איזה סוג תוספי וורדפרס דרושים לעסקים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אחת התכונות הפופולריות ביותר של וורדפרס היא תוספים. תוספי וורדפרס מאפשרים למשתמשים ומפתחים להרחיב את הפונקציונליות של וורדפרס מעבר לתכונות הליבה שלה. לוורדפרס יש מעל 26,000 תוספים. תוספים אלה מספקים פונקציות ותכונות מותאמות אישית המאפשרות למשתמשים להתאים את האתרים שלהם לצרכים הספציפיים שלהם.

ישנו משפט האומר כי תוספי וורדפרס הם הרכיב הכי אהוב והכי שנוא של וורדפרס. אתה לא חושב שזה נראה משפט מוזר? אז למה לדעתך אנשים אומרים את זה? הסיבה לכך היא שתוספים של וורדפרס מרחיבים מאוד את הפונקציונליות של וורדפרס, אך הם יכולים גם להכניס אותך לצרות רבות. זה בדרך כלל המקרה עם תוכנות חזקות מאוד; לכן, עליך לנקוט משנה זהירות בעת שימוש בתוספים.

אז אילו סוגים של צרות יכולים תוספים לגרום? לחלק מהן פגיעות אבטחה שיכולות לאפשר למישהו להזרים תוכנות זדוניות לאתר שלך או למעשה למחוק את האתר שלך. תוספים מסוימים עלולים לגרום לבעיות ביצועים אם הם טוענים ספריות מיותרות, מגישים בקשות HTTP לא נחוצות או מבצעים הרבה שאילתות בסיסי נתונים. כדאי בד"כ לבדוק שהתוספים שלך תואמים לגרסה האחרונה של וורדפרס, ותומכים באופן פעיל.

ישנם מקרים שבהם אתה באמת רוצה תוספים כדי להרחיב את הפונקציונליות של וורדפרס. להלן דוגמאות לפונקציונליות שאתה זקוק לה כדי שיהיה לך אתר מצליח לעסקים.

    1. אבטחה – על מנת להיות פרואקטיבים, עליך להיות מסוגל לסרוק את האתר שלך כדי להבטיח כי אין תוכנה זדונית. אתה צריך גם לבדוק אם קיימות נקודות תורפה.

 

    1. ניהול ספאם – אם אתה מאפשר כתיבת תגובות והערות באתר הוורדפרס שלך אז אתה צריך דרך אוטומטית לסמן תגובות כספאם. בלעדיו, ייתכן שתצטרך לדפדף באלפי תגובות זבל בתור ההערות הממתין שלך.

 

    1. אנליטיקה – על מנת לקבוע אם מה שאתה עושה עובד, עליך לנתח את דפוסי התנועה שלך, את ההודעות הפופולריות ביותר ואת מקור התנועה שלך. ניתן להשיג זאת באמצעות תוסף.

 

    1. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) – כשאתה כותב פוסט בבלוג, אתה צריך דרך קלה לקבוע אם הוא עבר אופטימיזציה. ישנם תוספים שיוכלו לבדוק ולאתר בשעת אמת כי הפוסט מותאם לקידום אתרים – SEO.

 

  1. שיפורי ביצועים – אם יש לך הרבה סרטונים ותמונות באתר שלך, עליך להשתמש בתוסף מטמון כדי לשפר את מהירות האתר שלך. עליך גם לבצע אופטימיזציה של גדלי התמונות בספריית המדיה שלך. ישנם גם תוספים המשפרים את זמן טעינת העמודים לסרטונים.

כפי שאתה יכול לראות תוספי וורדפרס הם חזקים מאוד והם חלק חיוני מהעסק המצליח שלך.

פורסם על ידי Adrienne Dupree

אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?