אבטחה של וורדפרס: אתה יכול ללמוד את זה מהר

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אחד הדברים הראשונים שאתה עושה כשאתה מקים אתר וורדפרס הוא עבודה על הצבעים, הגופן, העיצוב והמראה. אז הגיע הזמן להוסיף טקסט ומידע. אבל מה עם אבטחת וורדפרס? אל תתנו להנאה בהקמת אתר חדש להסיח את דעתכם מהמטרה להגן על המידע שאתם מכניסים לרשת.

שימוש בוורדפרס לעסק שלך

וורדפרס היא בחירה מצוינת כמעט לכל עסק שרוצה או זקוק לאתר. הפלטפורמה קלה לעבוד איתה, ועבודות עורפיות יכולות להיעשות על ידי כמעט כל אחד. אתה לא צריך ניסיון בתכנות או ידע בקידוד כדי ליצור אתר בעל מראה נהדר. כמובן שככל שתדעו יותר על הטיפים והטריקים של וורדפרס, האתר שלכם יכול להיות מעניין יותר.

אבטחת אתר הוורדפרס שלך

בנוסף לגרפיקה והטקסט שאתה יוצר, תזדקק לאפשרות גיבוי והגנה עבור האתר החדש שלך. אבטחת וורדפרס חשובה מאוד, ואם אינך מגן ומגבה את האתר שלך אתה עלול לאבד נתונים חשובים ומידע שעלול להיות קשה מאוד לשחזר. אתה לא רוצה להתחיל מחדש מאפס לאחר שביצעת את כל העבודה הזו, אז וודא שאתה בטוח.

אל תאבד את הקבצים שלך

קבצים יכולים ללכת לאיבוד בקלות אם אין לך הגנה טובה באתר שלך. חלק מאותם קבצים עשויים להישמר במחשב ולהחליף אותם בקלות, אך מה עם שארם? מאיפה תשיג אותם שוב, אם תאבד אותם בפעם הראשונה? במיוחד עבור אתרים שעסקו זמן רב, אבטחת וורדפרס היא חיונית. לעתים קרובות, אתרים ארוכי טווח יצרו מספר רב של קבצים ויש להם הרבה נתונים. שחזור כל זה יהיה סיוט, ולא משהו שכל בעל עסק רוצה לעשות.

כאשר האתר שלך חדש, אתה לא תמיד חושב על צורך באבטחה, אבל אתה צריך להגן על עצמך ועל ההשקעה שלך. אם אתר יכנס ולא יצליח לשחזר אותו במהירות זה יכול להיות אובדן גדול של לקוחות שלא ימצאו אותך וכנראה שלא יזכרו לחפש את האתר שלך מאוחר יותר. אל תתנו לזה לקרות לכם. גבה את האתר שלך ברגע שתתחיל אותו, וקבע גיבויים תכופים כל עוד האתר פועל. בדרך זו, תהיה לך ביטחון וורדפרס ושקט נפשי.

פורסם על ידי Robert Plank
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?