בחירת ספק בניית אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח אתרים מתייחס ליצירת אתרי אינטרנט עשירים בפונקציות לאינטרנט. פיתוח אתרים שונה מעיצוב אתרים בכך שהוא יוצר חוויית אינטרנט אינטראקטיבית יותר למשתמש. דוגמאות לאתרי פיתוח אתרים יהיו מערכות מסחר אלקטרוני וניהול תוכן באינטרנט. בתעשייה, פיתוח אתרים נחשב בדרך כלל כתהליך קידוד ותכנות ולא כצד העיצובי של בניית אתרים.

מפתחי אתרים בדרך כלל יושבים לצד מעצבים גרפיים ועובדים פנימיים אחרים אם כי נהוג לראות אותם מועסקים כעצמאים בכל הענף. חברות גדולות יותר עשויות להעסיק כמה מפתחים בפרויקטים הגדולים שלהן כמו אתרי רשתות חברתיות וספריות.

בעשר השנים האחרונות התעשייה צמחה במהירות והיא אחד הענפים הגדלים הגדולים בטווח זמן זה. הענף עדיין צפוי לצמוח בשיעור של 20% נוספים עד שנת 2010. הרבה מהצמיחה הזו ניתן לייחס לביקוש של עסקים הזקוקים לנוכחות מקצועית באינטרנט וליכולת למכור את המוצרים והשירותים שלהם באופן מקוון.

ישנם מקומות רבים עבור עסקים אלה המחפשים פיתוח אתרים והעלות והתקן משתנים מאוד. זה הוגן לומר כי העלות הכוללת של הפיתוח יורדת בהדרגה ככל שהתהליך נעשה סטנדרטי ומקלה על ידי הצגתם של עורכי HTML רבים ופשוטים לשימוש. דוגמה לתוכניות אלה תהיה Adobe Dreamweaver המאפשר לך לבנות במצב עיצוב, או WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל). עזרה ניכרת בטיפוס עקומת הלמידה ב- HTML.

מרבית אתרי האינטרנט לפיתוח אתרים מגובים על ידי מאגרי מידע ענקיים מקוונים שהפכו את האינטרנט לחלופה בת קיימא לתוכנות שולחן עבודה והובילו לעלייה ביישומי האינטרנט או באפליקציות האינטרנט. חופש הגישה לאפליקציות אינטרנט אלה סייע להנעת התעשייה מכיוון שמשתמשים יכולים להפיק תועלת מהיכולת לתקשר עם הנתונים מכל מקום.

דוגמה לתעשיית עיצוב פיתוח אתרים היא הפופולריות של אתרי מסחר אלקטרוני כגון eBay וכו '. צרכנים יכולים לבצע קניות ולהציע הצעות מקוונות ותהליך זה שינה את האופן בו אנו מבצעים קניות בשנים האחרונות. לעלייה המהירה של קניות באינטרנט הייתה השפעה דרמטית על חנות הרחוב הראשי. רוב הקמעונאים עוסקים באופן פעיל במכירה מקוונת כדי לשמור ולשפר את נתח השוק שלהם.,

כאשר מעוניינים להעסיק חברת פיתוח אתרים, זה חכם לעבוד עם חברה מכובדת שכן ישנם שיקולים וחולשות אבטחה רבים שיש לתת עליהם את הדעת בפיתוח. האקרים יכולים לגשת בקלות לנתונים בעלי ערך ולנצל אותם למטרותיהם שלהם, או להסיר את הנתונים לחלוטין, מה שמוביל לכך שהאתר לא יהיה זמין עד שאנשים מיומנים יוכלו לשחזר אותם.

שמירה על מסד הנתונים האינטרנטי והשרתים מפני גישה יכולה להיקרא התקשות יציאת שרת. ככל שהמידע מועבר ממקום למקום אחר, טכנולוגיות רבות נכנסות לפעולה. אחת הטכנולוגיות הללו נקראת SSL או Secure Socket Layer Encryption. מפתחים עשויים להשתמש גם בצורות הצפנה אחרות בניסיון לשמור על אבטחת הנתונים שלהם. אבטחת אתרים ויישומו הוא חלק חיוני בכל חברת פיתוח מצליחה.

זה יהיה חכם לבקש המלצות כאשר רוצים לשכור מפתח אתרים שכן העלות והתקן משתנים מאוד. הקפד לסמוך על פרויקט פיתוח האינטרנט הבא שלך עם חברה שתוכל לספק את הסחורה.

פורסם על ידי Chris Tyrrell
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?