ג'ואל פיטרסון – סקירת הנוסחה של מיני אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מאמר זה הוא סקירה של הנוסחה המיניסיטית של ג'ואל פיטרסון. הוא תוכנן כך שיהיה קל להבין אותו ולבצע את שלב אחר שלב יצירת מיני האתרים שלך. כל הרעיון של נוסחת אתרי המיני הוא לא ההבטחה של מיליוני דולרים בן לילה, אלא זהו תהליך ליצירת המון אתרי מיני שכל אחד מהם מרוויח הכנסות עקביות וקבועות. לאחר אתרים רבים המפוזרים ברחבי הרשת בכל נושאים שונים בנישות הדוקות מאוד בהן אנשים מחפשים לקנות מוצרים אלה.

המערכת המופעלת היא שיש להם כלים ותהליכים שיעזרו לך למצוא את מילות המפתח הנכונות לשימוש, הדפים עבור האתר נוצרים עבורך באופן אוטומטי באמצעות תבנית WordPress ליצירת אתרים בקלות. הרבה אנשים חדשים בנושא זה עשויים לחשוב שקשה מדי לבנות אתרים ולהציב אותם באינטרנט ואפילו לא טורחים לבחון כמה קל זה באמת יכול להיות.

יצירת האתרים מטופלת בפירוט רב מההתחלה ועד הסוף הכל מכוסה. יש להם סרטונים כדי שתוכלו לראות בדיוק איך הדברים נעשים, כך שהמתחיל השלם יכול לעקוב אחר המערכת, הוא גם משתמש בכמה אסטרטגיות ייחודיות שעשויות להיות מעניין גם את המשווק המנוסה יותר. כבונוס הם אפילו יוצרים עבורך סרטון תדמית ראשון.

העדיפות הבאה היא לאחר מכן להביא תנועה של מבקרים לאתר שלך שוב. זה מושג על ידי מגוון של דרכים באינטרנט 2.0, טכניקות הגהה חברתית, במיוחד באמצעות סרטונים קצרים כדי להעביר את המסר שלך, ההדרכה מראה את כל השלבים בפירוט כיצד צור את הסרטונים האלה והעלה אותם לאינטרנט.

  • פשוט וקל ליצירה.
  • אין פרסום לשלם.
  • אין מוצרים לטיפול.
  • לא דרוש נסיון.
  • יש צורך במעט מאוד תחזוקת אתרים.
  • קל לבצע הוראות מפורטות.

ניתן למיקור חוץ בעבודה זו ולהגדיל את כמות האתרים שאתה יוצר ובכך להגדיל את כמות ההכנסות שאתה יכול לעשות. זכרו שזמן היצירה הוא קצר מאוד, כך שתוכלו לטפל באתרים רבים ככל שתרצו כדי להגדיל את הרווחים האפשריים שלכם.

זה פשוט ככה, כך שאם אתה מתקשה להרוויח הכנסה כלשהי באופן מקוון נסה את הנוסחה המיני-סייטית ותראה את התוצאות שלך משתנות לטובה, זה יכול להרוויח לך הכנסה צדדית טובה מלכתחילה שיכולה להפוך בסופו של דבר לעבודה מקוונת במשרה מלאה. בשבילך.

פורסם על ידי Matthew Fruin
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?