמסוגנן תועיל יותר מכיוון שהיא תאר ילדותיות ושובבות במוצר שלך.

עד עכשיו אתה יודע כיצד העיצוב, הצבע, הגופן ואפילו הסוג יכולים להשפיע על העסק שלך. לכן, שכרו סוכנות לעיצוב מותגים מהשורה הראשונה כדי ליצור את הלוגו המתאים לחברה שלכם.

פורסם על ידי Yusuf Javed
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?