אם האתר שלך נבנה לפני 2013, עדכן אותו כעת כדי שיהיה ידידותי למכשירים ניידים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ראשית, קצת היסטוריה. על פי ויקיפדיה, בשנת 2004 יצר קמרון אדמס מפתח אתרים הפגנה של פריסה "גמישה נוזלית". עד שנת 2008, מונחים קשורים כגון "גמיש", "נוזל", "נוזל" ו"אלסטי "שימשו לתיאור פריסות. היה זה אית'ן מרקוט מעצב אתרים אחר, שטבע את המונח עיצוב אתרים רספונסיבי (RWD) – והגדיר את פירושו רשת זורמת / תמונות גמישות / שאילתות מדיה – במאמר שפורסם במאי 2010 ב- A List Apart. הוא תיאר את התיאוריה והפרקטיקה של עיצוב אתרים רספונסיבי בספרו הקצר של 2011 שכותרתו Responsive Web Design. עיצוב רספונסיבי נרשם כמספר 2 במגמות מובילות לעיצוב אתרים לשנת 2012 על ידי המגזין.net. Mashable כינתה את שנת 2013 כשנה לעיצוב אתרים רספונסיבי. מקורות רבים אחרים המליצו על עיצוב רספונסיבי כחלופה חסכונית ליישומים ניידים.

אז אם האתר שלך פורסם לפני 2012/2013 אתה צריך להשיג את החבר'ה באתר שלך כדי לשנות אותו למגיב. כדי להיות בטוח שהאתר שלך ידידותי לנייד עבור אל: מבחן ידידותי לנייד – Google Search Console – כדי לבדוק את האתר שלך.

אם האתר שלך מנוהל על ידי מפתח / סוכנות, אתה יכול לגרום להם להכין עבורך נושא וורדפרס רספונסיבי, כזה המבוסס על הנושא הנוכחי שלך. אך לרוב הנושאים כיום יש אפשרות תגובה.

מצד שני, אתה מנהל אתר משלך ומשתמש בוורדפרס, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס שלך ותחת 'מראה' לחץ על 'ערכות נושא' ואז לחץ על 'התקן ערכות נושא', ובתיבת החיפוש שברצונך להכניס. מילות המפתח 'מגיבות'. זה יביא את כל הנושאים המגיבים ואז תוכל לבחור את המתאים ביותר לאתר שלך. לאחר השינויים הנדרשים, יש לך את זה, אתר רספונסיבי – ידידותי למכשירים ניידים.

כיום עבור אתרים חדשים, רוב הפלטפורמות הזמינות נעשות בתגובה ולכן הן רק צריכות להיבדק ליעילותן.

ייתכן שתרצה לבדוק אם האתר שלך נטען במהירות במכשירים ניידים. ישנם שני צעדים שתוכלו לנקוט בכדי לגרום לטעינה מהירה יותר של המכשירים הניידים שלכם. עבור אל אזור התוספים שלך ולחץ על 'הוסף חדש' ואז חפש והתקן משהו שנקרא 'WP Smushit. מה שזה עושה זה שהוא דוחס את התמונות שלך. טעינת תמונות במכשירים ניידים היא בדרך כלל 80 אחוז מהמקרים. כך שאם תוכלו להפחית את גדלי התמונה, תוכלו להפחית משמעותית את זמן הטעינה למכשיר נייד. מה שהופך את האתר שלך לטעון מהר מאוד, כך שאנשים עם מכשירים ניידים יוכלו לראות את התוכן שלך מבלי שיצטרכו לחכות.

פורסם על ידי Nicholas Joseph Lim
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?