משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 8 שעות
 • פעיללפנייום1, 21 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 21 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני4 ימים, 4 שעות

בניית אתר האינטרנט שלך עם ערכות נושא של WordPress: עשה ואל תעשה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בעת פיתוח אתרי אינטרנט עם וורדפרס, יש לך אפשרות לבחור בין אלפי נושאים עם קוד פתוח ותשלום. כל ערכת נושא של WordPress מאפשרת לך לעצב את ממשק המשתמש של האתר מבלי לכתוב שורות קוד ארוכות יותר. אתה יכול לנצל את רכיבי העיצוב החזיתיים – פריסת עמוד, עיצוב גופנים, גרפיקה, צבעים ומיקום יישומון – כדי לשלוט במראה האתר שלך ובמצגת התוכן בדפדפנים שונים. אך עליכם לזכור כי לוורדפרס יש נתח שוק גדול בהרבה ממערכות ניהול תוכן אחרות. נושא יחיד עשוי לשמש מספר רב של אתרים. לפיכך, תמיד יש סיכויים כי נושא עשוי להיראות אתר זהה למספר אתרים אחרים. עליך להתמקד במספר פעולות ואסור לעשות בעת בחירה ושימוש בערכות WordPress.

לעשות

האם בחר את הנושא הנכון

בהשוואה למערכות ניהול תוכן אחרות, וורדפרס סיפקה מספר גבוה יותר של ערכות נושא בחינם. לפיכך, תוכל לבחור בין נושאים רבים וורדפרס בחינם ובתשלום. אך ייתכן שעיצוב אחד אינו עונה על הדרישות של כל האתרים. בעת השוואת הנושאים, עליך לזכור את מראה האתר ואת מצגת התוכן שלו. זה גם רעיון נהדר לנסות נושאים מרובים כדי להחליט על נושא הוורדפרס המשלים את צרכי האתר שלך במדויק.

האם החלט את התכונות העיקריות

תוכל לבחור בקלות את הנושא המתאים לאתר שלך על ידי הגדרת הצבעים, הרוחב, העמודות, אפשרות הניווט ותכונות חשובות אחרות. כמו כן, עליך גם להחליט על אופיו ומטרתו של האתר. כאשר הנושא משלים את הצרכים המדויקים של האתר, קל יותר להימנע מהתאמות אישיות ושינויים. כמו כן, תוכלו להוסיף פונקציונליות ספציפית לאתר מבלי להשתמש בתוספים נוספים. עם זאת, תמיד תוכל לבחור ערכות נושא המאפשרות לך לבצע שינויים ברכיבי המפתח שלה כמו פריסה, רוחב וריווח עמודות דרך לוח הבקרה.

בחר / י בתמות פשוטות וקלות משקל

מהירות הטעינה של האתר שלך תשפיע ישירות על חוויית המשתמש שלו ועל נראות מנועי החיפוש. אסור לך להשפיע על מהירות האתר שלך על ידי בחירת ערכות נושא של WordPress הוותיקות בתכונות או שימוש בקבצים גדולים כמו תמונות רקע וסרטונים. כמו כן, עליכם לבחור בנושא שעודכן על בסיס קבוע בכדי לשפר את מהירות האתר בהתבסס על קוד המקור האיכותי שלו. תוכלו לבדוק בקלות את מהירות הטעינה של האתר עם נושא ספציפי באמצעות מספר כלים מקוונים.

שקול להשתמש בתמות בתשלום

מפתחים רבים בוחרים בערכות נושא של WordPress בחינם כדי לחסוך כסף. אבל אתה תמיד יכול לקצור מספר יתרונות – בסיס קוד אמין ותמיכה טכנית – על ידי השקעה בנושא פרימיום. נושאי הפרימיום עוד יגרמו לאתר שלך להיראות שונה מבלי לבצע התאמות אישיות נוספות. ישנם גם נושאי פרימיום מסוימים אשר מעוצבים בדיוק כמו כלים לעיצוב אתרים. אתה יכול להשתמש בערכות נושא כאלה כדי ליצור פריסות עמוד מותאמות אישית ורכיבים אחרים.

בצע יישום עיצוב אתרים רספונסיבי

בעת בחירת נושא WordPress, אסור לך לשכוח את העובדה שרוב האנשים כיום ניגשים לאתרים במכשירים הניידים שלהם. עליכם ליישם עיצוב אתרים רספונסיבי בכדי שהאתר ייראה טוב גם במחשבים וגם במכשירים ניידים. זו הסיבה; זה הופך להיות חיוני לבחור בנושא וורדפרס שהופך את האתר שלך למגיב וידידותי לנייד. אתה תמיד יכול להימנע משימוש בתוספים ניידים בנוסף על ידי שימוש בערכת נושא שגורמת לאתר שלך להראות טוב במכשירים משתנים.

בצע אפשרויות חקירה להתאמה אישית של ערכות נושא

ערכות הנושא של וורדפרס בתשלום יקלו עליכם לגרום לאתר להיראות ולהרגיש שונה. אך ייתכן שתידרש להשתמש בערכות נושא בחינם כדי לצמצם את תקורות הפרויקט. אם אתה בוחר בנושא חינם, נהיה חיוני להתאים אותו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. באפשרותך לבצע שינויים בעיצוב וורדפרס קיים אם אתה בקיא בטכנולוגיות אינטרנט נפוצות כמו HTML, CSS, JavaScript ו- PHP. כמו כן, תוכלו להשתמש במספר כלים להתאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס מבלי לכתוב מחדש או לשנות את קוד המקור שלה.

בדוק תאימות עם דפדפנים ותוספים

עליכם לזכור שמשתמשים ייגשו לאתר שלכם בדפדפנים שונים. אך ישנם סיכויים שעיצוב וורדפרס יחיד לא עשוי לגרום לאתר שלך להראות טוב בכל דפדפן. לפיכך, עליך לבצע בדיקת תאימות בסיסית של דפדפנים כדי לבדוק כיצד נראה הנושא בדפדפני האינטרנט העיקריים. כמו כן, עליכם לבדוק האם הנושא תומך בכל התוספים הנדרשים על ידי האתר שלכם. כאשר הנושא תומך בתוספים הנדרשים על ידי האתר שלך, תוכל להוסיף פונקציונליות לאתר בקלות באמצעות תוספים.

לאים

אל תתמקד בפונקציונליות

שלא כמו תוספים, נושאים אינם אחראים לפונקציונליות של האתר. אתה יכול להשתמש בערכות הנושא רק כדי לגרום לתוכן האתר להראות מושך במכשירים שונים. ישנם מספר נושאי פרימיום המגיעים עם פונקציות נוספות כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש. אבל אתה יכול להוסיף פונקציונליות ליישום WordPress בקלות באמצעות תוספים ספציפיים. לפיכך, עליך לבחור בערכות נושא התומכות בפונקציות בסיסיות של WordPress.

אל תשכח להעריך כל נושא ביסודיות

יש לך אפשרות לבחור מתוך מספר גדול של ערכות נושא של WordPress. חלק מהנושאים הללו הם בחינם, ואילו אחרים הם פרימיום או בתשלום. אך האיכות של נושאים בודדים שונה. לפיכך, אסור לך לבחור נושא המבוסס על הצילום העוצר חזותית המשמש את ה- מפתח אתרי וורדפרס. חשוב תמיד להעריך כל נושא באופן יסודי, ולהבטיח שהוא עונה על כל צרכי האתר שלך. ההערכה תעזור לך להימנע מביצוע שינויים בנושא בעתיד.

אל תשכח לקרוא ביקורות ודירוגים של משתמשים

ישנם מקרים רבים בהם ערכות נושא של WordPress השפיעו ישירות על אבטחת אתרי האינטרנט. לפיכך, עליך להעריך את האיכות והאמינות של כל נושא WordPress על ידי איסוף מידע ממקורות שונים. חשוב תמיד לקרוא את הביקורות והדירוגים שפורסמו על ידי משתמשים אחרים כדי להעריך את איכות הנושא בצורה מדויקת.

בסך הכל, אתה יכול לצמצם את זמן פיתוח האתרים באופן משמעותי באמצעות ערכות נושא של WordPress. אך האיכות והאמינות של נושאים בודדים שונים זה מזה. לפיכך, עליכם לבנות את האתר עם ערכת הנושא הנכונה של וורדפרס ולהתאים אישית את ערכת הנושא כך שהאתר שלכם ייראה וירגיש אחרת.

פורסם על ידי Arun Kumar Biswal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?