שאלות נפוצות

מתחייבים על שלושה חודשים לפחות. יתכן שהמבצע יוארך עוד. אך לא הוחלט בשלב זה כמה חודשים נעשה זאת בפועל.

שלושת החדשים כבר התחילו.

לא. הוא דווקא מאוד פשוט, כמעט כמו לשלוח מייל. נסו ותהנו. (הותקן תוסף מיוחד לזה, והיה שווה בשביל השירות ליוצרים שלנו).

כעת בשלב זה כאמור אין עמלה כל שהיא, בהמשך, נצטרך לבדוק את הקריטריונים על מנת לקבוע את העמלה. 

לאחר סיום התשלום בקופה, תקבל מייל מיידי עם קישור להורדת התמונות.

כנראה ששכחתם להוסיף קטגוריה למוצר. אפשר להוסיף קטגוריה עכשיו.

כברירת מחדל הסדר בחנות הוא לפי פופולריות/ רלוונטיות, לכן אם המוצר שלכם הוא ללא קטגוריות ותגיות, המוצר שלכם נמצא בסוף החנות, לכן תוכלו לבדוק בסוף החנות או באחד מהעמודים האחרונים של החנות, ואם המוצר אכן נמצא שם ראו להוסיף קטגוריה למוצר או גם תגיות.

בכל מקרה מומלץ מאוד להוסיף תגיות למוצר גם בשביל שיופיע בסינון כאשר הגולש מחפש יצירה לפי פרמטרים מסויימים, שהיצירה שלכם לא תישאר מחוץ לתוצאות שהוא יקבל, וכן להוסיף תיאורים על מנת שיופיע בחיפושים של הגולשים.

ממש לא!

התשלום הוא בכרטיס אשראי דרך סליקת פייפאל.

אך אם לקוח יש לו קופון והוא משתמש בו, הקופון עובר למוכר.
פייפאל זו מערכת סליקה בינלאומית מובילה בתחומה בישראל ובכל מקום, מערכת שכל אחד יכול לפתוח שם חשבון, ובו פרטי כרטיס האשראי וחשבון הבנק שלו.
התשלום מתבצע באמצעות הזנת פרטי האשראי של הלקוח, או סיסמת הפיפאל שלו (במידה והכרטיס שלו ככבר מאוחסן בחשבון פייפאל), והכסף עובר מכרטיס האשראי שלו לחשבון המוכר. למעט עמלה שהן לוקחים.
 
 
 

ההרשמה לפייפאל היא חינם.

השימוש בו לגבייה והעברת כספים באתר כרוך בעמלות לפי תקנון החברה.

עמלת חובה

שים לב: אם הגיע אליכם לקוח דרך האתר ורכש מכם מוצר, גם אם הקניה לבסוף לא היתה דרך האתר – יש לשלם דמי תיווך על השכירות בפלטפורמה כמו העמלה המקורית (כשהעמלה תיכנס לתוקף). ועל דעת כן ובתנאי זה הרישום באתר. לא תמיד יש לנו דרך לעקוב אחרי זה ובמקרים שאין לנו אפשרות לטפל בהם אנו מסתמכים על האימון.

למרות שהדבר פשוט לרוב בנ"א, אך בכל זאת ראוי להבהיר למיעוט המסתפק בדבר, כי כל נוסח של הפניה לקניית מוצרים דרך אתר אחר מהוה הפרה של מדיניות האתר, ומהוה הפך כוונת הקמת האתר, וזה גם לפני הנידון בתשלומי עמלה, וגם בשלב פטור מעמלות.

(כמובן שאין צריך לומר שכל מכירה דרך האתר תהיה כרוכה בעמלה גם אם ההפניה לאתר בוצעה על ידי גוף אחר כגון גוף שני או שלישי).

אם תהיו מעוניינים להאריך את טווח הזמן של פטור מעמלות האתר, מטווח שלושה חדשים לזמן נוסף, נא צרו קשר עם מערכת האתר, ונבדוק אם קיימת אפשרות כזו עבורכם בתנאים מסויימים.

התשלום באתר הוא באמצעות פייפאל מחברות התשלומים המאובטחים הגדולים בעולם, אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי כמובן.

לא צריך חשבון פייפאל.

ניתן לשלם גם באמצעות הזנת כרטיס אשראי לאחר שנפתח עמוד התשלום באתר פייפאל.

אם אתם נתקלים בבעיה אנא דווחו עליה.

עדיפות מומלצת שיהיה חשבון פייפאל. עם זאת, ניתן להמשיך לבינתים גם ללא חשבון פייפאל.

סיבה ראשונה, משום שכל עוד שלא מכרתם מוצר אינכם נצרכים לחשבון פייפאל, שאינו משמש אלא למשיכת מזומנים לחשבונכם.

וסיבה שניה, משום שלאחרונה חברת פייפאל ביטלו את האפשרות של תשלומים מפוצלים, שזה אומר שהם דורשים עמלה כפולה אם הכסף עובר מחשבון הלקוח לחשבון שלנו, ומחשבון שלנו לחשבון היוצר. ולכן יתכן שלא נשתמש בפלטפורמה שלהם להעברת כספים ליוצרים.

להמשך קיום האתר, אנו זקוקים להעניק קופוני שותפים וכדו' וכן מבצעים ורשימת תפוצה כמפורט בעמוד "עזרה".

עם זאת, ניתן לחסום את האפשרות לרכוש את המוצרים שלכם עם קופון, וכן באי הכללת המוצרים שלכם במבצע ורשימת תפוצה וכדומה, וזאת בתשלום חודשי במסלול נפרד, ללא קשר למסלול הרגיל של האתר.

‏נכון לעכשיו, עדיין לא הונפקו קופונים, כך שאין צורך בכך בשלב זה.

‏לא. התוכן שלך מוגן בחשבון שלך באתר, ואינו ניתן לצפייה ולהורדה ולא לעריכה לשום יוצר. (מלבד מנהל האתר).

כל יוצר יוכל לראות רק בחנות את החומר שבחרת להציג בחנות כמו כל אחד אחר מהגולשים, ולא יוכל להיכנס לפריטי ממשק הניהול הפרטי שלך.

 
 

כאמצעי אבטחה לאתר, השלמת תהליך הרישום דורשת אישור ידני מהנהלת האתר, שתינתן לאחר בדיקת הנתונים. האישור מתבצע בד"כ זמן קצר לאחר הרישום.

יתכן שהעברת בתיקיה המקורית המחשב את הקובץ למקום אחר, ולכן הדפדפן לא יודע מהיכן להעלות את הקובץ.

תוכל כעת לרענן את דף ההעלאה של הקבצים, ולהעלות שוב.

אכן בתצוגה מקדימה  ישנה תקלה בכפתור זה, מקווים שיתוקן, לבינתים יש לפתוח את המוצר ואז ללחוץ על דווח. נתייחס לכל דיווח שיתקבל, על מנת לשמור על החנות נקיה וכפופה להלכה היהודית.

האתר אכן עדיין לא נפתח לציבור, אך במידה ואתם כבר מעוניינים להשתמש בחנות שלכם באתר ולפרסם אותו, צרו קשר במרכז התמיכה בצירוף פרטי המקרה ונפתח לכם את החנות.

אם יש לכם סיבה כל שהיא שאתם עדיין לא רואים את עצמכם מפרסמים יצירות באתר, שתפו אותנו בדוא"ל [email protected] בשיקולים שלכם, ונשתדל לבדוק ולהתאים אותו לצרכים שלכם.

כברירת מחדל המערכת נותנת שם לא בהכרח ידידותי לחנות שלך, ומומלץ לשנות אותו בהגדרות החנות בממשק הניהול. ניתן גם להגיש פניה להנהלת האתר לשנות את שם החנות.

אם תקרא לחנות כמו השם העיסקי שלך זה יכול להקנות לגולשים מודעות על העסק שלך.

מעתה ואילך אנו ממליצים לקרוא לחנות שם בעל שני מילים לכל היותר, על מנת שלא תגרם נטיה (זיגזג) בגלריית המוצרים. 

יש שדה למלא את הכללים והמידע על החנות שלך בתוך ממשק הניהול, והשדה הזה יופיע בכל מוצר בלשוניות מתחת המוצר, תחת לשונית "הספק"

כל יצירה מוצלחת שתוכל לשמש למכירה חוזרת, כגון תמונות יהודיות, אישים, חגים, איורים ותמונות ויקטוריות ואפילו קליפים. האתר נועד עבור כל סוג יצירות איכותיות וברמה גבוהה.

ניתן למכור לוגו מוכן באתר, כגון שאין בו שם או עקבות של חברה כל שהיא ושאין עליו שום זכויות יוצרים. אפשר גם להוסיף בתיאור המוצר שיהיה ניתן לשנות את המלל

אם את/ה מעוניינ/ת לשווק לוגואים של הדגמה (demo) מוכנים באתר ולהשאיר ללקוח לבחור את המילים ולאח"כ אתם תשנו את המלל, דבר זה אפשרי לחלוטין, אך בבקשה צרו קשר עם הנהלת האתר.

בקליפים ובקבצים כבדי משקל, אנו לא אוסרים להעלות אותם לאתר, אך על מנת שלא יתקע את האתר, יאיט אותו, או יגמור את נפח האיחסון שנרכש מראש עבור האתר, אנו ממליצים לאחסן את החומר באיחסון פרטי (כגון דרייב של גוגל) ולהשאיר הודעה אוטומטית ללקוח עם קישור להורדת הקובץ. להסבר נוסף, לשאלות, או לעזרה בהגדרה ניתן לפנות להנהלה.

התועלת היא שיותר אנשים יפגשו את המוצרים שלכם. משום שאנשים נכנסים לקטגוריות מסויימות או מחפשים לפי קטגוריות, או לפי מילות מפתח.

כמו כן גוגל הרבה יותר אוהב אתרים מסודרים עם קטגוריות.

כמו כן כאשר מסדרים את החנות לפי פופולריות מוצרים שלא מקוטלגים עם קטגוריה ותגית למוצר – אוטומטית החנות ממיינת אותם לסוף הרשימה.

לא ניתן להעלות לאתר יצירות ותמונות שאינן מקובלות על כל הזרמים והחוגים בציבור החרדי, גם במידה והם מאוד מייצגים מגזרים מסויימים חשובים ככל שיהיו. מכיון ובאנו להקים כאן אתר שיתופי נצרך שהתכנים באתר יסתננו ויהיו מקובלים על כולם.

לא. ניתן להעלות יצירות איכותיות בלבד וברמה גבוהה.

אמנם אין לי ניסיון בזה. אך כמנהל אתר חדש המצפה למכירות אני אומר בגילוי לב שאני מעט חושש מהמכירות שיהיו אם באתר יהיו בעיקר מוצרים יקרים, מאחר והאתר עדיין אינו ותיק מספיק ועדיין אינו מפורסם.

יתכן שכאשר כשאתם שוקלים על החלטת מחיר על היצירה שלכם קחו בחשבון שיש ללקוח מבחר גדול של יצירות ויתכן שבסופו של דבר הוא יעדיף את הזול, או שהמחיר היקר לא יאפשר לו לרכוש את המוצר.

כמו כן יתכן שכדאי לקחת בחשבון שהמחיר על תמונה מוכנת הניתנת למכירה לכמה לקוחות לא בהכרח אמורה להיות אותו המחיר של עבודה שעשיתם במיוחד ללקוח ספציפי.

יתכן שלפעמים תוכל לעזור החשיבה העצמית אם הייתם רואים תמונה מסויימת כמה הייתם משלמים עליה אם היה לכם עליה צורך מסויים כמו צורך א' ב' ג' (נניח אם היו לכם אמצעים כמו שהייתם מצפים שעשוי להיות ללקוח שלכם).

כמובן שלא כדאי להוריד מידי את המחיר במידה ואתם סבורים שהלקוחות ירכשו גם במחיר המלא, ויש לציין שגם מחיר גבוה [במידה סבירה] יתכן שהיא עשויה לתת רושם רציני יותר.

בכל מקרה הניסיון עושה את שלו.

נ.ב. אשמח לקבל תגובות לסעיף זה.

אין לנו מידע על זה. יש לבדוק את הדין באופן זה ואת רישיון הפונט. אפשר לחילופין לשלוח קובץ פתוח שרק מי שרכש את הפונט יוכל להשתמש בפונט זה. ולציין זאת בתפריט המוצר.

לאחר הקניה הלקוח מקבל בדוא"ל קישור להורדה.

בתפריט המוצר ניתן להגדיר איזה קישור הורדה יהיה.כברירת מחדל האתר נותן למוכר לבחור את הקישור מתוך מה שנמצא בתיקית המדיה של המוכר. אך ניתן להדביק קישור מאתר חיצוני כגון מגוגל דריב, והוא יגיע ללקוח ללא שום הבדל סימן הכר בטופס ההורדה שיגיע במייל.

על קבצים כבדים נשמח אם הם לא יהיו מאוחסנים על השרת של האתר, אלא בגוגל דרייב וכדומה. כמו שנכתב בתשובה מקבילה.

לעתים התקלה יכולה להיווצר מתמונה כבדה מידי. ואז התמונה עלולה להכנס כמוצר + תמונה מוגדרת להורדה לאחר הרכישה, אך ללא תמונת פרופיל של המוצר (מה שאמור להיות עם סימן מים).

ניתן לנסות אחת מן השתים ובמקרים רבים זה עוזר:
1. לדחוס את התמונות בתוכנת וורד (אם זה לא עוזר, אפשר לנסות להקטין את התמונה בתוכנה, ואז לדחוס אותה בוורד).
2. לפתוח את התמונה בתוכנת paint.net , להעתיק את כל התמונה, לפתוח תמונה חדשה לפי הגודל הרצוי, להדביק את התוכן של התמונה הקודמת ולשמור (קונטרול A, C, N, V, S).
התוכנה ההיא אפשר להוריד מכאן https://download.cnet.com/Paint-NET/3000-2192_4-10338146.html
לחילופין ניתן להעלות במעלה המוצרים הישן אבל זה בלי סימן מים. ׁבמקרה שהמוצר קיים כנ"ל בלי תמונת פרופיל, ניתן להכנס למוצר הזה בניהול ולהעלות כעת תמונת מוצר).
אם אתם נתקלים בבעיות שלחו אלי את התמונות.

הוסף שאלה משלך >>

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?