אופטימיזציה של SEO Onpage: כיצד לשנות כתובות אתרים דינמיות לכתובות אתרים סטטיות ב- WordPress

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כברירת מחדל, כאשר אתה מתקין בלוג של WordPress, כתובות האתר שלך מוגדרות ככתובות אתרים דינמיות שאינן ידידותיות למשתמש או ידידותיות למנועי חיפוש. וחשוב מאוד לאופטימיזציה של SEO בבלוג שלך לשנות כתובות אתרים דינמיות לכתובות אתרים סטטיות.

כתובות אתרים דינמיות נראות כך: mywebsite.com/?=12345.

מי שיראה כתובת URL כזו לא יהיה לו מושג מה הדף מכיל, אפילו מנועי החיפוש לא יידעו. אז לכן חשוב ל- SEO לשנות את התצורה הזו בבלוג הוורדפרס שלכם.

כתובות אתרים סטטיות נראות כך: mywebsite.com/seo-onpage-optimization.

זה נראה שונה לחלוטין וזה מאפשר למשתמשים ולמנועי החיפוש לדעת מה הם ימצאו בדף זה. זה עוזר לדפים שלך להתמקם קצת יותר במנועי החיפוש, והיא אחת מאסטרטגיות האופטימיזציה של הדף שאתה צריך להחיל על הבלוג שלך ב- WordPress. אלמד אותך כיצד תוכל לשנות בקלות כתובות אתרים דינמיות לכתובות אתרים סטטיות בבלוג הוורדפרס שלך.

ראשית עליך לעבור אל wp-admin של הבלוג שלך, ואז לעבור להגדרה -> קישורי Permalinks. תראה את האפשרות "ברירת מחדל" שנבחרה שהופכת את כתובות האתרים שלך לדינמיות. לכן, במקום זאת, עליך לשנות הגדרה זו ולבחור "מבנה מותאם אישית" ולהקליד /% postname%. זה יהפוך את כתובות האתרים שלך לסטטיות במקום דינמיות.

עכשיו שינית בקלות את כתובות האתרים הדינמיות שלך לכתובות אתרים סטטיות ובמקום שהפוסטים שלך ייראו כמו mywebsite.com/?=1234, הם ייראו כמו mywebsite.com/my-latest-post.

זוהי אסטרטגיית אופטימיזציה לדף שתעזור לבלוג הוורדפרס שלך להתמקם גבוה יותר במנועי החיפוש. זכור שכתובות אתרים סטטיות ידידותיות למשתמש וידידותיות למנועי חיפוש. הקפד תמיד להתאים אישית הגדרה זו לבלוגים שלך ב- WordPress.

פורסם על ידי Melissa Dominguez
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?