משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני6 שעות, 30 דקות
 • פעיללפני19 שעות, 39 דקות
 • פעיללפנייום1, 19 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 20 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 2 שעות

עוזבים את קופת חולים מכבי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

4.9
(14)

בס"ד

כל המאמר בגדר לכאורה, הוא הועתק ממקור אחר ולא נבדקה אמינותו.

עוזבים את קופת חולים מכבי

זה לא סוד שבימים האחרונים שוטף גל עכור של אנטישמיות את התקשורת הכתובה והאלקטרונית. ותחת המעטה של מלחמה בקורונה, מושמץ הציבור החרדי בכלל ותושבי בני ברק בפרט בצורה חסרת תקדים. עתונאים פוליטיקאים ורופאים – כן, גם רופאים! –  משתפים פעולה בעלילת דם חדשה שאחריתה מי ישורנה. ג'רמי קורבין וארדואן מגלים שעוד יש להם הרבה מה להשתלם אצל מזהמי האוויר והאווירה מתוצרת ישראל.

הסתה זו מסוכנת שבעתיים מהנגיף עצמו, ומהווה סכנה של ממש לשלום הציבור החרדי. ומי שמפקפק בכך, שיברר מה קורה בבורו פארק, איך מפקירים חולים יהודים וחרדים שאינם מטופלים והתוצאות בהתאם. מי שרוצה להעמיק יותר, שיבדוק בספרי ההיסטוריה מה מחיר הדמים ששילמו יהודים בכל הדורות, בזמני מגיפות.

הגדיל לעשות אמש מנכ"ל מכבי פרופסור רן סער, שהופיע בועדת הקורונה בכנסת, ועדכן אותם בזה  הלשון: מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, רן סער, אומר בדיון בוועדת קורונה בכנסת כי, "מכבי מטפלת במחצית מתושבי בני ברק ולפי אינדיקציות שונות כ-38% מתושבי בני ברק חולים, שזה 75 אלף איש. אני קורא מפה לכל הגורמים האחראיים להציב משטרה שם לקראת ערב הפסח. אחרת המצב שם ילך ויורע. בני ברק היא עיר עם אחוז אוכלוסייה מבוגרת אחר, נמצא את עצמנו עם הרבה מאוד מתים בבני ברק אם לא ניערך".

לדבריו, "ביחס לבני ברק – אני מאוד מודאג, אני מכה על חטא שלפני שבועיים לא הפכתי שולחן. אישרו לי לפתוח מרפאה שתיקח דגימות בבני ברק. יש בעיה קשה שם, המטופלים לא באים לבדיקות, הם חוששים שיילקחו לאשפוז לפני ערב פסח. צריך לדאוג שתושבי בני ברק יבינו שהם צריכים לבוא להיבדק".

לכאורה אלו נתונים מטלטלים, ונופת הדאגה לבריאותם של תושבי בני ברק נוטפת מכל פינה. רק חדי עין יכולים לחוש משהו לא ברור שמעורר בחילה. אבל לא עוברות כמה שעות ומתברר שהפרופסור המכובד הוא פשוט… שקרן!!! ושיבש נתונים לצורך הסתה.

וזה מה שמתברר: לאחר שמנכ"ל מכבי שירותי בריאות, רן סער, אמר אתמול (חמישי) בדיון בפני ועדת הקורונה של הכנסת כי "מכבי מטפלת במחצית מתושבי בני ברק ולפי אינדיקציות שונות כ-38% מתושבי בני ברק חולים, שזה 75 אלף איש", מסתבר כי המנכ"ל התבסס על נתונים לא מבוססים ושיקר בדיון הפני חברי הכנסת בחוסר אחריות, כשהוא גורם לבהלה בקרב תושבי העיר ואזרחי ישראל בכלל.

עיתון הארץ

ב'הארץ' דווח כי מבדיקה חוזרת של משרד הבריאות עם הגורמים שבנו את המודלים עבור קופת החולים מכבי עולה ש-35% מהבדיקות בתחנת הבדיקה של מכבי בעיר אמנם יצאו חיוביות, אך רוב הנבדקים הם מי שהראו תסמינים מוקדמים של המחלה. מכאן, ששיעור החולים בעיר כנראה גבוה בצורה יוצאת דופן לממוצע הארצי, אך רחוק מהמספר שציין סער. ייתכן שהמספר האמיתי הוא רק עשירית מהנתון שמסר.

אבל מה איכפת לו לפרופסור סער. הוא כבר השיג את מטרתו. הממשלה הטילה סגר על העיר, עם כל ההשלכות של צעד זה על בריאות גופם ונפשם של התושבים. והוא כבר שפך את מנת השמן שלו על מדורת ההסתה.

אבל יש מה לעשות! קופ"ח מכבי השקיעה המון פרסומת בשנים האחרונות על מנת להקים את מרכזה בבני ברק ולשכנע את כולם להיות מלקוחותיה. חברי מכבי החרדים ותושבי בני ברק הצביעו ברגליכם, ועברו באופן המוני לקופות חולים אחרות שעסוקות במתן רפואה ולא בהסתה. הבהירו הבהר היטב להנהלת הקופה, שכל עוד שפרופסור סער ממשיך לעמוד בראשה, שתחפש לה לקוחות באזור רמת גן ותל אביב. רק מכה קשה בכיסה של מכבי תנער אותה ואת כל המסיתים הפוטנציאליים. יחשוב כל משמיץ פעמיים לפני שהוא חורץ את לשונו נגדנו.

זיכרו דבר אחד, שאם אנחנו לא נעמוד על כבודנו ועל זכויותינו, אף אחד לא יעשה זאת במקומנו. ואז המחיר יהיה נורא, הרבה יותר נורא ממחיר הקורונה. יהודים התעוררו לפני שיהיה מאוחר. וה' יצילנו מעזי פנים ממגפה ומפגעים רעים. אכי"ר.

 

 

 

 

 

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 4.9 / 5. ספירת קולות: 14

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?