עזרה

עזרה ומידע לאתר היוצרים

אנו שמחים שבחרתם להתחבר להצלחה, ולהצטרף למשפחת היוצרים, ואכן גם אתם מעוניינים להרוויח ולהתפרנס מהיצירות שלכם. רק רצינו להגיד לכם תודה!

לאחר שתרשמו כאן, תקבלו קישור לדף הניהול של החנות האישית שלכם. ותוכלו להעלות את המוצרים שלכם למכירה.

שימו לב יש לקרוא בעיון את כל תיאור תוכנית האתר, ורק באמצעותו תוכלו להבין את כללי ותהליך האתר.

הכללים עשויים להשתנות מעת לעת. וההשתתפות באתר על דעת כן.

תנאי השתתפות בסיסיים

למכור ללא עמלות

לרגל פתיחת האתר ניתן להעלות מוצרי גרפיקה לאתר ולמכור ללא מתן אחוזים כל שהם להנהלת האתר.

השימוש למכור באתר בחינם בתקופה זו הוא לשימוש וניצול סביר והוגן של עד 25 תמונות שנמכרו בעסקאות מניבות רווח כספי. לאחר מכן תחול עמלת מכירה כפי שיעודכן בהמשך. עסקה של 2 תמונות דינה כ-2 עסקאות.

(אין כרגע תכנית ברורה על רמת העמלה שתהיה בהמשך, ועל הזמן שימשיך המסלול של מכירה חינם, אך לכל הפחות אנו מתחייבים על זמן של שלושה חודשים, ולאחר מכן יתכן שנאריך את הזמן עוד).

כל המכירות המורשות להתקיים בחינם הם ללא עמלה כלשהיא, אך אינן כוללות פטור מעמלות של פייפאל או עמלת צד שלישי.

(אנו מקווים שיעלה בידינו למנוע חיוב כפול של פייפאל, כאשר הכסף עובר מהלקוח לאתר ומהאתר ליוצר, אך עדיין אין בידינו תשובה סופית לכך).

מחירים

כרגע בשלב בדיקה, המחירים נקבעים על ידי המוכרים. 

מכיון שהחנות שלנו בשלבי שיווק והשקה אנו ממליצים גם על הוספת תמונות בתמחור נמוך, עבור השוק הנמוך, וכן על מענקי מבצעים.

יתכן שבמקרים חריגים תהיה התערבות בהצעת תמחור.

 

 

דירוגים

המכירה באתר על דעת שהגולשים יוכלו לספק דירוגים למוצרים וליוצרים.

מוצרים חינמיים

מוצרים חינמיים יעלו לאתר ויוכלו להירכש בחינם (אך יבדקו קודם שהם תואמים את רמת האתר). יש לסמן 0 ש"ח בהגדרות המחיר.

ניהול

ברשות בעל האתר לשנות בטקסטים של תיאורי המוצרים, וכן להסיר מוצרים.

הגנה על התמונות שלכם

כל התמונות העומדות לקניה מוצגות עם סימן מים. 

זמן ההורדה (הודעה ללקוח)

נשתדל שהתמונה תהיה זמינה להורדה ללא הגבלה, כל זמן שהאתר קיים ולכל הפחות כל זמן שהמוצר יהיה באתר, אך מבחינת ההתחייבות שלנו על הקניה, ההורדה תהיה זמינה במייל שנשלח לאחר הרכישה לזמן המספיק להורדה.

אם יקרה לכם שתתקלו במוצר שההורדה לו אינה מורשית מיד לאחר ההזמנה באתר, נא ליידע את צוות האתר.

מערכת התמיכה

על כל שאלה נשמח לעזור במרכז הפניות – בלשונית תמיכה (מצריך התחברות/ הרשמה לאתר).

כללים בסיסיים

יוצרים יקרים! עמל רב הושקע באתר זה. שימו לב שהיצירות שהנכם מעלים תואמים את רמת האתר.

אם אתם מעלים תמונה באתר למכירה, זהו בתנאי שהיא צולמה על ידכם בלבד.

אין להעלות תמונות שאינם עוברים את תנאי הסינונים שמונו מטעם גדולי ישראל שליט"א כגון נטפרי (ראה לדוגמה כאן).

באתר מותקן כפתור דיווח ליד כל מוצר במידה והנך מגלה שיש מוצר שאינו עומד בקריטריונים של החנות.
בהעלאת יצירה הנך מצהיר/ה, כי המוצר תואם את ההלכה היהודית כמנהגי כל העדות והחוגים, ושאין במוצר זה הפרת זכויות יוצרים לפי ההלכה היהודית ולהבדיל לפי החוק.

אסור ליהודי לעסוק במחשב או במסחר בשבת, אין רשות לגעת בחנות שלנו בשבת, אם חלילה יתרחשו הזמנות (או העלאות) בשבת, הן לא יכובדו ולא תינתן להם שום תמיכה.

זכויות יוצרים

אין להשתמש בשום יצירה הנמכרת באתר למכירה חוזרת, אלא ברשות מפורשת בכתב מהיוצר (יתכן שידרוש תשלום נוסף ויש לשלם דרך האתר). אם כיוצר יש לך פרטים נוספים לזכויות יוצרים יש לציין באתר בדף החנות או בדף המוצר.

גם יוצרים המוכרים סחורה באתר אינם מותרים להשתמש בסחורה של יוצרים אחרים באתר, בלא לרכוש מהם את המוצר כדין.
אנו מודיעים זאת למרות שאין גישה לתמונות של ממשק הניהול שלכם בממשק הניהול של מוכר אחר.

על המוכרים דרך האתר מוטל לקיים את העסקאות כחוק. הנהלת האתר אינה רואה צורך להתערב בנעשה ביניהם לבין הקונים בתחום זה. (החשבוניות יונפקו על ידי המוכרים וישלחו בדוא"ל לקונים לאחר הקניה. הנהלת האתר אינה מתערבת ביניהם לבין הקונים).

ממשק ניהול חנות אישית באתר

לאחר שתרשמו כאן, יש להמתין מעט לקבלת אישור ההנהלה, לאחר מכן תוכלו להכנס לדף הניהול של החנות האישית שלכם. שם תהיה לכם אפשרות להגדיר את ההתקנה או לדלג עליה. לאחר מכן תוכלו להעלות את המוצרים שלכם למכירה.

לכל יוצר יש חנות אישית מושקעת באתר, מוזמנים לאבזר את החנות שלכם בבאנר מגניב, תמונת פרופיל מושכת, ובפרטים עדכניים.

הוראות העלאת מוצרים

שימו לב: קבצים כבדים עשויים להתקל בבעיות העלאה בתוכנה הזו. ואז יעלה מוצר עם תמונה ריקה.
במקרה כזה, ניתן להעלות את התמונה בממשק הרגיל ללא סימן מים.
לחילופין, למי שמעוניין להעלות בסימן מים, יש להעלות קובץ עם נפח קטן, ואז להכנס ל"מוצרים" מתוך ממשק הניהול, ולערוך את אזור ההורדה (הקובץ היורד לאחר התשלום) של המוצר הרצוי.

  1. יש להכנס לקישור הזה, ולגרור את כל התמונות הרצויות לשדה המיועד לגרירה.
  2. לכל תמונה שגררתם יש עכשיו תיבה קטנה הכוללת גם שורת כותרת, שורת תיאור קצר (מוצג באתר בצמוד למוצר), ושורת תיאור ארוך (מוצג מתחת). יש למחוק את הכותרת הקיימת.
  3. ברירת המחדל של המחיר היא 10 ₪. יש לשנות את המוצרים שאינם במחיר הזה.
  4. לחץ על כפתור העלאה (כפתור כחול בתחתית העמוד) והמתן עד שיעלו כל המוצרים לאתר.

בכל כמה שניות תעלם תמונה מהשדה שהעליתם לשם את המוצרים, ותופיע בחנות הראשית.

(סימן מים נוסף אוטומטית בחנות, ולאחר שהלקוח משלם הוא מקבל את הקובץ המקורי באתר).

אין פעולה קלה יותר מפעולות אלה.

נ.ב. הממשק הוא לבינתים באנגלית, משום שתרגום תוסף מסוג זה דורש פיתוח נוסף, ואנו ממתינים לשלב שנוכל לטפל בפיתוחים. ניתן להעזר בפעמים הראשונות בתרגום גוגל בדפדפן כרום.

כשל העלאה

יש לציין שאם לא חשוב לכם סימן המים לעתים קרובות גם אם התוכנה מלמדת על כשל, אף על פי כן הכשל היה רק בסימן מים, ואילו המוצר עלה וגם התמונה עלתה, והכל קיים מלבד תמונת התצוגה החיצונית, ולכן ניתן להכנס לתוך מוצרים ולערוך את המוצר שנכשל, ולערוך את תמונת המוצר, ולבחור את התמונה שעלתה כעת מתוך ספריית המדיה, וזה יהיה מצויין רק בלי סימן המים.

    שימו לב: סימן מים לא יהיה בהעלאת מוצרים ממעלה המוצרים הישן.
  1. יש להיכנס למערכת הספקים וללחוץ על הוסף מוצר.
  2. לבחור קטגוריה. (במידה וחסרות קטגוריות באתר יש לדווח על כך באמצעות טופס פניה).
  3. יש לסמן את הסימון של מוצר הורדה.
  4. יש להכניס שני תמונות: תמונת מוצר. ומלבד זאת יש להוסיף את התמונה בשדה הוסף קובץ. שהיא תהיה ההורדה לאחר הקניה, והיא יכולה להיות שוב פעם התמונה בעצמה. 

לתשומת לב: אין בהכרח קשר בין קובץ ההורדה לבין קובץ התמונה באתר. במקרה של קשיים ניתן להעלות קובץ אחד לתמונת המוצר ואילו קובץ אחר בקובץ ההורדה, ואף ניתן להוסיף מספר קבצים בקובץ ההורדה.

בעיות בהעלאה

אם אתם נתקלים בתקלה כל שהיא יתכן שהתמונה נחסמה מחמת אבטחה כגון מחמת סוג התמונה. במידה ואתם נתקלים בבעיות, את קובץ ההורדה אפשר להעלות בקובץ ZIP. על כל בעיה אפשר להתייעץ במרכז התמיכה.

התיאור הקצר הוא התיאור המוצג בצד המוצר, והתיאור הארוך נועד לתת מידע טכני בתחתית האתר.

אנו ממליצים בכל לב להכניס מידע נוסף על היצירה כמו גודל התמונה וכדומה.

יש לשייך כל מוצר לקטגוריה כל שהיא מאחת הקטגוריות, בפועל זה מובנה בתכנות האתר בתחילת הרשמה של כל מוצר. כמו כן מומלץ להוסיף תיוג לכל מוצר. לדוגמה: סוכות, אלף בית, הרב אלישיב.

קיימת אפשרות ללקוח לחפש מילה באיזור השאלות והתשובות מתחת למוצר. ולאחר מכן לשלוח את המילה ליוצר. היוצר יראה את השאלה בעמוד הבית של הניהול (למטה בקצה השמאלי) ויוכל להשיב משם על השאלה, וזה יוצג באתר בדף המוצר (שאלה שלא נענתה לא תוצג בדף המוצר).

שימו לב: לעת עתה לא קיימת אפשרות למחוק שאלות ותשובות בשלב זה.

תנאים משניים - והאפשרות להסיר את התנאים הללו והמוצרים שלכם

על מנת להפיץ את הבשורה של כולנו, הקמנו באתר שיווק שותפים, שיתקבל בתמורה שקלים, יתכן שלעתים קרובות ההטבה תומר למטבעות וירטואליות לרכישת מוצרי הורדות באתר, בהסכמת השותף ובשיתו"פ עמו. אי לכך, העלאת תמונות באתר, על דעת שיהיה ניתן לקנות גם במטבעות וירטואליות שינתנו למשתמשים, בהתאם להוראות שיתפרסמו באתר מפעם לפעם.

יש לציין כי יתכנו תקלות בתכונה של שיווק שותפים וכן בתכונת זיהוי לפי קבצי קוקיז, וההשתתפות באתר על דעת שהוא מחול מראש.

כללי שיווק שותפים ניתן למצוא בהפניות ותוכן דף שיווק שותפים.

כמו כן שירותים שיתבקשו לאתר יתפרשו כתרומה כללית לקהילת היוצרים באתר, ויוכלו לזכות את נותן השירות במטבעות וירטואליות לרכישת מוצרים באתר (בתיאום מראש בלבד).

מוצרים מסוימים יסומן עליהם שאינם ניתנים לקניה בקופונים.

למרות שהתשלום באתר הוא בכרטיס אשראי במערכת הסליקה של פייפאל, עם זאת, מטבעות וירטואליים הנרכשים באתר או שיתקבלו מבעלי האתר לכל מטרה (כגון על הרשמה בזמני מבצע כנ"ל בקטע הקודם) מהווים זכות קניה כדין אצל כל מי שנכסיו שוכרים מקום באתר. אך על מנת שהמוכר לא ייתן את המוצר בחינם, הוחלט שכאשר לקוח קונה מכם במטבעות, המטבעות עוברות לרשותכם, ואתם יכולים לקנות בהם את שלל המוצרים באתר. (לאחר השימוש בקופון, המוכר שקיבל את הקופון אמור לעדכן את ההנהלה באמצעות כרטיס תמיכה, ויקבל קופון חדש על חשבונו).

למניעת טעויות: הקניה באתר היא בתשלום מזומן בפייפאל, והמזומן מגיע לידי המוכר. רק כאשר לקוח רוכש דרך קופון – הקופון עובר למוכר.

יתכן שמפעם לפעם יבחרו מוצרים להחלת מבצע עליהם, על ידי הנהלת האתר לקידום מכירות. יתכן שבשלב מאוחר יותר לעיתים יוצגו תמונות מסויימות ברשימות תפוצה לשמר לקוחות (לא בשלב זה). האתר יוכל למכור חבילת הורדות במבצע ויחלק את הרווחים באופן יחסי בין היוצרים בכפוף לשיקול דעת ההנהלה או לפי בחירה אישית.

ניתן להסיר את המוצרים שלכם מאפשרות קופונים ומבצעים ורשימת תפוצה, בהסכם נפרד בעלות, וראה בדף שאלות נפוצות.

להתנדב בהיוצרים

אם כגרפיקאי/ת יש לך הערות בנושאי עיצוב ותדמית האתר נשמח לקבלן ולהשתפר בטופס יצירת קשר כאן כמו כן במידה ויש לכם הצעות ייעול לאתר נשמח לקבל אותם ולהתייעל. מאחר והאתר שלנו הוא אתר שיתופי של קהילת מעצבים וגרפיקאים, וכולנו מעוניינים בהצלחתו, בודאי שנשמח לקבל עיצובים נחמדים לעיצוב ומיתוג האתר.
מאחר ופונקציות מסויימות במערכת האתר תורגמו מאנגלית בתרגום מכונה, יתכנו תקלות לשוניות במלל והוראות האתר. משתמש יקר אם אתה נתקל בעיוות מלל האתר, הנוצר מתוצאה של תרגום שגוי, תוכל לדווח על השגיאה באמצעות יצירת קשר, וצרף את קישור השגיאה. מי שמעוניין להתנדב לעבור ולתקן את התרגומים בממשק תוכנה קליל ונוח, מוזמן ליצור קשר עם הנהלת האתר.
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך