משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

בדיקת שפיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בדיקות שפיות היא גרסה של בדיקות רגרסיה כדי להבטיח שקטע ספציפי ביישום עדיין פועל לאחר תיקון באגים או שיפור פונקציונליות. סוג זה של QA שונה מבדיקות עשן מכיוון שהוא מתמקד בדרך כלל רק בפונקציונליות אחת או שתיים ואילו בדיקות עשן מכוונות לכל הפונקציות העיקריות. כאשר הבדיקה נכשלת, QA דוחה את ה- build ושולח אותו בחזרה למפתחים לתיקון.

בדיקות שפיות אינן משתמשות בסקריפטים שנכתבו מראש, ובדרך כלל נעשות כאשר נדרשת בדיקה מהירה כדי לבנות אם המבנה פועל. מומחה QA יזהה את התכונות החדשות, שינויים או תיקונים בפונקציונליות ואז יוודא שהיישום החדש פועל כצפוי. צוות QA גם יבטיח כי הפונקציות הקיימות עדיין יעבדו כצפוי. אם המבחנים הפונקציונליים החדשים והמשויכים לכך עוברים, בודק ה- QA יאשר את הבנייה כמעבר.

יתרונות: –

היתרון העיקרי של בדיקות שפיות הוא בכך שהוא מקטין את עלות הזמן לבדיקת רגרסיה מפורטת. מכיוון שהוא מתמקד באזור ספציפי, סוג זה של QA מספק הערכה מהירה וממזער מאמץ מיותר. סוג זה של QA עוזר לנו לאתר שגיאות בשלבים הראשונים של פיתוח תוכנה ועוזר למזער בזבוז זמן במחזורי הפיתוח. במקום לחכות לסיום כל הבדיקות, היזמים תלויים בבדיקות השפיות בכדי להבין את הצעדים הבאים. אם הבדיקה מצליחה, צוות הפיתוח יכול לעבור למשימה הבאה ואם הבדיקה נכשלת הבנייה תחזור לצוות לתיקון. ברוב המצבים, בדיקות רגרסיה עוקבות אחר בדיקת שפיות מוצלחת ושמשמשת לזיהוי באגים נוספים.

אתגרים: –

אחד האתגרים שבבדיקת השפיות הוא שבדרך כלל הם אינם מתועדים ולא מתועדים ולכן אין אפשרות להתייחס לעתיד. זה עשוי להיות קשה עבור בודקים מסוימים, במיוחד כאשר הם חדשים בפרויקט זה. סוג זה של בדיקות לא עובר לרמת הבדיקה העיצובית וקשה למפתח לזהות ולמצוא דרך לפתור את הבעיה. כמו כן, בדיקות השפיות מתמקדות רק בפונקציות מסוימות העלולות להחמיץ בעיות עם פונקציות אחרות.

שיפור: –

כדי למזער את הבעיות המתעוררות עקב בדיקות שאינן כתובות סקריפט, an חברת QA במיקור חוץ יכול ליישם דרך פשוטה לתעד תהליך בדיקת שפיות. ניתן לעשות זאת על ידי יצירת ריצת בדיקה המשתמשת במאגר של מקרי בדיקה קיימים אשר ניתן להפיק ממודולים מרובים. מעקב אחר תוצאות מקרי הבדיקה הללו כדי לעבור או להיכשל במבחן, וזה מספק למפתח ולבוחן תיעוד של הבדיקות שנעשו.

פורסם על ידי Jon Siswick-Clark
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?