אסטרטגיות להגברת חלקי המאמרים שלך ולראות את הבלוג שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עשר טכניקות מוכחות להגדלת חלקי המאמרים שלך, לייצור תנועה ולפיצוץ החשיפה המקוונת שלך.

1) כתוב תוכן של לפחות 1,000 מילים

מאמרים מקיפים ושלמים מקבלים יותר שיתופים מהמאמרים הקצרים. זאת מכיוון שבדרך כלל הם גם העשירים ביותר במידע שימושי ובעצות מעשיות.

2) מתמקד בפוסט-רשימה ובאינפוגרפיקה

הקוראים אוהבים את המידע שבא לידי ביטוי חזותית כרשימה או משום שקל יותר להבין ולהטמיע אותם. אתה יכול ליצור במהירות אינפוגרפיקה משלך באמצעות Easelly או Piktochart. לחלופין תוכל לשתף במאמרים שלך את האינפוגרפיקה של אתרים אחרים (במקרה זה זכור להחזיר תמיד את המקור); דוגמא: Dailyinfografic.com

3) השתמש בקריאה לפעולה בפוסטים שלך

או ביטויים שמעודדים את הקורא לנקוט בפעולה ספציפית. הדרך הטובה ביותר לקבל חלק מהקורא שלך היא לבקש ממך את זה (פשוט מאוד, נכון?). החקירה תביא לתגובות חיוביות יותר אם היא תלווה בהצהרת נימוקים. לא משנה מה, להמציא משהו, אבל תמיד להוסיף מוטיבציה. כמה דוגמאות?

"שתף את המאמר הזה, תעשה לי טובה גדולה"

"היום יום ההולדת שלי. תן לי מתנה, שתף את המאמר הזה"

"אם אהבת את המאמר הזה, שתף אותו"

אם אתה רוצה לעשות אפילו יותר טוב, מבדיל את הגופן של הקריאה לפעולה כדי להבדיל אותם מתוכן המאמר. התוסף השתמש בכל גופן יאפשר לך להעלות גופנים חדשים לוורדפרס ולעצב במהירות טקסט נבחר באופן שאתה מעדיף.

4) השתמש בפלאגין שעושה לחצנים פשוטים ומבינים פשוטים המציגים שיתופים

הבחירה רחבה: תוכלו להשתמש ב- Crest Social Share Counter, Really Simple Share, Shareaholic ורבים אחרים.

5) הצב את כפתורי השיתוף במקום הנכון

הקורא לא יעלה וירד בדף ומחפש אותם. משתמשים נוטים יותר לשתף מאמר רק כדי לקרוא אותו, כשהם מבינים ומעריכים את תוכנו. לכן, הצב את כפתורי השיתוף שלך במיוחד בסוף המאמר, ותמיד מיד לאחר קריאה לפעולה.

הקפידו להשתמש ב"סרגלים הצפים ", אלה המופיעים בצד אחד של המסך וגלולים יחד לקריאה, מכיוון שהם עשויים לחפוף את הטקסט כאשר הם נצפים על גבי מסכים קטנים כמו אלה של מחברות. במקרה זה תקבל רק תוצאה של הפרעה בקריאת המשתמש שלך ותאפשר לו להימלט מהבלוג שלך.

6) ודא כי המספר הכולל של המניות הופך את שניהם לעין בצורה ברורה

זו תחבולה עדינה מאוד ולא ידועה לרוב האנשים. אתה צריך לדעת שאנשים צריכים באופן לא מודע להרגיש חלק מקבוצה וזה סביר יותר לשתף פוסט, שכבר מראה מספר לא מבוטל של שיתופים שבוטלו.

כמו כן, וודא שמספר זה גלוי בראש המאמר: זו דרך טובה לתקשר מיד את ערך התוכן שלך בעיני הקורא.

מספר תוספים מאפשרים לך להציג את המספר הכולל של שיתופים, בנוסף לאלה שבוצעו בכל רשת חברתית אחת, ולשים את כפתורי שיתוף הסרגל בתחילת ובסוף ההודעה.

7) שתף את התוכן שלך ברשתות חברתיות ובקבוצות דיון

זה חיוני מכיוון שהפוסט שלך מתחיל להסתובב מתוך הבלוג שלך. אך זוהי גם דרך למנוע מהקורא, אם תיכנס למאמר שלך, אתה לא יכול למצוא "0" יפה ל"מספר שיתופים ".

8) השתמש בלחיצה לציוץ

השתמש בתוסף לחץ לציוץ כדי להזמין לשתף בטוויטר משפט מסוים בתוכן שלך יחד עם קישור למאמר שלך. משתמשים רבים מעדיפים לשתף משפט יחיד המסכם מושג ולא את כל המאמר.

טיפ לאפוריזמות. אפריות היו תמיד פופולריות בקרב הקוראים (רק תראו כמה מוצלחות הספריות אוספות פתגמים, אמרות וציטוטים) ורבים אוהבים לשתף אותן ברשתות החברתיות

9) אל תזניח את המשתמשים הגולשים מהמכשירים הניידים שלך

התנועה הנוצרת מטאבלטים וטלפונים ניידים הולכת וגדלה (ראה אינפוגרפיקה זו atinternet.com) ועברה את התנועה שנוצרה ממחשבים שולחניים מסורתיים. ודא שלחצני השיתוף שלך גלויים גם במכשירים אלה. התוספים עליהם יעצתי בסעיף 4 הם בסדר גמור למטרה זו.

האם אי פעם חשבת לנצל את ההצלחה העצומה של ווטסאפ? היום במערכת המסרים המיידיים הזו ישתפו מיליוני תוכן ביום. רוכב על מגמה זו ומאפשר שיתוף של המאמרים שלך באמצעות שירות זה.

10) הרחב את הרשת שלך

קשרי שיתוף פעולה שזורים עם בלוגרים אחרים באותה נישה שלך, קדם אותה והם יהיו מוכנים לעשות את אותו הדבר איתך. באופן זה הראות שלך תתרחב גם לקוראי בלוגים אחרים והמניות שלך ירוויחו מאוד.

האם אתה רוצה להשיג נראות מקסימלית? טיפ למשפיעים! משפיעה היא דמות המוכרת כמוסמכת ומומחית בתחום מומחיותה ומסוגלת "להשפיע" על הדעות בנושא מסוים באמצעות דבריו או מאמריו. אם אתה יכול לשתף את הפוסט שלך ממשפיע, שחרר גשם אמיתי של שיתופים אחרים בתוך דקות.

פורסם על ידי Luca Bonfio
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?