משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 22 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 23 שעות
 • פעיללפני4 ימים, 4 שעות

אירוח אתרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בְּסֵדֶר! החלטתם להשתמש בוורדפרס לעסק שלכם וכעת כולכם נרגשים לבנות את האתר או הבלוג שלכם! אז עכשיו יש לך חזון איך האתר שלך ייראה. גדול! מה הלאה? מה עם היכן אתה מתארח לאתר וורדפרס שלך? זהו האזור בו מרבית בעלי העסקים אינם בטוחים לאיזו דרך ללכת כשמדובר באחסון אתרים.

אוקיי, אז מה זה אירוח אתרים?

אירוח אתרים הוא המקום בו אתה מארח את האתר שלך. זה המקום שבו האתר שלך יגור וכיצד אנשים ניגשים אליו באינטרנט. אחסון אתרים הוא אחד המאפיינים המרכזיים בהפעלת אתר. ישנם כמה אלפי ספקי אירוח אתרים לבחירה ואלה ממוקמים בכל רחבי העולם. תוכלו למצוא מספר רב של מארחי אתרים בחינם בפורומים ברשת המציעים את שירותיהם למודעות באנר, או אולי תמצאו אירוח אתרים זול באמת, הדורש התחייבות ארוכת טווח. לכל חברת אירוח אתרים יהיו תוכניות וחיובי מנוי משלהם.

אתה כבר יודע שאתה זקוק לאחסון אתרים כדי להריץ וורדפרס, אבל מה דורש וורדפרס? אילו מפרט אתה צריך? כאן הייתי רוצה שתשים לב. יש לקחת בחשבון הרבה דברים, כמו:

* מה התקציב החודשי שלך?

* האם אתה מצפה לתנועה טובה עקב שיווק כבד?

* איזה סוג תמיכה תזדקק לאתר שלי?

* דוא"ל – איך, מדוע ואיפה אוכל לקבל דוא"ל עם הדומיין שלי?

* כמה מקום אתה צריך באינטרנט?

* מה עם האקרים? בִּטָחוֹן?

* מה המוניטין של מארח האינטרנט?

אם אתה בונה אתר / בלוג שהולך להיות חלק בלתי נפרד מהעסק שלך, אז אתה צריך לשקול אירוח איכותי, דוא"ל אמין ותמיכת לקוחות מעולה. למה? מכיוון שבעולם העסקים של ימינו, אנשים אוהבים לחקור באינטרנט, להשתמש בדוא"ל כדי לתקשר וללמוד עוד דרך האינטרנט. על האתר שלך לספק מידע, תקשורת ומידע נוסף כדי לשדרג לקוחות קיימים. אתה צריך להיכנס לחשיבה ולחשוב ששימוש באתר האינטרנט שלך לבניית קשרים טובים עם הלקוחות שלך הוא, ללא ספק, הדבר הכי חסכוני, חסכון בזמן ותושייה שאתה יכול לעשות.

המלצה על אירוח אתרים: MomWebs

חברת אירוח זו יוצאת מן הכלל. יש להם שירות תמיכה לקוחות מצוין וזה קל מאוד לנווט דרך cPanel שלהם. אף פעם לא נמאס לך לשאול שאלות. אנו ממליצים בחום על MomWebs.

רשימת משימות לאירוח אתרים: החלטה זו יכולה לגרום לעסק שלך או לשבור אותו

אם אתה עובד בבית כמו אמא כמוני, יתכן שגם אתה מתקשה למצוא אירוח אתרים אמין. ובכן, לאורך השנים (וכאבי ראש רבים אחר כך), הגעתי לרשימת הבדיקה של חומרי היסוד שחברת אירוח האתרים שלך חייבת להיות לפני שאתה בכלל שוקל לעבוד איתם.

1. אמינות מעולה

אין דבר יותר מתסכל מאשר לגלות שהאתר שלך לא היה, וזה כבר שעות. אף על פי ששום זמן אינו זמן טוב להאט את האתר שלך, התזמון יכול להיות פשוט נורא. התחושה השוקעת הזו כשרכשת פרסום ואתה יודע שהמודעה עומדת להישלח ואתה נכנס לאתר שלך לנגיעות של הרגע האחרון ו … היא נגמרת.

זה לא מגניב. זה לא מקובל. עליכם לוודא כי לארח האינטרנט שבחרתם לא רק אמינות טובה, אלא אמינות מעולה. זה העסק שלך על הקו, לא איזה אתר תחביבים. התייחס אליו ככזה וקבל אירוח שמתאים לך כשאתה זקוק לו. אבל, אתה לא יכול לסמוך רק על אתר שאומר שהוא אמין. וודאו שהם יכולים להוכיח זאת.

2. תמיכת לקוחות מעולה

כאשר אתה זקוק לעזרה, ודא שהאירוח שלך יספק אותה. דבר אחד שאני ממליץ עליו לפנות לתמיכה בכדי לשאול שאלה פשוטה לגבי האירוח, לפני הקנייה. זה ייתן לך מושג כיצד שירות הלקוחות הוא לפני שתתחייב. כן, לשירות הלקוחות יש עבודה קשה – לוודא שהם לא מבלבלים בין לקוחות פחות מנוסים, ובכל זאת, במקביל, גם להקפיד לא לדבר על סוגי הגיקים. עם זאת, אתה לעולם לא צריך להרגיש שאתה "טרח" או שהשאלה שלך לא חשובה כמו של מישהו אחר … או גרוע מכך, מטומטמת. אתה צריך למצוא מארח אתרים עם תמיכת לקוחות מעולה.

3. הסטטיסטיקה שאתה צריך

כמה מהמארחים הפופולריים ביותר אינם מציעים נתונים סטטיסטיים באינטרנט שכל עסק מקוון זקוק לו. אולי אתה לא חושב שאתה זקוק לסטטיסטיקה, אבל איך אתה עוד יודע מה עובד – ומה לא? אתה צריך נתונים סטטיסטיים שיגידו לך מאיפה המבקרים שלך מגיעים, כמה זמן הם שוהים ואילו דפים הם נכנסים ומגיעים. האם מארח האינטרנט שלך מציע זאת? אם יש להם לוח בקרה כאל לוח הבקרה שלהם, הם עושים זאת. מצא מארח אינטרנט המשתמש ב- cPanel רגיל.

4. משתלמת

למה לבזבז יותר אם אתה לא צריך? כשמחפשים מארח אתרים, המחיר הוא תמיד גורם. לכן, חפשו סביב וודאו שמארח האינטרנט עליו אתם מחליטים מציע מחיר מעולה.

5. מקום לצמוח

על מארח האינטרנט שתבחר להציע אירוח ללא הגבלה. המשמעות היא שאם תוסיף עוד אתרים לחבילה שלך בהמשך הדרך, המחיר לא יעלה באופן דרסטי לכל אחד. עסקים מקוונים רבים מתחילים עם אתר אחד וצומחים עם הזמן. האם המארח שלך יכול לצמוח איתך?

6. רוחב פס ושטח דיסק

כמו כן, וודא שהמארח שבחרת נמצא במתחם הכדור עבור רוחב פס ודיסק. רוב התוכניות מציעות סכום זהה בערך, אך במיוחד אם אתם מתכננים להוסיף הרבה שמע או וידאו, הקפידו לבדוק זאת גם כן.

7. היסטוריה של לקוחות מאושרים

חברות אירוח חדשות צצות מדי יום. חלקם מנוהלים על ידי זוג בני נוער במוסך שלהם. ברור שזה לא מי שאני רוצה להפקיד את העסק שלי. האם אתה? אני רוצה לדעת שהחברה שאני בוחר קיימת כבר כמה שנים, ויש לה היסטוריה של לקוחות מאושרים להראות עבורה. אני לא חושב שזה יותר מדי לשאול, וגם אתה לא צריך.

אלה התכונות העיקריות שכל מארח אתרים צריך להציע לפני שתשקול לעשות איתם עסקים. בחירת מארח אתרים יכולה להיות חשובה יותר מכל החלטה אחרת שתקבל בעסק המקוון שלך – אם תבחר לא נכון. לכן, קח את הזמן ומצא מארח אתרים שיעבוד איתך ויעזור לך להצליח.

MomWebs הוא המקום בו תמצאו את חברת אירוח האתרים המציעה כל מה שאישה יזמית, עסק חדש של סטארט-אפים ועבודה בבית שאמא זקוקה לו – אמינות, אירוח בלתי מוגבל ושירות לקוחות שלעולם לא גורם לכם להרגיש מאוימים – והכל במחיר שאתם יכול להרשות.

חברת אירוח האתרים שאנו מזכירים בפוסט זה הם שירות מעולה. אם תחליט ללכת עם שירות אחר מזה שהצענו בפוסט זה, ודא שאתה מבצע מחקר מקיף על המוניטין שלהם, היסטוריית זמן הפעילות וביקורות התמיכה.

פורסם על ידי Anissa Alomar
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?