איך אוכל לטעון את האתר שלי מהר יותר

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

שיפור מהירות הטעינה של הדף שלך יכול להגדיל את ההמרות ולשפר באופן דרסטי את חוויית המשתמש באמצעות האתר שלך. למרבה המזל, יש כמה דברים פשוטים מאוד שאתה יכול לעשות כדי לשפר את מהירות טעינת הדף שלך.

ככל שיש לך יותר דף זה לוקח יותר לדקלם

אלה נקראים בקשות HTTP, והם מביאים את המרכיבים של כל הדברים בדף – מתמונות לגיליונות סגנון וכל מה שגורם לאתר שלך להראות כמו שהוא נראה. אך ישנן דרכים למזער את בקשות ה- HTTP כך שזה לא ייקח יותר זמן. אפילו מספר שניות של שיפור פירושן המרות גבוהות יותר.

השתמש במידע במנהל האתר של גוגל

מנהל האתר של גוגל נותן לך כל מיני כלים לשימוש, כולל משהו שנקרא כלים מהירות עמוד. זה מאפשר לך לנתח את מהירות האתר שלך, וכן נותן לך הצעות מה לעשות כדי לתקן את זה. אתה יכול גם להשתמש ב- Chrome כדי להתקין תוספים שונים שיעזרו לך לשמור על הפעלת האתר שלך במהירות.

היה בטוח לדחוס איפה שאתה יכול

אם אתה יוצר דפים ארוכים מאוד באיכות גבוהה, סביר להניח שהם ענקיים ודורשים הורדה רבה למחשב המבקר שלך. כאשר אתה יכול להקטין את גודל הדפים, מה שמוריד גם את תגובת ה- HTTP, אתה יכול לגרום לדפים להיטען מהר יותר.

ודא שמירת דפדפן

אם אינך יודע מה זה, זו הדרך שבה דפדפן מוריד חלקים מהאתר במחשב המשתמש לאחסון הזמני שלו כאשר אתה מתקשר לאתר יותר מפעם אחת. זה יגרום לטעינת הדף להיות מהירה יותר בכל פעם שהם מבקרים באתר שלך. זו דרך חשובה להאיץ דף.

עיצוב תמונות כהלכה

באתרי אינטרנט, הטופס הטוב ביותר לתמונה הוא JPEG, שיטען במהירות. הבא הוא PNG, ולבסוף אל תשתמש ב- GIF אלא אם כן אתה חייב למתנות מונפשות. לעולם אל תשתמש ב- BMP או TIFF מכיוון שהם לא יעבדו כראוי.

בצע אופטימיזציה לגיליונות הסגנון שלך

נחשב שעדיף להשתמש בגיליון סגנונות CSS חיצוני אחד בלבד. כל גיליון סגנונות נוסף יגביר את האטיות באתר האינטרנט שלך. ככל שתוכל לשלב קבצי CSS חיצוניים יותר, כך מהירות האתר שלך תהיה טובה יותר. אם אינך בטוח כיצד לבצע דברים אלה, ייתכן שתצטרך לחפש מומחה.

צמצם את מספר ההפניות באתר שלך

אנשים רבים משתמשים בהפניות מחדש לתוכניות שותפים ומסיבות אחרות כדי לגרום לקישור להיראות יפה יותר או להסתיר את קוד הקישור השותף. עם זאת, בעוד שמדובר בשימושים נהדרים להפניות מחדש, נסה לשמור עליהם למינימום. להפניות מחדש לוקח זמן רב יותר למשלוח הקוד למשתמש ויאט את מהירות הדף.

השתמש בפחות תוספים

אנשים רבים משתמשים בבוני אתרים כמו וורדפרס המתארחים בעצמם כדי לבנות את האתרים שלהם. לבנאים אלה יש מעט יישומים שנקראים "תוספים" המרחיבים את הפונקציונליות של האתר. אלה נהדרים, אך חשוב שתמצא או תרכוש נושאים עם כמה שיותר מהפונקציונליות הקיימת ככל האפשר, ותשתמש בפחות תוספים כדי להשיג את מה שאתה צריך לאתר שלך.

פורסם על ידי Jon Allo
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?