ארבע דרכים להפחית בספאם

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

זו עובדת חיים עצובה, אך שני עשורים חלפו מאז שהאינטרנט זכה לראשונה בקבלה רחבה בקרב הציבור הרחב, ואנחנו עדיין צריכים להתמודד עם דואר זבל. פרסום לא רצוי ולא רצוי ממשיך להעמיס את המרחב הקיברנטי. זה מרגיז את כל מי שמקבל את זה. ובתרחישים במקרה הגרוע ביותר, דואר זבל יכול אפילו להשבית אתר או כתובת דוא"ל אם הנפח כבד מדי.

גרוע מכך, שולחי הזבל של ימינו התחזקו לאין ערוך מקודמיהם. מה שאומר שלמרות שרוב דפדפני האינטרנט ותוכניות הדוא"ל מגיעים עם גלאי דואר זבל, שולחי דואר זבל בעלי כישורים, טכנולוגיה ונחישות עדיין יכולים למצוא דרכים להפקיד את קישורי הפורנוגרפיה שלהם, תוכניות התחזות ופרסומות מגוחכות להתעשר במהירות לתיבות הדואר הנכנס של חוסר רצון נמענים.

למרבה המזל, לא הכל אבוד. להלן ארבעה צעדים פשוטים שתוכל לנקוט בכדי להפחית באופן דרמטי את כמות הספאם שמצליחה למצוא את דרכה לתיבת הדואר האלקטרוני שלך.

  • התקן את CAPTCHA בטפסי האתר שלך כדי לסכל את הרובוטים. CAPTCHA, שמייצג "מבחן טיורינג ציבורי אוטומטי לחלוטין בכדי לספר מחשבים ואנשים", מחייב אנשים להזין קוד אקראי על מנת להגיש טופס מקוון. הקוד האקראי הוא לעתים קרובות בצורה של אותיות מעוותות, מתנועעות או שקשות לקרוא (אך לא בלתי אפשריות). בוטים לספאם – מחוללי הדוא"ל האוטומטיים המועדפים על ידי דואר הזבל המתוחכם של ימינו – אינם יכולים לקרוא את הקוד האקראי ולכן אינם יכולים להגיש את הטופס.
  • אל תכניס את כתובת הדוא"ל שלך לאתר שלך. כשלעצמו זה יחסל הרבה דואר זבל. אך יש לשקלל את ההחלטה עם חששות אחרים, כגון להקל על מבקרי האתר ליצור איתך קשר. אם, כמו רוב החברות, תחליט לכלול כתובות דוא"ל באתר שלך, התקן את PrivateDaddy. תוכנת קוד פתוח חינמית זו מסתירה את כתובת הדואר האלקטרוני שלך מבוטים זבל תוך שהיא הופכת אותה לגלויה לבני אדם. חלק מפלטפורמות האינטרנט, כמו WordPress, מגיעות אפילו עם תוסף שתוכל להתקין.
  • כבה תגובות בבלוג שלך. שוב, החלטה לא קלה. אך כמו להשאיר את כתובת הדוא"ל שלך מחוץ לאתר שלך, זה יכול לעזור להפחית דואר זבל במצבים הנכונים. אם יש לך קהילה פעילה מאוד של קוראים שמפרסמת הרבה תגובות לגיטימיות, הערך של אותה קהילה יעלה על אי הנוחות של כל דואר זבל שיגיע. מצד שני, אם אתם נוטים לקבל כמות קטנה של הערות אקראיות, רוב הסיכויים שרבים מהם יהיו ספאם. השבתת תגובות תבטל את היכולת של שולחי דואר זבל לעבור את הבלוג שלך.
  • בטל את הרישום למה שאתה לא קורא. כאשר אתה מנוי לניוזלטר, לבלוג או צורה אחרת של תקשורת מקוונת, אתה נותן לאותו עסק או ארגון ליצור קשר באמצעות דוא"ל. אולי לא תרצה לקבל את מה שהם שולחים לך, אך מבחינה טכנית זה לא דואר זבל. כדי שהם יוכלו – וישלחו – לשלוח לך דברים עד שתגיד להם להפסיק.

מבחינה חוקית, הכל עלוני דוא"ל חייב שיהיה לך קישור לביטול מנוי איפשהו בדוא"ל. בדרך כלל, הם מקשים על מציאתם על ידי הצבתו בתחתית העמוד, באותיות קטנות. אך אם אינך קורא עוד עלון או אינך מקבל ממנו שום ערך אמיתי, צוד את הקישור הזה ובטל את הרישום.

היו חכמים, היו ערניים והקטינו את האופן שבו שולחי דואר זבל יכולים לקבל כניסה לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. פרק הזמן הקטן שאתה משקיע ישלם דיבידנדים גדולים בהפחתת כמות הדוא"ל הלא רצוי שתקבל.

פורסם על ידי Jordan Paraso
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?