שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

המונח בלוג נגזר מהמילה בלוג. זה התחיל ככתב עת מקוון אישי שבו אנשים יכלו לכתוב ולפרסם מחשבות ודעות משלהם לגבי כל נושא שרצו לדבר עליו באינטרנט. אלה מתפרסמים ונצפים בסדר כרונולוגי וכך הם נראים כמו יומן מקוון. ישנם מחברים רבים שעדיין מתארים את הבלוגים כיומנים מקוונים. עם זאת, אלה לא משמשים רק לפרסום הרהורים אישיים וקעקועים של אנשים, מכיוון שאלה משמשים גם לעסקים. עם נקודת מבט זו, ניתן לומר כי בלוגים הם סוג מיוחד של אתרים.

כתיבת בלוגים היא בחינם ולכן ישנם אנשים רבים שעשו שימוש בפלטפורמה לקידום עסקיהם. פוסטים בבלוג יכולים להיות פופולריים אם הם נכתבים בסמכות. באמצעות רשתות המדיה החברתית ניתן לשתף את אלה וכך לצבור פופולריות. עם הכוח הזה מוכן לרתום, עסקים יוצאים לבלוגים כדי ללכוד את הקהל ולבנות בסיס לקוחות.

ישנם מספר יתרונות של שימוש בבלוגים לקידום עסקים. יתרונות אלה הם:

· אתה לא צריך ידע טכני

כתיבת בלוג היא בדיוק כמו לכתוב על כל עורך מסמכים. לאחר שכתבת את היצירה שלך פשוט תעלה אותה לאתר כמו wordpress.com או blogspot.com שיש להם ממשק פשוט. אתה לא צריך לשכור מעצב אתרים שיעשה את זה בשבילך כי אתה יכול לעשות את זה לבד.

· אינטראקטיבי

הקוראים יכולים להשאיר תגובות בפוסט שלך בבלוג ותגובות אלה הן לרוב התחלה של שרשור דיון ארוך. אתה יכול לנצל את ההערות האלה כדי לעסוק בקוראים שלך במוצרים ובשירותים שאתה מציע. זוהי דרך נהדרת למצוא לקוחות ולבנות רשת.

· מְאוּרגָן

הפוסטים שכתבת מסווגים ומועברים באופן אוטומטי על ידי אתר הבלוג שפרסמת אליו. זה מקל על המבקרים לחפש מאמר מסוים. אתה לא צריך לדאוג לשום דבר אחר מאשר לכתוב לך בלוג.

· ידידותי למנועי חיפוש

בלוגים נאספים בקלות על ידי סורקי מנועי חיפוש (אותם בוטים שמדרגים אותך בתוצאות חיפוש), כך שיש סבירות גבוהה יותר שהמאמר שלך יגיע לעמוד הראשון של תוצאת החיפוש.

כשאתה יוצר פוסטים בבלוג יש גם הנחיות שעליך לזכור. ראשית אחת היא שעליך לזכור שכשאתה כותב פוסט בבלוג הוא לא אמור לקדם את העסק שלך באופן מידי וישיר. אנשים לא אוהבים קידום מוכן לחלוטין. רק וודא שהבלוגים שלך מכילים שפע של מידע ואז אנשים ימשיכו לקרוא אותו. זה גם לא יזיק אם תקדם את הבלוגים שלך באתרי רשתות חברתיות.

פורסם על ידי Deng Jing Rong
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?