אל תפרוץ, הגן על האתר שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

הגן על WordPress שלך ועל העסק שלך

בעוד וורדפרס מציעה למשתמשים מערכת לניהול תוכן (CMS) רב-תכליתית ומתעדכנת בקלות, עדיין קיימות בעיות המתעוררות כאשר משתמשים מנסים להוסיף או לשנות תוכן. כמובן שגם חששות ביטחוניים נפוצים למדי. זה, למעשה, מציע שמשתמשים עשויים להזדקק לעזרה בכדי לשמור על אבטחת האתר שלהם ולתפקד בצורה מיטבית.

דוגמה עדכנית משנת 2016 מגיעה ממשרד עורכי דין המריץ גרסה פגיעה של תוסף סליידר. הפגיעות אפשרה את ניצול הקוד כמעט ללא מאמץ, מה שהעניק להאקר גישה מלאה לאתר ולכל המידע שהיה בו והיה לו גישה אליו. היא נחשבת להפרת הנתונים הגדולה ביותר בתולדות העיתונאות והעמידה אנשי ציבור רבים תחת הזרקורים על רקע המחלוקת.

מדוע תחזוקה מכרעת

ניתן לטעון כי תחזוקת האתר חשובה יותר מאי פעם. בעבר ניתן היה ליצור אתר ובעצם להשאירו לבד לפרקי זמן ממושכים. היום זה כבר לא אפשרי, מכיוון שאלגוריתמים של מנועי חיפוש נוטים להעניש אתרים שלא מעדכנים באופן שגרתי את התוכן שלהם. הרבה יותר קל לבצע עדכוני אתרים כאשר כל משימות התחזוקה מעודכנות. כלומר, מותקנים עדכונים כדי להבטיח שכל פונקציה באתר פועלת כראוי. תקלות נוטות לשלוח מבקרים באתר הממהרים לאתרים מתחרים.

מטלות תחזוקה אחרות בעלי אתרים עלולים להיתקל בבעיות בהן התקנת תוספים חדשים או הסרת מיושנים. וורדפרס מוסיפה כל הזמן תכונות כדי להפוך את ה- CMS לידידותי למשתמש, כלומר, ייתכן שתכונות מסוימות כבר לא יפעלו כראוי אם לא הותקנו התוספים הנכונים. מטלות תחזוקה טיפוסיות של וורדפרס מתעלמות לעיתים קרובות כאשר בעלי אתרים מנסים לדאוג לכל התחזוקה ללא סיוע מקצועי.

מטלות תמימות לכאורה כמו עדכון מפת אתר מתעלמות בקלות, אך לעשייה זו עלולות להיות השלכות משמעותיות. גוגל ומנועי חיפוש אחרים סורקים אתרים באופן שגרתי ומחפשים בעיות שהופכות את האתר פחות ידידותי למשתמש. מפות אתרים מיושנות הן דגלים אדומים של גוגל ומביאות לדירוג העמודים נמוך יותר עבור אתרים המשפיעים במהירות על תוצאות השורה התחתונה עבור בעלי עסקים. אנשי תחזוקה בודקים באופן שגרתי באתרי הלקוחות אם קיימים בעיות המשפיעות על דפי תוצאות במנועי חיפוש (SERPS).

סוגיות אבטחה משפיעות על אתרים באופן שלילי

כל בעל אתר הוא, או צריך להיות מודאג מאבטחת האתר שלו. גם כאשר משתמשים ב- CMS אמין כמו WordPress, בעיות אבטחה צצות לעיתים קרובות. פגיעויות מנוצלות בקלות על ידי האקרים. כל הפרת אבטחה עלולה לפגוע באתר או, לכל הפחות, למוניטין של האתר. מומחי אבטחה ותחזוקה של וורדפרס עובדים עם בעלי אתרים על מנת לוודא כי מותקנים עדכונים מהר ככל שהם זמינים כדי למנוע חדירות בלתי מורשות.

אפילו עם האבטחה הטובה ביותר, ניתן לפרוץ את אבטחת האתר. סוג זה של התרחשות עלול לגרום לאובדן נתונים או לשחיתות האתר. מומחי תחזוקה עובדים באופן שגרתי עם לקוחות בכדי ליצור גיבויים מהימנים מחוץ לאתר שיאפשרו שחזור של אתר במקרה של אסון. כאשר אבטחת וורדפרס נפגעת, חשוב שיהיו אנשי מקצוע עומדים לרשותכם כדי לסייע במאמצי ההתאוששות ולקבוע פרוטוקולים כדי למזער את האיומים העתידיים.

אנשי מקצוע בתחום האבטחה והתחזוקה צריכים להיות חלק מהצוות

מכיוון שעיסוק בנושאי אבטחה ותחזוקה של אתרים הוא קריטי אם אתר אמור לתפקד כראוי ובטוח, מומחים בענף ממליצים בחום על עבודה עם אנשי מקצוע. בעלי עסקים יכולים לפנות את זמנם לעשות את מה שהם עושים הכי טוב – לנהל עסק – כאשר הם מקבלים את ההחלטה להתייעץ עם מומחי וורדפרס לעזרה.

פורסם על ידי Kurt Kramer
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?