אירוח וורדפרס הטוב והמאובטח ביותר

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עם צרכי אירוח וורדפרס, הצורך באחסון מאובטח וביצועים נהדרים הוא גבוה מאוד. רמת האבטחה הטובה ביותר היא מכריעה והגנה מתקדמת היא שחסרה לחברות רבות. כדי לוודא שיש לאחסון WordPress מאובטח ממארח ​​האינטרנט הטוב ביותר, חשוב לציין כמה מאפיינים מרכזיים.

בחר מארח שלוקח את האבטחה ברצינות ומראה לך איך זה מושג. עבור ארגונים קריטיים כמו ארגוני בריאות, אתרים בעלי תנועה רבה וקמעונאים מקוונים, הגנה היא צורך קריטי. אירוח וורדפרס כזה חייב להיות מאובטח ועם שרתים וירטואליים כמו המוצעים על ידי FireHost המסייעים בהגנה על יישומים מקוונים מפני ניסיונות פריצה, כגון סקריפטים חוצי אתרים והזרקות SQL, התקפות ופגיעות מבוזרות של מניעת שירותים (DDoS).

חפש אירוח הכולל שרתים חזקים וניתנים להרחבה. הסיבה לכך היא ששרתים, מאובטחים וירטואליים מספקים למשתמשי וורדפרס ביצועים גדולים ואבטחה ומדרגיות אם נדרשים. מומלץ מאוד לשרתים מאובטחים שיכולים להכיל זיכרון של 32 ג'יגה-בייט כאשר לקוח ניגש לאחסון SAN מיותר שנחוץ לאחסון של טרה-בתים.

אם אין הבטחה ל אירוח מאובטח של וורדפרס, מנוהל לחלוטין, חפש אחר. כל מנהל אתרים שומר על סביבת אירוח מקוונת יצרנית, בריאה ובטוחה. לפיכך, תמיכה 24/7 במשך שנה שלמה כמו שמציעה FireHost היא בחירה מצוינת. בנוסף, ברר אם תמיכה כזו מגיעה עם גיבוי מוצפן, תיקון מערכת הפעלה ותגובה ומעקב יזום של שרתים. בדרך זו, האתר שלך מאובטח ותחת טיפול נהדר לאורך כל השנה.

משתלמות היא סיבה מדוע רבים בוחרים במארח אתרים ספציפי, והיא צריכה להיות דרישה. ספק אירוח וורדפרס מאובטח כגון FireHost עושה שימוש בווירטואליזציה, ולכן השרתים מאובטחים יותר, כמו גם חסכוניים כראוי אם לדרישות אירוח פשוטות או מורכבות. אירוח לא צריך להיות כל כך יקר או חסר ביטחון, ויהיה לך הזדמנות להגדיל את משאבי האירוח האישיים כך שיתאימו ליכולת הפיננסית.

פורסם על ידי Salvador Stabler
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?