משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני9 שעות, 56 דקות
 • פעיללפנייום1, 10 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 10 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 16 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 14 שעות

אז איך SEO עובד?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

איך SEO עובד?

לפני שנצלול לתוך קידום אתרים ונמצא עוד כיצד פועל קידום אתרים, הבה נבין תחילה מהו בדיוק SEO.

כידוע לכולנו, הנוף הדיגיטלי מתפתח מהר מתמיד ובכך יוצר צורך דחוף ומיידי לכל העסקים המקוונים לא רק לאמץ אלא גם לנצל את המגמות המקוונות העולות והכלכלה הדיגיטלית. אמנם, ישנן אסטרטגיות שיווק דיגיטליות רבות שניתן להשיג מהן עסקים מקוונים, אך השיטה האורגנית היא היעילה והקיימת ביותר, שחלקה היא קידום אתרים או אופטימיזציה למנועי חיפוש.

אופטימיזציה למנועי חיפוש מסייעת לאתר, בלוגים או דפי אינטרנט למצוא את מנועי החיפוש עבור מילות מפתח קשורות. SEO מכונה בדרך כלל תוצאות "אורגניות", "טבעיות", "לא משולמות" או "מושגות".

איך בדיוק עובד מנוע חיפוש?

ישנם שני שלבים מרכזיים האחראים בעיקר על תוצאות מנועי החיפוש. הם כדלקמן:

סריקה: בוטים של מנועי חיפוש סורקים את כל דפי האינטרנט המקושרים לאתר. מנועי חיפוש גדולים כמו גוגל סורקים מיליוני עמודים על בסיס יומי.

יצירת אינדקס: לאחר אחזור כל הדפים בתהליך סריקה, דפים אלה יוספו לאינדקס בבסיס הנתונים לצורך אחזור עתידי. תהליך האינדקס חשוב ביותר. ככל שמספר העמודים האינדקסיים באתרים שלך גדול יותר, כך הסיכויים לשפר את הדירוג שלך גדולים יותר. אמנם, זה תלוי באסטרטגיות שאתה מגבש.

מנועי החיפוש העיקריים מעדכנים את האלגוריתם שלהם על בסיס קבוע וישנם גורמים שונים המשפיעים על תוצאות אלו באופן ישיר או עקיף. רצוי לעדכן קובצי Sitemap

כיצד עובד קידום אתרים ומהם הטיפים הטובים ביותר לשיפור קידום אתרים?

אופטימיזציה למנועי חיפוש תלויה במספר גורמים המשפיעים על הדירוג באופן ישיר או עקיף. אנו נחשוף את כל הגורמים הללו במאמר זה. להלן גורמי המפתח:

תוֹכֶן – זהו אחד מגורמי ה- SEO החשובים ביותר. כל מי ששמע על שיווק דיגיטלי בוודאי שמע כי "התוכן הוא המלך". זה נכון. בהזדמנויות רבות גוגל אמרה כי היא מתגמלת אתרים עם תוכן נהדר. אז אם אתה רוצה להערים על אתרים אחרים, כשמדובר ב- SEO, כדאי לך להתמקד בתוכן שלו. בסעיף תוכן מאחלים ישנם כמה גורמים חשובים שיש לזכור כמו קריאות, שימוש ב- H1 / H2 לפי הצורך ושמירה על בדיקת השימוש במשפטים פסיביים כמו גם חוזרים.

קידום אתרים בעמוד – אם אתה רוצה להערים על היריבים שלך, אתה צריך לעבוד על האתר שלך בעמוד SEO. תקין את היסודות. עבוד בזהירות על המטא-תיאור ומילות המפתח. התמקדו בתוכן כמו גם בקישור פנימי. הוסף כותרות רלוונטיות, בצע אופטימיזציה של כל התמונות (הוסף תג תג alt), הוסף תערובת של כותרות H1, H2 וכותרות משנה, הוסף מילות מפתח של LSI על ידי שמירה על צפיפות מילות המפתח. אורך / תיאור צריך להיות בהתאם לקושי של מילת המפתח. ככל שהקושי גבוה יותר, כך התוכן שלך צריך להיות מפורט יותר ולהבטיח שתקבל את הזכות הבסיסית.

קישורים נכנסים – יצירת קישורים נכנסים איכותיים חשובה ביותר בכדי להגביר את סמכות הדומיין ואת סמכות הדפים באתר שלך. יש להתמקד בחלק מהמאמצים שלך ביצירת מספיק קישורים נכנסים באיכות גבוהה. יש להשיג את רוב זה על ידי יצירת תוכן משכנע מכיוון שככל שהתוכן שאתה מייצר טוב יותר, כך הסיכויים שאנשים יקשרו לאתר שלך יהיו גבוהים יותר. היצמד לרלוונטיות מכיוון שאם הקישורים אינם רלוונטיים אז זה היה גורם יותר נזק מאשר תועלת מבחינת הדירוג של גוגל. יש ליצור אותו באמצעות שיטות אתיות רק עם הסוגים הנכונים של קישורים נכנסים (אסטרטגיות כובע לבן).

מהירות האתר (זמן טעינת עמוד) וחווית משתמש – גוגל מתגמלת את האתרים המהירים יותר. הוא מתמקד במעורבות משתמשים יותר מכל דבר אחר. המשמעות היא – יסודות האתר צריכים להיות שלמים. בדוק את מהירות האתר שלך (זמן טעינת הדף). זה הובהר שזה העדכון האחרון של גוגל. עליכם להתאים / לסדר בהתאם. עליך לעבוד גם על מדדי מעורבות המשתמשים, כגון מספר הקליקים / מתוך סך ההופעות. התמקדו בשיעור היציאה מדף הכניסה, בתצוגות העמודים, בהפעלה ובכל המדדים הללו כדי להבין בפירוט רב. במילים פשוטות "מהר יותר האתר, טוב יותר התוצאות".

ידידות ניידת – כפי שדנו בחלק הקודם של המאמר כי מנועי חיפוש מעדכנים את האלגוריתמים שלהם באופן קבוע ועל פי עדכון האלגוריתם האחרון של גוגל הוא אישר שככל שהאתר ידידותי יותר למשתמשים בסלולר, כך הדירוגים של הדפים שלו גבוהים יותר. לכן, ידידותית לנייד משפיעה על מאמצי SEO שלך. בדוק אם האתר שלך ידידותי לנייד או לא. אם זה לא אז זה צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

עידן התחום, URL וסמכות – גיל האתר, URL ו- DA / PA (רשות הדומיין ורשות הדפים) הם כל הגורמים החשובים של קידום אתרים. DA / PA ישתפר עם מספר אסטרטגיות – קישורים נכנסים, איכות קישורים פנימיים של התוכן.

מיטוב תמונה – מומלץ לבצע אופטימיזציה של כל התמונות באתר שלך מכיוון שזה משפר את הסיכויים שלך. הוסף כותרות ותג alt רלוונטי לכל התמונות. זה מוסיף ערך רב כשמדובר בתוצאות חיפוש תמונות.

איתותים חברתיים – אי אפשר להתעלם מקישורים או איתותים חברתיים בכל מה שקשור לאסטרטגיות SEO (אופטימיזציית מנועי חיפוש). אלה אותות סמכות שלא רק מגבירים את הנראות שלך אלא גם יוצרים קישורים בצורות האותות החברתיים. אפשר לשתף את האתר שלה בפלטפורמות מדיה חברתית כדי להגביר את האותות. כמה שיותר יותר טוב.

נתונים מובנים – התמקדו במבנה דפי האינטרנט שלכם מכיוון שהם צריכים להיות מיושרים היטב. עדכן את מפת האתר. בשורה התחתונה אתה צריך לחשוב מנקודת מבטו של המשתמש שלך מכיוון שאנו יודעים שלא ניתן להתעלם ממעורבות המשתמשים.

סיכום: עכשיו, אנחנו יודעים איך SEO עובד ומה הם גורמי המפתח המשפיעים או מזרזים את מאמצי השיווק הדיגיטלי האורגני שלך, זכור אותם ועבוד על פרמטרים אלה באופן אינדיבידואלי כדי להערים על אחרים ולדרג את אתרך או לקוחותיך בראש ה- SERP (דף תוצאות מנועי החיפוש). ככל הנראה, קידום אתרים היא אחת האסטרטגיות היעילות ביותר לנצל את הכלכלה הדיגיטלית הגואה והיא גם מעניקה תוצאות בר קיימא כל עוד אתה עוקב אחר האסטרטגיות הנכונות ושומר על יסודות שלמים. זהו תהליך מתמשך ודורש מאמצים מתמידים.

פורסם על ידי Nizaar Gherfal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?