ביקורת SEO: קו החיים של האתר שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ביקורות על SEO אינן נושא שנדון לעתים קרובות, אך זה לא ממש אומר שהוא פחות מתורגל גם כן. עם זאת, אם לא היה לך מושג לפני קריאת פוסט זה, תן לנו לומר לך כי ביקורת SEO היא פרקטיקה סטנדרטית עבור אתרים. מי שרציני במאמצי השיווק המקוון שלהם אכן משקיע בביקורות תכופות. אם אתה מצפה להפיק את המירב מקמפייני ה- SEO המקוונים שלך, וודא שאתה משקיע זמן ראוי גם לביקורות אלה.

החשיבות של ביקורת SEO

אישורי תעודה חברת קידום אתרים שנשכרה על ידכם בהחלט תבקש מכם לפעול בהתאם. אנא אל תעשה את טעות ההימנעות זֶה קצת לגמרי. המשך לקרוא כדי לברר על היסודות של אותו דבר.

הבה נבהיר כבר מההתחלה שביקורת SEO אינה דומה לביקורת מסורתית. האחרון מבוצע רק למטרות שיווק – ביקורת שבוצעה כהלכה – ממש בתחילת הדרך – פירושה שאתה בעל ידע טוב יותר אודות ביצועי האתר שלך – הביצועים הכוללים שלו וביצועי הדפים הבודדים. דירוגים משופרים של מנועי חיפוש, מיותר לציין, מייעדים למטרה היחידה שמאחורי הביקורות הללו. הם מבוצעים לפני תחילת הפרויקט ובתחילת רבעון חדש.

אין להגזים

אף על פי שחשוב להשקיע זמן לביקורות אלה באופן קבוע, מומחים מזהירים אותנו בבירור מפני הגזמה – במיוחד אם מדובר באתר קטן שאנו עוסקים בו. ניתוח טכני, ניתוח עמודים, ניתוח מחוץ לדף וניתוח תחרותי (מילות מפתח) הם החלקים החיוניים בביקורות. ניתן לשפר אתרים באמצעות ביקורות ממוקמות היטב. אתה נמצא באפשרות לנתח אתר מסוים מזוויות שונות – כל זאת במטרה אחת לממש דרכי שיפור. הנה מבט מפורט יותר.

ניתוח טכני כולל בדיקה האם האתר פועל כראוי או לא. נגישות ואינדקס הם אבני היסוד בביקורת SEO. נגישות מתייחסת בפשטות ליכולות מנועי החיפוש והמשתמשים לגשת לאתר שלך. אם אחרים לא יכולים לגשת לתוכן שלך, אין טעם ליצור אתר מלכתחילה. כמה מאפיינים שעליך לבדוק ללא כישלון הם:

· קבצי Robot.txt

· מטא תגים של רובוטים

· קובצי Sitemap של XML

· מהירות האתר

· הפניות מחדש

· היענות לנייד

מנועי החיפוש מתייחסים לחשיבות עליונה מאינדקס, מכיוון שהוא קובע את נראות התוכן שלך. לאחר שתתקן את בעיות הנגישות שלך אתה מוכן להמשיך עם סיבית האינדקס.

ניתוח העמודים כולל זיהוי נושאי בלוג סותרים – כאלה שאין להם שום קשר לאתר עצמו, תוכן משוכפל, ניסיון לדירוג של אותן מילות מפתח בדפים שונים, מיקום של כתובות אתרים מתאימות בין היתר.

לא תהליך ממושך!

האם אתה חושב שביקורת SEO בהכרח חייבת להיות תהליך מפרך? לא באמת! ישנם כמה כלי ביקורת SEO שאפשר לבחון כדי לבצע את העבודה מהר יותר.

פורסם על ידי Rahul Ranjan Singh
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?