בניית אתרים – הימנעו משלושת המחסומים הללו להיכנס לפיתוח אתרים!

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

לכניסה לפיתוח אתרים יש יתרונות רבים, אך נראה כי גם חסמים יכולים להתגבר עליהם. זה לא כל כך קשה ברגע שאתה יודע מהם המחסומים וכיצד להתגבר עליהם. גם אם אין לך השכלה מתאימה, הידע הטכני או סתם לא יודע מאיפה להתחיל אינך צריך לזרוק את המגבת.

אין לך את הרקע החינוכי הנכון. רוב חברות פיתוח אתרים דורשות מעובדיהן השכלה רשמית. אם אין לך את זה זה באמת יכול להיראות כמעט בלתי אפשרי להיכנס לעסק.

פִּתָרוֹן: חברות פיתוח אתרים לרוב מחפשות אנשים בעלי השכלה פורמלית, אך אם תוכל להראות להם שיש לך ניסיון קודם בעסק, יתכן מאוד שהם עדיין ישקלו להעסיק אותך.

אין לך שום ידע טכני. בסדר, סביר להניח שזה אומר שאתה רק מתחיל. הייתי שם בעצמי. ואם נראה שיש הרבה מידע טכני שאתה צריך ללמוד אתה צודק לחלוטין. העניין הוא שאתה עובר לתחום טכני ואין שום דרך לעקוף אותו.

פִּתָרוֹן: התחל עם היסודות. בפיתוח אתרים זה HTML. ההצעה שלי היא שתלכי לחנות הספרים המקומית שלך ותמצאי ספר HTML למתחילים. ברגע שתרגיש מוכן לקחת את זה לשלב הבא תמצא שתדע.

אתה לא יודע מאיפה להתחיל. יש הרבה טכנולוגיות שמעורבות בפיתוח אתרים. מה שעושה את זה כל כך מרגש הוא שאתה צריך לגרום לטכנולוגיות רבות לעבוד יחד כדי להשיג את התוצאות שאתה רוצה. במילים פשוטות, לא תיכנס לפיתוח אתרים בכך שאתה בקי בטכנולוגיה אחת בלבד. עכשיו אם אין לך מושג שתתחיל יש לך בעיה.

פִּתָרוֹן: התחל תמיד עם היסודות. כפי שהצעתי קודם זה HTML. כאשר השגת רמת מיומנות בסיסית ב- HTML אתה צריך להמשיך הלאה. טכנולוגיות שאתה חייב להיות בקיאות בהן הן CSS ו- Java Script. CSS ידוע גם בשם גליונות סגנון מדורגים ומשמש כדי לגרום לאתר להיראות ולהרגיש כמו שמעצב האינטרנט רוצה. Java Script משמש ליצירת אפקטים דינמיים באתר האינטרנט, כגון תפריטי גלגול.

HTML, CSS ו- Java Script הם כולם טכנולוגיות בצד הלקוח. יכולת להיות בקיאה בשלוש הטכנולוגיות הללו אולי הוציאה לך עבודה בעסק לפני 10 שנים. עם זאת, בימים אלה תהיו בקיאים בטכנולוגיות בצד השרת כגון PHP או dot NET.

פורסם על ידי Michael B Humphrey
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?