בניין רשימת דוא"ל – סודות לבניית רשימה גדולה ומגיבה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בניית רשימות דוא"ל היא חלק חיוני בשיווק העסק שלך באופן מקוון. כאשר אתה בונה רשימת דוא"ל אתה יכול לשווק לרשימה זו את תוכניות השותפים וההכשרה שלך.

ישנם שלושה אלמנטים מרכזיים לבניית רשימת דוא"ל שאתה צריך כדי להצליח בבניית רשימת דוא"ל מסיבית ומגיבה.

בניין רשימת דוא"ל

כדי ללכוד את מידע המבקרים באתר שלך, תזדקק לעמוד לכידת לידים או תיבת הסכמה. דף לכידת לידים יתפוס את שם המבקרים באתר כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלו וכל מידע אחר שתרצה ללכוד. דף לכידת לידים צריך להיות המרה גבוהה במיוחד אם אתה רוצה לעשות שיווק בתשלום.

אתה יכול לבנות עמוד לכידת לידים בעצמך באתר חינם הנקרא Weebly.com או לקנות את תבנית וורדפרס, Optimize Press בסביבות 99 $, שהוא נושא וורדפרס בעל תכונה של דף לכידת לידים.

ישנן גם כמה מערכות שיווק שאליהן תוכלו להירשם כמנוי על בסיס חודשי ובהן דפי לכידה מוכנים לשימוש. אתה יכול לבקר באתר שלי בתחתית מאמר זה כדי לברר מידע נוסף עליהם בבלוג שלי.

מגיב אוטומטי

תזדקק למשיב אוטומטי כדי לעקוב אחר לקוחותיך ולקוחות פוטנציאליים. אני ממליץ להשתמש במשיב אוטומטי כמו AWeber או Get Response. כל אחד מהם יעלה בסביבות 19 $ לחודש למתחילים.

באמצעות משיב אוטומטי תוכלו ללכוד את מידע המבקרים באתר שלכם ולבצע מעקב אחריהם. ניתן לעשות זאת באופן אוטומטי מבלי שתצטרך לשלוח דוא"ל בכל פעם. אתה יכול להגדיר סדרה של מיילים המשך שיישלחו יום אחד בכל פעם עד שהם בסופו של דבר קונים.

כישורי קופירייטינג טובים

כישורי קופירייטינג טובים יעזרו לך להמיר יותר לידים למכירות. אם אתה לא קופירייטר טוב אתה תמיד יכול ללמוד כיצד לכתוב עותק טוב יותר. תוכלו לעבור קורסים לקופירייטינג כמו גילדת הקופירייטרים. אתה יכול גם להצטרף לרשימות אחרות של משווק מקצועי ולקרוא את הודעות הדוא"ל שלהם כדי לקבל מושג כיצד הם כותבים את העותק שלהם.

כך שאם יש לך כישורי קופירייטינג טובים, דף לכידת לידים טובה ומגיב האוטומטי הטוב כגון Weber תתחיל להיות לך המרות גבוהות יותר במכירות. ייקח לך קצת זמן לשלוט בכישורים של בניית רשימות דוא"ל. לאחר שתשלוט בכישורים של בניית רשימות דוא"ל תוכל להרוויח כסף על פי דרישה.

פורסם על ידי Ted Hunsaker
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?