משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני10 שעות, 15 דקות
 • פעיללפנייום1, 10 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 11 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 17 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 15 שעות

בניית אתרים – סקירה כללית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

ניתן ליצור דף אינטרנט למטרות אישיות או מקצועיות. הטכנולוגיה הפכה את פיתוח אתרים לתהליך נוח. למעשה היתרונות של הטכנולוגיה מול האינטרנט מיועדים למפתחים ולמשתמשים כאחד. השימוש המוגבר באינטרנט והמספר ההולך וגדל של אתרים הם אינדיקציה לכך. ומה שמייחד את הרשת מטכנולוגיות אחרות כמו הטלוויזיה והרדיו הוא המרחב שהיא מעניקה למשתמש. לכל אחד יכול להיות אתר אינטרנט משלו, אך לא לכולם, למשל, ניתן להציג תוכנית בטלוויזיה.

מעניין למעקב אחר תמהיל חללי הרשת האישיים והמקצועיים. בימים הראשונים של הרשת, המטרה הייתה חלוקת רעיונות בלבד ברמה אקדמית. תוך כשנתיים הרשת נפתחה כמקום ציבורי והתחלת לראות שילוב של אתרים אישיים ומקצועיים. בשלב הבא של צמיחתו התמלא הרשת באתרים האישיים של כולם. לכולם היה דף אינטרנט מוכן עם צילומים אישיים, 'עלי' וכו 'ואז הגיעה פריחת החברות באינטרנט, והעסקים באינטרנט גדלו כמו פעם. האינטרנט הפך לשוק בלתי ניתן לחיקוי של אנשים לקנות ולמכור כל מיני מוצרים ושירותים.

במהלך מחזור החיים של יצירת אתרים, צוות הפיתוח מעריך ובמידת הצורך משכלל רעיונות שפורסמו על ידי צוות העיצוב. פיתוח אתרים הוא תחום עבודה מיוחד הכולל הבנה, גם אם לא ידע, של כל התהליכים הקשורים אחרים. ניתן לומר כי צוות הפיתוח אחראי ישירות על יצירת אתר מוגמר. הערכה אינה רק הליך טכני, והיא כוללת גם מידה מסוימת של סובייקטיביות. מפתחים לא משתמשים רק באופן מכני בכללים ליצירת דף אינטרנט. מפתחי אתרים בודדים היו מביאים את הסגנון שלהם לעבודה, והתוצר הסופי יושפע באופן זה.

פיתוח אתרים מתבצע בעזרת שפות כגון HTML, XML, Flash, Perl, CSS וכדומה. כמו שפות בהן אנו משתמשים בימינו, לכל אחת מהשפות הללו המשמשות לפיתוח אתרים יש לוגיקה משלהם. מפתח אתרים חייב להיות בקיא בשימוש באחת או יותר מהשפות הללו. לאדם ההדין יש הבנה מאוד פשטנית של מה כולל פיתוח אתרים. שלב הפיתוח של אתר הוא למעשה תהליך ממושך שלעתים קרובות דורש עיבוד חוזר ושינויים מרובים. גם יצירה ותחזוקה של מרחב אינטרנט מכונה פיתוח אתרים.

כאמור, הטכנולוגיה מיועדת כעת להקל על אדם נפוץ בפיתוח דף אינטרנט. ישנם כיום כלים רבים העוזרים לאדם לפתח אתר ולהקל על תהליך פיתוח האינטרנט. עצם העובדה שיש אתרים שדואגים לצד הפיתוח המלא של יצירת אתרים למשתמשים, מדברת רבות על המורכבות הכרוכה בפיתוח אתרים. הרבה מהמורכבויות של פיתוח אתרים נובעות מכך שעל מפתח אתרים להחזיק את היכולת לפתור בעיות טכניות חמורות.

JavaScript ו- XML ​​אסינכרוני (AJAX) היא טכניקת פיתוח אתרים המשמשת ליצירת יישומי אינטרנט אינטראקטיביים. למרות שהתופעות עצמן קיימות ברשת במשך כעשור, המונח AJAX יוחס לאחרונה לטכניקה זו שלעיתים לא מובנת כטכנולוגיה. AJAX רלוונטי מאוד בגלישה באינטרנט של ימינו. ישנם מקרים בהם אתה זקוק לאתר שלך כדי להיראות רספונסיבי יותר. אך יחד עם זאת כדי לעבד ללא הרף כמויות קטנות של נתונים שהמשתמש מבקש, אינך יכול להרשות לעצמו לטעון מחדש את כל האתר. AJAX מאפשרת לפעילות זו להמשיך מאחורי הקלעים המדגישה את תחושת האינטראקטיביות ברשת מבלי להשפיע על מהירות האתר. מילוי טפסים באתרים ופעילויות אחרות כאלה הופכות להיות קלות במיוחד בגלל טכניקה זו.

ניתן להימנע מהטכניקות, אך כל חברה שעושה עסקים באינטרנט חייבת להבין היטב את פיתוח אתרים. חברות אלה המחפשות נוכחות מהדהדת באינטרנט חייבות להיות מודעות לנושאים כמו תאימות לדפדפנים, נגישות וסטנדרטים ברשת. בפרט הוקמו תקני אתרים כדי להבטיח שאתרי אינטרנט יעמדו במטרה הבסיסית שלהם אם הם מתקשרים עם משתמש.

בתחום פיתוח אתרים 'פיתוח אתרים הודו' היא המנטרה החדשה להצלחה. חברות גלובליות מכירות בעבודה פורצת הדרך שמבצעת מפתחי אתרים בהודו. חברות מרחבי העולם משתפות פעולה עם חברות הודיות בגלל השירותים האיכותיים והחסכוניים המוצעים. אנשי מקצוע לפיתוח אתרים בהודו עם מומחיותם הם שחקנים עולמיים מרכזיים אטרקטיביים כלפי הודו. פיתוח אתרים, שמצוין בתעשייה שתראה צמיחה פנומנלית בשנתיים הקרובות, ודאי תהיה דרך העתיד.

פורסם על ידי Munish Dev
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?