משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 8 שעות
 • פעיללפנייום1, 21 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני4 ימים, 4 שעות

איזו פלטפורמה מתאימה יותר לעסק שלך – WordPress או SquareSpace?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בניית אתרים אינה עוד משימה מייגעת. כלים כמו WordPress ו- Squarespace מקלים מאוד על בניית אתר. 25 אחוז מכל האתר העולמי בנוי על וורדפרס שהוא מספר מעניין בפני עצמו. 25% אלה כוללים כ -1.2 מיליארד אתרים בסך הכל. ל- Squarespace יש את המעריצים הבאים. למרות שאין לו עדיין כמה תכונות כמו וורדפרס בגלל הממשק הפשוט ואפשרויות השיווק הטובות יותר שלו, הוא פופולרי בקרב משתמשים רבים. אמנם לא מיליארד אבל עדיין כמה מיליוני מפתחים משתמשים ב- SquareSpace. סקרים רבים נערכו על מנת למצוא אילו בין שני הכלים הם הטובים ביותר ביחס לביצועים הכוללים. רבים מהסקרים הללו מבלבלים את המשתמש בפעם הראשונה במקום להבהיר. זו הסיבה שמעט היתרונות והחסרונות של שתי הטכנולוגיות מוזכרים להלן:

יתרונות וורדפרס: – קהילה וגמישות

כידוע שרוב המשתמשים בעולם משתמשים בוורדפרס בהשוואה ל- Squarespace, הקהילה והתמיכה המקוונת פשוט נהדרות במקרה זה. החל מגרסאותיו הראשוניות כגון 2.9 ועד הגרסה האחרונה 4.8 WordPress מעולם לא אכזבה את משתמשיה. גם כיום רבים מהמשתמשים משתמשים בגרסה הישנה יותר של וורדפרס מכיוון שהיא הייתה קטנה יותר ובכל זאת כמעט נטולת שגיאות. החל מקודקס וורדפרס וכלה בקבוצות פייסבוק שונות עם מפתחים ומומחים נלהבים.

ללמוד דברים חדשים על וורדפרס הוא קל ומעניין מאוד. רשת קהילתית חזקה זו יכולה לעזור לכל אחד ובכל מקום. כל אחד יכול לקבל כל רמה של ייעוץ מרשת הקהילה החזקה הזו וגם זה ללא תשלום. הדבר הטוב ביותר בוורדפרס הוא שהמשתמש לא צריך לרחף פה ושם כדי לשלם את דמי האירוח, את דמי האירוח ניתן לשלם ב- WordPress.com עצמו. מלבד זאת, קיים מדריך למתחילים זמין בוורדפרס לראשונה למפתחים והתשלום עבור אנשים כאלה הוא 60 $ לשנה בלבד. אלה רק דמי ההתחלה שהוא יכול לעלות בשנים הקרובות.

חסרונות של וורדפרס: – אבטחה ומורכבות

אחת השאלות הגדולות בפעם הראשונה שמפתחים הם כי האם עליהם לארח את אתר האינטרנט שלהם באמצעות WordPress.com או שהם צריכים ללכת עם אירוח עצמי. זוהי דילמה נפוצה העומדת בפני כל משתמש בפעם הראשונה. רוב המשתמשים בקרב סך של 25% האתרים בעולם משתמשים באחסון החינמי מ- WordPress.org. הם יצרו אתר.org המספק את אפשרויות ההתאמה האישית הטובות ביותר וכן דמי אירוח נמוכים יותר. כאן החיסרון הגדול ביותר הוא שאפשרויות ההתאמה האישית שמספקות וורדפרס הן הרבה יותר מורכבות ממתחרותיה Wix ו- Weebly. אפילו דמי האירוח עבור אתרים בסיסיים המשתמשים בכלים אלה נמוכים בהרבה בהשוואה לוורדפרס. כמו כן, עבור בעלי אתרי וורדפרס יכול להיות חיוני להתעדכן בגרסה האחרונה. אחרת, ייתכן שיהיה עליהם להתמודד עם בעיות אבטחה בטווח הארוך.

יתרונות Squarespace: – אין צורך במיומנויות טכניות

הדבר הטוב ביותר ב- Squarespace הוא שלא נדרש שום ידע מקודם על קידוד כדי לפתח אתר. בניית אתרים באמצעות וורדפרס עדיין זקוקה לידע מוקדם במדעי המחשב או בתכנות. בעוד שכל מתחיל יכול לפתח אתר Squarespace. הוא מספק מגוון רחב של מקדשים ופונקציות שנוכל להוסיף לאתר שלנו. ה- backend חזק מאוד והוא יכול להתמודד עם כל תבנית כבדה המסופקת בספריה. זה יכול ליצור את חוויית האתר היפה ביותר עבור המבקרים. התבניות של Squarespace כל כך פופולריות עד שהן משמשות גם באתרי Squarespace.

חסרונות Squarespace: – עלות ובעלות

התוכנית הזולה ביותר עבור WordPress המתארח בעצמה החל מ- $ 5 לחודש ואילו התוכנית הבסיסית של Squarespace מתחילה מ- $ 12 לחודש. זה אפילו יותר מהכפול של וורדפרס. למרות שמשלמים סכום כה גבוה ל- Squarespace, אתרנו אינו בדיוק ברשותם. מכאן שבכל מקרה, אם האתר ייכנס מסיבה כלשהי, Squarespace אינה הבעלים של זה ובגלל זה הנתונים שלנו יאבדו. מלבד זאת, אין אפשרות העברה זמינה ב- Squarespace ולכן, בכל פעם שהמשתמש מעוניין להעביר את האתר עליו להתחיל בבניית האתר מאפס.

סיכום:

עבור אנשים שאין להם שום ידע מוקדם בתכנות וצריכים ליצור אתר סטטי מינימלי עם סיכוי נמוך מאוד לבצע את השינוי באתר בעתיד, מומלץ להשתמש ב- Squarespace במקום ב- WordPress. מכיוון שהוא מספק לאחד ממשקי המשתמש הפשוטים יותר תבניות ופונקציות ברירת מחדל. מכיוון שיש פחות מאוד משתמשים עם דרישה כזו רובם בוחרים בוורדפרס לבניית האתר.

לאנשים שרוצים להרוויח כסף מהאתר שלהם בכל צורה שהיא שהיא כולל שיווק שותפים או על ידי המרת לקוחות הם בוחרים בוורדפרס לבנות אתר כי זה קצת קשה בפעם הראשונה שמשתמשים, אבל זה יהיה מועיל. בשאר הזמן עד שהמשתמש ירצה שהאתר ייסגר. זהו אחד מכלי בניית אתרי האינטרנט הוותיקים ביותר, ולכן סוג האמון בו זכתה וורדפרס הוא שאין שני לו. בגלל האמינות שלה כיום אתרי חדשות גדולים או אתר עסקי שבו השינוי הוא הדבר הקבוע היחיד עדיין משתמשים בוורדפרס. וורדפרס מומלצת רק לאנשים שרוצים לבנות את הפלטפורמה שלהם ונמצאים במירוץ הארוך.

פורסם על ידי Nishant Desai
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?